18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobry pies.

DaroZ • 2018-08-23, 18:27
Koleś jęczy jak by coś go ugryzło. :smiechzula:

Mr.Diesel

2018-08-24, 08:34
pve11 napisał/a:

Wy serio byście chcieli żeby tak w Polsce było?



Po stokroć TAK !!

Przez 35 lat nie miałem sytuacji, w której swoim zachowaniem mógłbym wywołać taką reakcję u Policji.
A byłem nie raz legitymowany z przeróżnych powodów.
Jestem przekonany, że gdyby tak właśnie było w PL, to normalni obywatele czuliby się dużo bezpieczniej.

dashadow

2018-08-24, 11:56
@up niestety ale mylisz się, mafia, zwana też policją, będzie się wyżywać na złapanej osobie, nawet jeśli jest niewinna, byleby się do czegoś przyznała, żeby nie wyszło żę policja jest ch*jowa i złapała nie tego co trzeba. jeśli będziesz się czuł lepiej, gdy w PL będzie tak jak na filmie to coś ci się mocno popie**oliło. albo jesteś z tej mafii.

Xx...........oJ

2018-08-24, 13:21
@up Ale pie**olisz, sytuacja pokazana na filmiku nie ma nic do tego co opisujesz. Wyżywać mogą się i teraz, po cichu gdzie nikt nie widzi, a zwiększenie kompetencji policji na widoku nic by nie zmieniło w tym względzie.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że to co opisałeś nie powinno mieć miejsca, i należy ten problem jakoś rozwiązać.

Deadlyo

2018-08-24, 18:15
Cytat:


@up niestety ale mylisz się, mafia, zwana też policją, będzie się wyżywać na złapanej osobie, nawet jeśli jest niewinna, byleby się do czegoś przyznała, żeby nie wyszło żę policja jest ch*jowa i złapała nie tego co trzeba. jeśli będziesz się czuł lepiej, gdy w PL będzie tak jak na filmie to coś ci się mocno popie**oliło. albo jesteś z tej mafii.


pie**olisz jakby Cię od czubków puścili.

Teraz się nie wyżywają?
A te afery z pobiciami na komendach?
Bicie do przyznania się by się nie zmieniło, jedynie poczucie bezpieczeństwa by wzrosło.

Ja tam chciałbym żeby w Polsce policja mogła nak***iać ostrą amunicją w patologię, pałować jak poj***ni, szczuć psami i wyj***ć w ryj temu kto się stawia do munduru, od razu 50% patoli byłaby z policją na per Pan ze strachu przed wpie**olem.
Teraz te k***y szacunku nie mają, bo wiedzą że za taką akcję może wywalczyć odszkodowanie a policjanta zwolnią z pracy.

A tak dostałby jeden z drugim w ryj, inny zaś kulkę w kolano to byłby spokój wreszcie

pve11

2018-08-24, 23:10
^
Nie wiem czy kojarzycie akcję z harda, gdzie odj***li gościa bo był pijany i nie za bardzo potrafił wykonywać polecenia, które sadysta w kominiarce wykrzykiwał w jego kierunku. Myślę, że każdy mógłby być na miejscu tego gościa. Broni oczywiście nie miał.

DaroZ

2018-08-25, 21:56
pve11 napisał/a:

^
Nie wiem czy kojarzycie akcję z harda, gdzie odj***li gościa bo był pijany i nie za bardzo potrafił wykonywać polecenia, które sadysta w kominiarce wykrzykiwał w jego kierunku. Myślę, że każdy mógłby być na miejscu tego gościa. Broni oczywiście nie miał.



No cóż, po obu stronach zdarzają się imbecyle. Takie życie.

Antek009

2018-08-25, 23:34
Tylu typa i pies... Ciekawe co musiał odj***ć ten atencyjny k***iszon?

pijecia

2018-08-30, 17:16
ee tam lekko go tylko za rękaw kąsnął

Wiewór

2018-08-30, 18:09
Co jest z moją bańka nie tak. Cieszyłem się jak dziecko jak go tlamsili.