18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemców walka z Czeczenami

phrontch • 2020-07-29, 18:34
Akcja z Rheinsberg




DzidaZawodnik

2020-07-30, 11:32
Driver19cm napisał/a:

@up
Już dawno nie czytałem takich bzdur. Człowieku pomijając już całą politykę i to kto za kim głosuje, akurat PIS to jest jedna z najbardziej prawicowych partii, która w 100% faworyzuje Polaków i jest całkowicie przeciwko np jakimkolwiek relokacjom emigrantów
A jeśli chodzi o Ukraińców, to wpuszczenie ich do Polski jest dla nas jedyna możliwości utrzymania produkcji i całej gospodarki. Czy się to komu podoba czy nie, to braki w siłe robocze są tak duże, że to właśnie dzięki ukraincom utrzymujemy PKB i dlaszy rozwój w podstawowych gałęziach gospodarki
I każdy z Nas powinien uczciwie przyznać, że znacząca wiekszosc Ukrow jednak przystoswuje się do naszych zasadch, przestrzega naszych reguł. Jako gosicie szanują nas jako gospodarzy. Czego na przykładzie Zachodu i j***nych muslimow przyznać nie mozna
AMEN k***a



Boże. Kolejny frajer co wierzy politykom na słowo. Jesteś jak kobieta, która chce być okłamywana. PiS to lewica! Nie wpuścili muslimów oficjalnie, bostracili by poparcie i tyle. Ich polityka polega na udawaniu dokładni eprzeciwieństwa PO., ale wystarczy spojrzeć na ich ustawy i czyny, zeby przestać być fałszywą k***ą i głosować na lewicę pod pretekstem słąbej wiedzy i łatwowierności. PiS jest bardziej lewicowy niż było SLD. Nie jest propoolski, bo niszczy polską kulture poprzez LGBT, feminizm i inne marksistowskie ideologie. Mieli wsadzić PO do więzień i ch*ja zrobili. k***a brońcie PiS peowcy j***ni.

TRQPL

2020-07-30, 15:28

Adae

2020-07-30, 17:18
Nasi rodacy musza nawet za Niemcow sprzatac w ich bajzlu.

Czeczeni sobie skrobia nieco za duzo ostatnio. W moim miescie jest z nimi porzadek i na ogol sie podporzadkowuja, ale jak beda skakali, niewazne w ktorym miejscu na swiecie, to my sie przejedziemy po miescie.

St...........on

2020-07-30, 22:49
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
A powinno być dokładnie odwrotnie. Każdy cudzoziemiec w Polsce powinien wiedzieć, że jest gościem i każdy wybryk (kradzież, bójka, jazda po alko itp), skończy się karą finansową i wydaleniem z zakazem wjazdu.
Oczywiście to samo powinno się tyczyć Polaków w innych krajach (i cudzoziemców w tych krajach). Zachowujesz się prawidłowo możesz mieszkać i pracować, łamiesz zasady? Wypie**alasz.
A jak jest wiadomo...



Mogę sie z Wami kłócić, mieć różnice zdań, ale mistrzu za ten wpis masz u mnie piwerko (o ile masz paypal, masz to daj na prv).

Jeszcze do nie dawna na Islandię trzeba było zabrać ze sobą świadectwo niekaralności z Polski.

Cezar87

2020-07-30, 23:39
DzidaZawodnik napisał/a:

Boże. Kolejny frajer co wierzy politykom na słowo. Jesteś jak kobieta, która chce być okłamywana. PiS to lewica! Nie wpuścili muslimów oficjalnie, bostracili by poparcie i tyle. Ich polityka polega na udawaniu dokładni eprzeciwieństwa PO., ale wystarczy spojrzeć na ich ustawy i czyny, zeby przestać być fałszywą k***ą i głosować na lewicę pod pretekstem słąbej wiedzy i łatwowierności. PiS jest bardziej lewicowy niż było SLD. Nie jest propoolski, bo niszczy polską kulture poprzez LGBT, feminizm i inne marksistowskie ideologie. Mieli wsadzić PO do więzień i ch*ja zrobili. k***a brońcie PiS peowcy j***ni.



Hhahahahahahaha :D Troszke ci sie poj***lo widze :D Ale luzik typowy wyborca PO :D Do Machiavelliego ci jeszcze dalego ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-31, 17:26
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mogę sie z Wami kłócić, mieć różnice zdań, ale mistrzu za ten wpis masz u mnie piwerko (o ile masz paypal, masz to daj na prv).
Jeszcze do nie dawna na Islandię trzeba było zabrać ze sobą świadectwo niekaralności z Polski.



Byłem w Norwegii półtora roku, zachowywaliśmy się jak ludzie i nikt na nas krzywo nie patrzył, zawsze powtarzałem chłopakom, jesteśmy gośćmi w tym kraju, ludzie są nam przychylni, pokażmy, że na tą przychylność zasługujemy.
A u nas? Co chwila jakiś ukr naj***ny w 3 dupy za kółkiem, kradzieże na porządku dziennym, libacje i hałasy... mam ich po sąsiedzku i jak na początku byłem przychylny, tak teraz uważam ich za dzikusów.
A gdyby było tak jak pisałem, to byłoby to bardzo wychowawcze. Jakby wiedzieli, że za byle wybryk out z Polski i zakaz np na 5 lat wjazdu, wielu by się hamowało przed rozróbami. Czytałem o ukrze zatrzymanym po pościgu z 2,5 promilami. Uciekał, bo miał zatrzymane prawko i 2 postępowania za jazdę po alko. Gdyby po pierwszym przypadku go wyj***li, pościgu by nie było, a inni by się zastanowili. Nie wszyscy by się pohamowali, ale na pewno spora część.
I nie tak, że w Polsce cudzoziemiec ma siedzieć cicho, a Polacy za granicą trzodzą, tam też powinno tak być, nie zasługujesz na przebywanie w danym kraju wypie**alasz. Minus taki, że sporo patologii by wróciło do Polski.
A za browarka dziękuję... ;)