18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niejednoznaczne teksty z japońskich bajek

lool3k69 • 2010-11-10, 19:05
dla młodzieży i dorosłych :chomik:

Głupota tłumaczy i zboczone (+ śmieszne) teksty z anime i hentai.





[Re-up bo zgrzeszyłem i zostałem ukarany] :ukrzyzowany:

filthy666

2010-11-21, 20:08
@ctulutofrajer
co obrazili twoje upodobania, będziesz płakusiał teraz? to chyba portale pomyliłeś. a co do chin i japonii- małe żółte skośnookie i poj***ne, czyli jedno i to samo :D i nie wiem jak można obejrzeć kilka serii syfu gdzie przez pól odcinka gościu gada sam do siebie a jedna scena przewija się przez 3 odcinki ;/

~Conscribo

2010-11-21, 20:13
już,już, spokojnie, on i tak wam nie odpisze.. ani nawet z tego konta nie zobaczy co mu odpisaliście, wracać do tematu

Lupi

2010-11-21, 20:43
filthy to po co ogladasz amerykanskie shitowce?
Juz wole mange i anime niz ten telewizyjny bełkot (wiekszosc amerykanskich filmow, nasi politycy itp). A dwa. To mialo pokazac glupote tlumaczy a nie japonska bajke, ale wiekszosc z was nie potrafi czytac ze zrozumieniem po angielsku wiec sorry... WON DO SZKOLY!

KamykHC

2010-11-21, 20:54
Aha czyli moderator może obrażać użytkownika i jego upodobania, ale nie można mu wrzucać? Niech wszyscy będą równi, a nie k***a jakiś cieć-moderator będzie ciskał na wszystko, czego nie lubi. Lepiej jarać się potworem z ośmiornicą na twarzy? Bajki to pisał Krasicki, to są kreskówki. Anime jest zajebiste i niezajebiste tak jak polska kinematografia. Zapewne dostanę ostrzeżenie więc użytkownicy zobaczą, że komuna panuje na sadisticu

Kociodup

2010-11-21, 21:07
Równanie jest proste: lubisz anime = jesteś gimbusem.

777

2010-11-21, 21:37
@ ~Conscribo
to on dostał bana na konto (konta), czy na IP?

Rezor

2010-11-21, 21:44
Lubie anime i jakoś nie czuje się gimbusem ;] fabularnie większość anime jest o wiele lepszych niż dobry film. Czasem lepiej jest zrobić coś jako animacje niż wydawać miliony na efekty specjalne. Nie zamierzam nikogo zachęcać ani zniechęcać. Są serie, które warte są obejrzenia, a są i takie od których zawartość żołądka podchodzi mi pod gardło. ;)

Guodek

2010-11-21, 22:10
Lupi napisał/a:

(...)japonska bajke(...)WON DO SZKOLY!(...)


Zaraz za Tobą, bo bajki to k***a Andersen pisał, a to jest film lub serial animowany..

skwigarskwigelf

2010-11-21, 23:04
A ja mam coś bardziej bezpośredniego



A co do dyskusji, to sądzę że jeśli ktoś od razu obraża czyjeś zainteresowania to znaczy że jest upośledzonym dzieckiem którego boli dupa, od tego że ktoś lubi coś czego on nie lubi. Oczywiście nie będę się bulwersował z powodu czyjejś nieznajomości geografii czy terminologii ,bo jestem ponad to. Sam obejrzałem całkiem sporo tytułów animowanych. Oglądałem i te absurdalnie krwawe i te bez fabuły sprowadzające się do ,,słodkich lolitek robiących słodkie rzeczy", a teraz oglądam nawet digimony.
Proszę bardzo hejterzy, walcie! nic mnie nie wzruszy

necrofallus

2010-11-21, 23:17
Nie wszystkie anime są zj***ne tak jak dragon ball czy inne tego typu ścierwa gdzie główny bohater sra przez 3 odcinki... obejrzyjcie sobie Cowboy Bebop albo Hellsing.

ginx2666

2010-11-21, 23:35
skwigarskwigelf napisał/a:

,,słodkich lolitek robiących słodkie rzeczy"



Za to masz, mój drogi /a/nonie

Pawian

2010-11-24, 00:14
To miejsce było tworzone przez ludzi, których nie kręcą takie tematy - ja bym to wypie**olił z forum

lool3k69

2010-11-24, 18:36
O rzesz k***a ja pie**olę nie wstawiłem tego tutaj dla ludzi jarających się bajkami od kitajcy tylko dla tekstów w niejednoznacznych sytuacjach. ch*j czy podstawiane czy nie podstawiane ale tak czy siak są całkiem dobre i gdybym znalazł równie dobre odpowiedniki pod innymi fotami to prawdopodobnie też zaryzykowałbym żeby je wstawić.

omgwtflol

2011-05-22, 10:35
Cthulhu napisał/a:



Już widziałem, ale zastosowalem swoją życiową zasade i nie zrobiło to na mnie wrażenia...


Jaki rebeliant!!1

WhiteBaran

2011-05-22, 11:10
Co się spinacie ? Jedni lubią anime i mange, a drudzy nie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale co niektórzy użytkownicy w tym temacie przesadzili. To tylko o nich świadczy, że nie potrafią kulturalnie się wyrażać. Nie mają za krzty tolerancji. Trudno, ich sprawa. Jak potraficie powiedzieć tylko, że ''manga jest idiotyczna, bo tak'' to zastanówcie się nad tym. Ten temat nie miał obrażać fanów anime. Jak macie pisać głupoty to ich w ogóle nie piszcie.