18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

niecodzienna sytuacja

j4cek • 2015-07-31, 00:36
Witam, chciałbym się podzielić sytuacją, która miała miejsce jakiś czas temu.

Otóż pewnego ciepłego dnia poszedłem się naj***ć z kumplami. Miałem wtedy niecałe 18 lat. Do osiemnastki brakowało mi 2 miesiące, więc nie byłem jeszcze pełnoletni.

Wróciłem pijany na chatę, otworzyłem szeroko okno bo w moim pokoju było dość gorąco, rozebrałem się i zasnąłem.
Rano wstaję, drapię się po jajach i czuje ze coś jest nie tak.
Na worze miałem coś k***a serio dziwnego.

Schodzę na dół, mówie mamie że muszę jechać do szpitala.
Oczywiście nie chciała ze mną pojechać dopóki nie powiem jej o co chodzi. No to jej mówię, że coś mam nie teges na jajach i wole jechać z tym do lekarza. Na to przyszedł mój ojciec. Powiedział że to może nic takiego, ale byłem tak zdenerwowany, ze pokazałem mu to coś. Jak to zobaczył kazał mi jak najszybciej udać się do szpitala.

Po dwóch godzinach czekania na przyjęcie na izbie przyjęć wchodzę do lekarza. Mówię mu o co chodzi. On patrzy na mnie i się pyta czy aby na pewno nie powinienem iść na izbę dla dorosłych, ale jak już wspominałem nie miałem 18 lat, a co za tym idzie moja mama musiała wejść ze mną.

Kładę się, ściągam gacie, lekarz spogląda i pierwsze pytanie: "Czy można wykluczyć jedną najbardziej możliwą przyczynę"
Odpowiedziałem, że wolałbym nic nie wykluczać tak od razu. Dopiero wtedy pozwolili mojej mamie opuścić gabinet. Powiedzieli mi, że prawdopodobnie mam kiłę, ale jeszcze zawołają kogoś bardziej doświadczonego. Przyszedł jakiś kolejny doktor, patrzy i mówi to co oni, że kiła.

W tym momencie miałem przed oczami wizje kilku lat leczenia kiły, wyklęcie ze społeczeństwa i w ogóle szereg wydarzeń związanych z tą kiłą.
Dostałem skierowanie do urologa. Musiałem czekać kolejne dwie-trzy godziny. W tym czasie moja mama zdążyła zbluzgać mnie od k***iarzy, powiedzieć ze już nigdzie z domu nie wyjdę itd.
To były bardzo ciężkie godziny mojego życia, na prawdę nie życzę tego nikomu.

W końcu wchodzę do urologa, ściągam gacie a ten po sekundzie mówi: "coś pana ugryzło, niech pan się maścią borną posmaruje to zejdzie"

k***a mać, co?

Wracam do domu wysmarowany już tą maścią, wchodzę do pokoju, patrze na łózko, a tam na wysokości jajec leży zabity, wielki jak sk***ysyn pająk.


:idzwch*j:

Ko...........in

2015-07-31, 00:46
No.. to fajnie

fr...........07

2015-07-31, 00:48
Ale to lekarz tego pająka zabił czy jak?





:D

barteksc

2015-07-31, 00:57
Musiał być naprawdę wielki skoro zaraził Cię kiłą.

A tak serio to niezłe schizy musiałeś mieć przez te kilka godzin, nie chciałbym być na Twoim miejscu.

asco

2015-07-31, 01:42
Głupek miał nadzieję, że w końcu zar*chał :D

jedreo

2015-07-31, 06:35
Mogłeś się zorientować po tym że sikasz pajęczyną :-p

NeverLie2Me

2015-07-31, 07:32
To teraz matkę w rewanżu od kurew :P

Don_Luca

2015-07-31, 07:45
Zajebista historia. Zadzwoń do trudnych spraw- może taki odcinek zrobią :]

Cz...........el

2015-07-31, 09:29
Spiderman: Revisited

Krak

2015-07-31, 09:56
Kiła od walenia konia?

bosslolkowy

2015-07-31, 10:23
Kiedyś po długim dniu na rybach pod prysznicem zauważałem, że ciągle mnie coś tam swędzi, ale było w takim miejscu, że nie dało się tego zobaczyć samemu... wydłubałem kleszcza.

14...........ty

2015-07-31, 10:59
Wpisujesz w internecie "ból brzucha": rak, nowotwór złośliwy. Wpisujesz "wysypka na penisie": kiła, rzeżączka, wirus HPV...
Taki mamy klimat.

skrtrk

2015-07-31, 13:17
Kiedyś na obozie kumplowi kleszcz wgryzł się w jaja :D

białywęgorz

2015-07-31, 14:07
Gdzie ty mieszkasz że cię pają uj***ł :D

kylomen

2015-07-31, 15:00
Teraz każdy Twoj syn będzie Spidermanem