18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedźwiedź raniony przez petardę

themrzdzisio • 2015-12-24, 13:51
Jak w tytule. Niedźwiedź został raniony przez petardę ukrytą w jedzeniu. Gdy ją połknął nastąpił wybuch. Akcja ma miejsce na Wyspie Wrangla na Oceanie Arktycznym. Zwierze miota się po śniegu krwawiąc, co widać na filmie. Co do tego, czy przeżyło informacje są niestety sprzeczne.


CichaWoda

2015-12-24, 20:29
ciekawe jestem ile procent ludzi to ch*je które nie zasługują na życie

osobiście dokonał bym egzekucji :D i jeszcze bym się śmiał w twarz

krzysztof6666

2015-12-24, 20:58
wladca44 napisał/a:

ch*je j***ne, sadyści poj***ni, zwierze na to nie zasługuje ale ci ludzie z pewnością



Kiedyś większość ludzi na tym portalu to byli sadyści, owszem miś to tylko mało rozumne zwierze - więc istotom rozumnym może się wydawać to nagranie bestialskie niemniej jednak, Parafrazując cytat pewnego wielkiego (niekoniecznie lubianego przez wszystkich człowieka) takie filmiki to sól tej ziemi, to esencja tego portalu, możecie sobie wszyscy wyżej nawyzywać na ruskich. Zadaje sobie tylko jedno pytanie czego ludzie tacy jak ty i jak ci żałujący misia robią na tym portalu, wiecie mnie nagranie ruszyło wiem jakie obrażenia powstały u misia i jak bolesną śmiercią ,,umarł'' ale ja tu wchodzę oglądać takie rzeczy- nie chce obrażać ale może skoro to was rusza zbyt mocno to po prostu nie trzeba tu wchodzić.

siwybis

2015-12-24, 22:06
Dlatego własnie człowiek nie stanowi dla mnie żadnej wartości i niech zdycha w jak największej ilości, współczuję tej planecie że przytrafiło jej się top ludzkie ścierwo.

KlinikaAborcyjna

2015-12-24, 23:11
ale z was różowi sadyści k***a :homer: jak za mocne to na kwejka spadać

xbandzior

2015-12-24, 23:13
wybuchła w paszczy więc pewnie uszkodziła mózg stąd biegał w kółko
bankowo nie przeżył

trapy

2015-12-24, 23:18
oby ruski maklowicz od misi mial codziennie samczna zupke na sniadanko najlepiej olowianke :)

REALLYMADBRO

2015-12-24, 23:36
Az sobie musialem wlaczyc filmik jak koles sobie morde rozpie**ala spadajac ze schodow bo mi sie szkoda zrobilo misia i musialem czyms glowe zajac.

DrWhisky

2015-12-24, 23:40
taa, gdyby ruskie nie pie**olili podczas nagrywania to byście sie ch*ja dowiedzieli, wtedy komentarze były tago typu:
"o k***a misiek robi breakdance podczas okresu", "miota się jak szatan" itp... a tak to wielcy obrońcy... ;/
nie takie rzeczy już człowiekowi robiono, a co dopiero miśkowi, które jest zwierzęciem, czyt. "klasa" niższa(z perspektywy człowieka)

zapobiegawczy p.s.
bo jeśli uważasz że zwierzęta są równe człowiekowi, to lepiej żebys wyznawał buddzym, inaczej, pie**olisz od rzeczy bo cię nagranie za serducho wzięło

zapobiegawczy, zapobiegawczy p.s.
osoba która czuje potrzebę, wyrządzenia obcemu bytowi szkody(obojętnie z jakich pobódek(za wyjątkiem zagrożenia życia)), powinna odczuć to samo na własnej skórze :)

aj...........aa

2015-12-25, 01:00
Spoko filmik ale zj***li, bo pewnie najciekawszy by był moment pożarcia "petardy" i wybuch. A tak ? Misio odpie**ala breakdance'a i tyle

mam_racje

2015-12-25, 01:02
Piwo tylko za wygenerowane pokłady współczucia, nie wiem, czy większe dla misia, kręcących czy dla samego mnie.

Piwo tylko za wygenerowane pokłady współczucia.

Piwo tylko za wygenerowane współczucie.

DrWhisky

2015-12-25, 01:29
Rafao napisał/a:

@DrWhisky, mam dla ciebie złe wieści


w sumie, to tylko twoja mała opinia w tym jebitnym uniwersum... :)
dzięki, nareszcie będe mógł spać spokojnie
:idzwch*j:

Ma...........ke

2015-12-25, 01:45
A gówno tam wiecie komentujący u góry każde zwierzę myślące czy nie wykorzystuje wszystkie środki do osiągnięcia swoich celów są ruscy co budują kapsuły kosmiczne i są debile wrzucający petardy do jedzenia są niedźwiedzie co chronią młode gdy przechodzą przez terytorium ludzi i są niedźwiedzie jedzące zgniłe jabłka żeby się potocznie "naj***ć"

rufuskask

2015-12-25, 02:10
Zajebisty filmik bo niedźwiedź zdycha. Jak ja tych kurew nienawidzę. Takie k***a mocarne niby a sp***alają przed kotami i Putin je ujeżdża jak chce.

SpeedyG

2015-12-25, 03:21
Do wszystkich niemyślących zjebów. Myślicie, że ci ruscy specjalnie zaj***li tego niedźwiedzia? Jeżeli tak to jesteście poj***ni. Już wam wyjaśniam- petardy zostały użyte do odstraszenia misia. Niestety ten zamiast sp***olić to zjadł petardę i przez to zadziałała tzw selekcja naturalna. Wy różowe zjeby też zostalibyście ofiarami danej selekcji naturalnej. Ruscy ewidentnie użyli petard do odstraszenia niedźwiedzia chroniąc k***a własne życie, a wy tu wyjeżdżacie k***a z jakimś współczuciem. Chciałbym zobaczyć was w akcji z takim głodnym niedźwiedziem. Nie rzucilibyście petardy, żeby nie zrobić misiowi krzywdy i dalibyście się zjeść?