18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalne brudasy

mlecz1323 • 2017-09-05, 18:25
odprowadzani przez Finlandzką policje w stronę domu

ok, Fińską ^^ - dzięki za poprawienie.

Ba...........yk

2017-09-05, 23:54
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@Basia_Stańczyk

Jedyne co chcą te pseudolewicowe ku*asy zrobić to:

a) rozchulać nastroje nacjonalistyczne w Europie w celu wzmocnienia prawackich oszołomów.
b) jeśli opcja a) zawiedzie to zalać Europę falą prawicowego, konserwatywnego, religijnego, islamskiego gówna z pustyni i powrócić do feudalnego systemu zarządzania bydłem na kontynencie Europejskim.



k***a, zawsze Cię uważałem za lewicową sp***olinę.
A Ty potrafisz myśleć. A wiedz że... a ch*j z tym.
Co mi się jedynie nie podoba to Twoje formułowanie wypowiedzi.
A zwłaszcza jak robisz jakieś podpunkty.
Fajnie że... łap piwo.

st...........02

2017-09-06, 00:17
Finowie schodzą na ludzi, koniec cywilizacji

kondzio63221

2017-09-06, 00:23
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@Basia_Stańczyk

Jedyne co chcą te pseudolewicowe ku*asy zrobić to:

a) rozchulać nastroje nacjonalistyczne w Europie w celu wzmocnienia prawackich oszołomów.
b) jeśli opcja a) zawiedzie to zalać Europę falą prawicowego, konserwatywnego, religijnego, islamskiego gówna z pustyni i powrócić do feudalnego systemu zarządzania bydłem na kontynencie Europejskim.

Co kolwiek by nie było, zawsze chodzi o trzy rzeczy - odebrać wolność i pieniądze oraz zmienić Europę w prawacki feudalny tygiel


Chyba Ci o lewaków chodziło, czy coś.
A druga sprawa, przeloguj się na to drugie konto. :mrgreen:

htp

2017-09-06, 00:49
Szpilant napisał/a:



Nie holenderską tylko holandzką.


W zasadzie to niderlandzką :)

Ndriu

2017-09-06, 01:16
Z cyklu "Sadol uczy i bawi":

Zarówno słowo "fiński" jak i "finlandzki" są poprawne.
Pierwsze pochodzi o słowa "Fin" i dotyczy narodu fińskiego; drugie z kolei pochodzi od słowa "Finlandia" i określać można nim coś związanego z państwem, a nie narodem.
Np. kultura fińska to kultura narodu Finów, a kultura finlandzka to kultura ludów zamieszkujących Finlandię.

Źródłem moim jest strona Rady Języka Polskiego.
Pozdrawiam.

elfis

2017-09-06, 05:47
Gnać LEWICOWE, konserwatywne, religijne, islamskie bydło
Miejsce lewaków jest na pustyni.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 11:12
@elfis
@kondzio63221

Od kiedy konserwatyzm, tradycja i religia są zaliczane do lewicy nieuki j***ne? :krejzi:
Islam jest prawicowy, sp***oliny w wydaniu pustynnym ;-)

@Basia_Stańczyk

Nie jestem lewakiem ani prawakiem, jestem człowiekiem, a te dwa obozy uważam za oszołomów, sp***oliny umysłowe mające problemy z logicznym, racjonalnym myśleniem, wystarczy, że któraś z tych stron dorwie się do władzy z automatu doprowadzają do destabilizacji sytuacji politycznej w kraju i na świecie swoimi radykalnymi ideologicznymi posunięciami oraz podziałem kraju na swoich i wrogów.
Każde ugrupowanie, które stosuje taką destrukcyjną dla kraju retorykę chociażby na podział społeczeństwa "lewak - wróg, prawak - swój" lub na odwrót powinno z automatu zostać obalone w wyniku puczu wojskowego ;-)

Taką gównianą retorykę zastosowano na Ukrainie podczas Majdanu, w wyniku czego Ukraina się rozpadła, ponieważ miała przeważające rosyjskie mniejszości etniczne na wschodzie oraz prorosyjskich ukraińców, którzy popierali Janukowycza.
W przypadku Polski taka gówniana retoryka długofalowo grozi podziałem Polski na część propisowską i propeowską.

Na szczęście prawacy i lewacy stanowią w Polsce zdecydowaną mniejszość, 1/3 durnego społeczeństwa kłócąca się o pierdoły i robiąca z siebie pajaców.
Mam nadzieję, że któregoś dnia te 2/3 społeczeństwa które ma wyj***ne na prawaków i lewaków utworzy alternatywny elektorat "środka", "alternatywy" i skopnie solidnie w dupę prawaków i lewaków doprowadzając kraj do porządku ;-)

Ba...........yk

2017-09-06, 12:42
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@elfis
@kondzio63221

Od kiedy konserwatyzm, tradycja i religia są zaliczane do lewicy nieuki j***ne? :krejzi:
Islam jest prawicowy, sp***oliny w wydaniu pustynnym ;-)

@Basia_Stańczyk

Nie jestem lewakiem ani prawakiem, jestem człowiekiem, a te dwa obozy uważam za oszołomów, sp***oliny umysłowe mające problemy z logicznym, racjonalnym myśleniem, wystarczy, że któraś z tych stron dorwie się do władzy z automatu doprowadzają do destabilizacji sytuacji politycznej w kraju i na świecie swoimi radykalnymi ideologicznymi posunięciami oraz podziałem kraju na swoich i wrogów.
Każde ugrupowanie, które stosuje taką destrukcyjną dla kraju retorykę chociażby na podział społeczeństwa "lewak - wróg, prawak - swój" lub na odwrót powinno z automatu zostać obalone w wyniku puczu wojskowego ;-)

Taką gównianą retorykę zastosowano na Ukrainie podczas Majdanu, w wyniku czego Ukraina się rozpadła, ponieważ miała przeważające rosyjskie mniejszości etniczne na wschodzie oraz prorosyjskich ukraińców, którzy popierali Janukowycza.
W przypadku Polski taka gówniana retoryka długofalowo grozi podziałem Polski na część propisowską i propeowską.

Na szczęście prawacy i lewacy stanowią w Polsce zdecydowaną mniejszość, 1/3 durnego społeczeństwa kłócąca się o pierdoły i robiąca z siebie pajaców.
Mam nadzieję, że któregoś dnia te 2/3 społeczeństwa które ma wyj***ne na prawaków i lewaków utworzy alternatywny elektorat "środka", "alternatywy" i skopnie solidnie w dupę prawaków i lewaków doprowadzając kraj do porządku ;-)



Też nie jestem ani lewy ani prawy. Obserwuję i analizuję działania obu tych grup. I stwierdzam że prawacy są mniej sp***oleni niż lewacy. Są raczej mniej ekstremalni niż lewi . Lewi za wszelką cenę dążą do "wolności" co prędzej czy później doprowadzi do anarchii i chaosu. I to mi się nie podoba, takie zero zasad, wolna amerykanka.

Muszą być jakieś ramy dobrego smaku i przyzwoitości.

Powiem to na przykładzie pedałów.

Pedał jest j***ny pedał i tyle, niech tam sobie żyje w związku partnerskim -urząd stanu cywilnego, powinien wydawać takie zaświadczenia- niech jebie tego tą swoją pedalską drugą połówkę w przyrząd do wydalania stolca. Ale niech nie wyłazi na ulicę obnażać się ze swoją chorobą. I pedalską propagandom próbować wmówić hetero jacy to oni normalni. Nie, to nie jest normalne. To choroba, która została kilka lat temu została wykreślona z listy chorób przez Światową Organizację Zdrowia. Looby pedalskie działa prężnie. Niech nie żąda ślubów kościelnych, prawa do adopcji bo to nie jest normalne. Jak taki kościelny to powinien dobrze wiedzieć co Biblia mówi na temat sodomitów... Jak taki skory do tatusiowania czy mamusiowania to niech sobie zrobią to j***ne dziecko i je wychowują nawet z [moich podatków] +500. Ale niech siedzą cicho na tych sraczkach do puki nie zaznajomią się co to jest wyczucie, okrzesanie, wychowanie itd. O podstawowych normach moralnych nie wspominając.

bastolinii

2017-09-06, 18:20
Fajne tylko za mało wpie**olili tym ynżynierom

Timitum

2017-09-06, 18:47
@sezamkowyRozpie**ol, @Basia_Stańczyk
Pomijając terminologie, widzę, i nawet się k***a ciesze, że się jakoś konstruktywnie zgadzacie. Moja propozycja, to działajcie razem tam gdzie się zgadzacie, a wygląda na to, że zgadzacie się do niechęci wobec zalewu afrykanów.
Jak chcecie być w takich działaniach skuteczniejsi, to przestańcie pie**olić "prawica/lewica" - nawet jak mówicie, że nie lubicie podziału, to w ten sposób go trzymacie w użyciu. A jak musicie, to przesiądźcie się na podział konserwatysta/liberał, w tym wypadku jest to trafniejsze. Prawica i lewica mają jakiś sens w odniesieniu do funkcji państwa (więcej państwa czy mniej państwa), ale w wypadku kwestii społecznych już gorzej to działa (co nie, sezamek?).

Podział służy polaryzacji, a ta wypycha "środek" do skrajności. No i potem mamy pie**olenie, np że PiS jest prawicą chociaż prowadzą politykę socjalną. ch*ja nie prawica, ale określenie "konserwatyści" już pasuje. Mam nadzieje, że pomogłem.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 18:51
@up

W ten sposób próbuję zobrazować ile warte są te określenia "prawica/lewica" są one ch*ja warte.
Idioci może prędzej zrozumieją, jeżeli zobrazuje im się prawicowców islamskich :amused:
Dyskusja publiczna w tym kraju to rak i ogranicza się do szkalowania "zaorania" metodą łatek szabloników w postaci "faszysta, komunista, ubek, nazista, katol, lewak, soros płaci" ludzie już tak zdurnieli, że działają jak j***ne automaty, jeżeli nie zgadzają się z czyimiś poglądami to nie próbują nawet dyskutować i dojść do konstruktywnych wniosków, tylko k***a powiedzą "lewak" albo "faszysta" i ch*j, sprawa załatwiona, pozostaje się w komforcie wobec swoich poglądów bo nie trzeba argumentować, myśleć, bo od razu przed oczami pojawia im się obraz pie**olących głupoty feministek, kom unistów, katynia, gejów, pie**olenia o multikulti, "lewackiej logice", faszystów, nazistów, łysych nazioli etc :lol:

Pirx

2017-09-06, 20:34
autorze zamieszczonego filmu, kim są według Ciebie te "brudasy"? Bo nie wyglądają na ciapaków ani gówniaków a raczej na ruskich z kaukazu.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-07, 18:43
@Timitum

Można i tak, jeden ch*j, to wszystko banda idiotów :amused:

mlecz1323

2017-09-08, 18:28
kondzio nie mozesz pisac ze jestes czy nie jestes... jestes taki, jakim Ciebie ludzie spostrzegaja.