18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecodzienna technika podpalania gazów

~Velture • 2023-04-22, 11:28
Nie wiem czym zwykle podpala się te pochodnie gazowe ale tutaj w dość tani i efektowny sposób :D


Cipczan

2023-04-23, 11:11
Nie wiem czym zwykle podpala się te pochodnie gazowe ale tutaj w dość tani i efektowny sposób :D
Normalnie to raz na cztery lata podpalają. Następny zapłon w Paryżu w 2024.

PabloSkills

2023-04-23, 19:57
Wszystko wymierzone panie kierowniku.

Zbysław

2023-04-23, 22:28
Tyle ciejpła na marne uchodzi a weź nie zapłać za gaz to do sondu

qmaverickq

2023-04-27, 22:59
Nie za bardzo się tym interesuję, ale ktoś wie, czemu oni tego gazu nie wykorzystają, a po prostu spalają?

Saika

2023-05-07, 03:21
PiesKracy napisał/a:

dowiedz sie najpierw po co sie to robi i przestań pie**olić kocopoły. znawca od teorii spiskowych bez mózgu





filipfilip napisał/a:

Co Ty pie**olisz człowieku?



Ktoś musi pieprznąć czymś takim od czasu do czasu ażeby chociaż sprawdzić czy ktokolwiek chociaż zareaguje. Widzę reakcję, znaczy jeszcze jakoś jest.

Huherko

2023-05-07, 08:22
Saika napisał/a:

Ktoś musi pieprznąć czymś takim od czasu do czasu ażeby chociaż sprawdzić czy ktokolwiek chociaż zareaguje. Widzę reakcję, znaczy jeszcze jakoś jest.



Niby pie**oli głupoty, ale poniekąd też trochę racji ma - Pracuję na rafinerii i takie flary u nas to też codzienność - jak produkcja idzie dobrze, to są wyłączone, a jak mają jakiś remont, to potrafią tygodniami dzień i noc napie**alać - nie palić się, napie**alać.



Dodatkowo mamy taką "beczkę" - jak flara nie da sobie rady z ilością materiału, to ją odpalają - wtedy to tam w środku mieszka diabeł, a w promieniu 20 metrów można zimą na gaciach chodzić. Tu masz nawet artykuł z remontu z zeszłego roku - ludzie myśleli, że rafineria się pali a to tylko flary.

https://www.hertener-allgemeine.de/herten/feuerschein-und-lautes-rauschen-hertener-sind-beunruhigt-oder-fuehlen-sich-gestoert-w1808761-8000267787/





Generalnie przechodząc do sedna, podczas jednej takiej sesji oni prawdopodobnie wypuszczają do atmosfery więcej energii niż Ty zużyjesz w całym swoim życiu.