18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecodzienny przejazd trasy w Trackmania

kristal • 2013-02-04, 01:05
Fajnie oglądający się przejazd na trasie Phantom Ranger w grze Trackmania Nations. Jest to mapa typu Push Forward czyli osoba jadąca aby przejść trasę musi trzymać tylko klawisz odpowiedzialny za jazdę do przodu. Nie wiem komu się chciało robić tak skomplikowaną mapę, ale gratuluję determinacji :lodowka:


BiOoSs

2013-02-04, 13:34
trasa " press forward" trzyma sie tu tylko strzalke do przodu

Mathii90

2013-02-04, 14:02
Wiecie ile to pracy zrobic taka mapke :shock: wielkie piwo dla wykonawcy

dedrex

2013-02-04, 14:14
Piwo. daaawno temu miałem jakąś tm ; d to ciężko mi było normalnie pograć , a co dopiero taka trasa ... szacun za robote

mirneo

2013-02-04, 14:43
Czyli rozumiem że mam gratulować twórcy mapy a nie kierowcy?

makabrax

2013-02-04, 15:16
tak, raczej chodzi o kreatywność, pomysł oraz chęci twórcy mapy...
generalnie przestałem grać w TM od czasu gdy pazerne UBI wykupiło NADEO i po totalnej klapie TM2 stwierdziło że albo kupujesz Nations za 30!!!! euro, kuźwa za 7mio letnią grę, albo możesz grać na United czyli 3 trasy i potem 10min pauzy...

UgliBiBagli

2013-02-04, 16:55
makabrax napisał/a:

tak, raczej chodzi o kreatywność, pomysł oraz chęci twórcy mapy...
generalnie przestałem grać w TM od czasu gdy pazerne UBI wykupiło NADEO i po totalnej klapie TM2 stwierdziło że albo kupujesz Nations za 30!!!! euro, kuźwa za 7mio letnią grę, albo możesz grać na United czyli 3 trasy i potem 10min pauzy...



Czyli "/afk" juz nie dziala na freezone?

mua

2013-02-04, 17:40
Lipa, widać że gościu nawet nie skręca kołami specjalnie zrobiona mapa wystarczy cisnąć strzałkę do przodu.

Miya

2013-02-04, 18:23
@rsr

Właściwie zastanawiałem się nad umieszczeniem Dethkarz, pierwszych Screamer' ów czy nawet Crash Bandicoot ale stwierdziłem, że temu pierwszemu znacznie bliżej do Carmageddona czy nawet Destruction Derby ;) .

MojeAvi

2013-02-04, 18:52
Miya napisał/a:

A pamiętacie to?
Co do samego filmiku - no trzyma się tylko ten jeden, biedny klawisz. Można sobie na nim coś postawić i iść na obiad. Tylko po co? Wchodzi się na te mapki chyba po to, żeby pooglądać czyjeś pomysły na trasę, dobrze rozumiem (pytane do grających w TM)?



A pamiętasz Revolt 7 ?

mpm1122

2013-02-04, 19:05
Może ktoś podać link do filmiku?
Byłbym wdzięczny.

maxsiior

2013-02-04, 20:28
Fajna trasa w której non stop trzyma się jeden przycisk -_-

kristal

2013-02-04, 20:48
mpm1122 napisał/a:

Może ktoś podać link do filmiku?
Byłbym wdzięczny.



youtube.com/ watch?v=R1-GQsLWiYA

Sklep spację.

endione

2013-02-04, 22:22
MojeAvi napisał/a:

Kod:
Gratuluję typowi determinacji i jestem w podziwu dla jego ciężkiej pracy. Szacunek mam do gościa.
...
Tak więc do roboty lenie!


Haha, nie no ma szacunek dla gimbusa ktory siedział i mulił pjenć lat żeby zrobić taką mapkę. Weź sie lecz.

Ok, jestem za robieniem kreatywnych rzeczy, robiąc coś takiego pomyślał bym o generatorze mapy która tworzy podłoże w stosunku trajektorii.


I tak większy ubaw z zabawy miałbym po tym, chociażby dlatego, że walczyłem z determinacją do końca nawet w momencie wyczerpujących się baterii:
Obrazek



A po co komu baterie? Podłączało się zasilacz od anteny siatkowej w miejsce baterii, ale jak widać byłeś za mało kreatywny.