18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niefajnie! Nowa ławka nie jest dozwolona w autobusie

Flodzia • 2020-12-22, 13:11

W dzisiejszych czasach w ogóle nic nie jest dozwolone.
Tatyana właśnie zdobyła nową ławkę z parku, która ładnie komponuje jej się z wnętrzem, ale w autobusie nie jest dozwolona.
Co za czasy!
:-|

banerr

2020-12-22, 13:17
W Gdańsku tak pedalarzy wywalają.

McQurwa

2020-12-22, 13:17
Miała taki mały sentyment do tej ławeczki, na której została w parku zgwałcona

bloodwar

2020-12-22, 13:39
Słowiańska mentalność - jak nie jest przyspawane i nikt nie patrzy to bierz!

swampman

2020-12-22, 13:40
banerr napisał/a:

W Gdańsku tak pedalarzy wywalają.



i dobrze bo trzeba miec popie**olone zeby zdecydowac sie na dojazd rowerem a pozniej pakowac sie z nim do autobusa :lol:
sily brak? to pocwicz albo wybierz krotsza trase
ch*jowa pogoda? trzeba bylo sprawdzic
zle sie czujesz? trudno pojedz karetka i poluzuj leginsy

a najlepsi to sa k***a ci z rowerem i uber eatsem na plecach. taki ch*j no pasaran
:lol:

JaTylkonaChwile

2020-12-22, 16:09
kiedys RMF na rynku choinki rozdawal...

razem z kumplem dorwalismy zajebiscie wielka choinke i wj***lismy sie z nia do autobusu.
Nikt nas nie opie**olil i przejechalismy z 2 metrowa choinka chyba z 15 przystankow.

Jakbym mial wechikul czasu - cofnalbym sie do tego momentu i wyj***lbym gnojkow z autobusu razem z choinka....

KebabRemover

2020-12-22, 17:21
banerr napisał/a:

W Gdańsku tak pedalarzy wywalają.



jak sk***ysynek taki ekologiczny nie chce smolić spalinami i ma rower to niech zapie**ala rowerem a nie uzywa kopcących autobusow, to z domu wyjechal na rowerze przejechal pol miasta a potem sily nie ma zeby wrocic sk***ysyny? nie kumam ludzi z rowerami wsiadajacy do autobosów xDDD nie wiem jaie sa przepisy chyba mozna bo jakies zawieszki chyba sa w autobusach nie pamietam kiedy ostatnio jechalem autobusem ale chyba sa czy to na wozki inwalidzkie? to rozumiem inwalida nie bedzie zapie**alam pol miasta na wozku ale pedalarz, ???? to jak on kurew wyjechal z domu z punktu a trafil do punktu b i nie moze wrocic z punktu b do punktu a ta sama odleglosc co juz przejechal i do autobusu sie wpie**ala???? chyba ze to taka sama mentalnosc jak motop*zdeczka zyje zeby wk***iac innych i specjalnie wk***ia kierowcow, na logike jak znalazl sie na rowerze w jakims miejscu to czemu na rowerze nie wroci z powrotem tam skad przyjechal??? nie ogarniam cfeli co z rowerami i hulajnogami sie wpirdalaja do autobusow,.... HAAAAAAAAA XD jakby autobusy byly tak ze 2 - 3 razy wieksze to by sie znalazl janusz co by samochodem wjechal zeby zaoszczedzic na paliwie i by udawal ze samochod zepsuty a po lawete nie zadzwoni bo za bilet da 5 zł a za lawete 500 zł xD

Wiewór

2020-12-22, 17:29
W Polsce tak samo.
Sprzedawca -dostawa 15 zł.
-ILE KURŁA? Seba jedziemy ałtobusem z tom szafkom. Nie damy się okardoc zlodziejom

ququa

2020-12-22, 17:32
Wiewór napisał/a:

W Polsce tak samo.
Sprzedawca -dostawa 15 zł.
-ILE KURŁA? Seba jedziemy ałtobusem z tom szafkom. Nie damy się okardoc zlodziejom



no cóz typowe w Warszawie

htp

2020-12-22, 18:34
ququa napisał/a:

no cóz typowe w Warszawie



Jakoś nie widziałem takiej sytuacji w Warszawie. Odzywają się kompleksy?

ququa

2020-12-22, 19:27
htp napisał/a:

Jakoś nie widziałem takiej sytuacji w Warszawie. Odzywają się kompleksy?




chyba Twoje :)

AdamBrown

2020-12-22, 21:47
KebabRemover napisał/a:

jak sk***ysynek taki ekologiczny nie chce smolić spalinami i ma rower to niech zapie**ala rowerem a nie uzywa kopcących autobusow, to z domu wyjechal na rowerze przejechal pol miasta a potem sily nie ma zeby wrocic sk***ysyny? nie kumam ludzi z rowerami wsiadajacy do autobosów xDDD nie wiem jaie sa przepisy chyba mozna bo jakies zawieszki chyba sa w autobusach nie pamietam kiedy ostatnio jechalem autobusem ale chyba sa czy to na wozki inwalidzkie? to rozumiem inwalida nie bedzie zapie**alam pol miasta na wozku ale pedalarz, ???? to jak on kurew wyjechal z domu z punktu a trafil do punktu b i nie moze wrocic z punktu b do punktu a ta sama odleglosc co juz przejechal i do autobusu sie wpie**ala???? chyba ze to taka sama mentalnosc jak motop*zdeczka zyje zeby wk***iac innych i specjalnie wk***ia kierowcow, na logike jak znalazl sie na rowerze w jakims miejscu to czemu na rowerze nie wroci z powrotem tam skad przyjechal??? nie ogarniam cfeli co z rowerami i hulajnogami sie wpirdalaja do autobusow,.... HAAAAAAAAA XD jakby autobusy byly tak ze 2 - 3 razy wieksze to by sie znalazl janusz co by samochodem wjechal zeby zaoszczedzic na paliwie i by udawal ze samochod zepsuty a po lawete nie zadzwoni bo za bilet da 5 zł a za lawete 500 zł xD



Nie pień sie tak Kebab, może jechał z górki a wracał pod górkę a to duża różnica, jak rower nie jest elektryczny.

Ahmed1993

2020-12-22, 22:51
I ten przygłup sam siedzi z maseczką na ustach...mam ochotę takim przydzwonić z patelni,może zmądrzeje. Masz jaja to nie noś maseczki,miej wyj***ne po całości na innych,ten stary łeb ma wyj***ne na innych ale sam się oszukuje bo przecież kanarowi powie,że ma maseczku a szczyt głupoty jak p*zdy mają maseczkę na ustach tylko i zwracają uwagę żeby założyć maseczkę xd

htp

2020-12-23, 16:52
ququa napisał/a:

chyba Twoje


No po prostu mistrz ciętej riposty. Jestem pod wrażeniem.