18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieco ponad 20 sekund...

Jesse.Pinkman • 2022-01-31, 14:54
...wytrzymał ale koniec końców byczek zawsze wygra.

Pralpunkt

2022-01-31, 15:08
Fajnie ładnie długo się utrzymał, ale jelita to ma zaplątane na kokardek teraz

BambiPMT

2022-01-31, 16:20
Przecież na rodeo wystarczy 8 sekund. Później zeskakują.

Jerzy_Owsik

2022-01-31, 16:27
czy tylko ja słyszałem na początku "k***a j***na"?

ququa

2022-01-31, 16:47
Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne

sothis

2022-01-31, 16:58
ququa napisał/a:

Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne



Lina przed tylnymi nogami opasującą tors. Byka to wk***ia i chce zrzucić to opasujące go gówno. I kowboja przy okazji.

A co do bardzo spokojnych byków... No chyba k***a jednak nie. Jak było pastwisko oddzielone rzeką, łowiłem ryby tam, to byk stał po 3h na brzegu, buuuczał na mnie i generalnie pokazywał jak umiał że chętnie by mnie rozj***ł. Nie wiem, może brzydki jestem i mu feng shui zaklocalem.

ProVVe

2022-01-31, 18:47
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "k***a j***na"?



Nie tylko Ty

:-D


ququa napisał/a:

Mnie ciekawi jak oni pobudzają te byki, że w taka furie wpadają ...to nie jest normalne zachowanie byka ...generalnie są bardzo spokojne




Gdzie spokojne. Kolega wyżej ma rację. Jak bedziesz mial okazje być na wsi wejdz do gospodarza z bykami. Takiego hałasu i "niezadowolenia" nie zobaczysz w porannej telewizji. Nawet do obory nie musisz wchodzic wystarczy, że Cię wyczują na podwórzu ;-) . Nawet w naszych górach czasem masz okazję szlakiem kolo obory isc z bykami i jest młyn. Krowy tak sa spokojne tym bardziej jesli sa przyzwyczajone do obcych jak np w Szkocji mozna czasem isc przez srodek stada na wyciagniecie reki majac "baśkę" Kazdy stwor jest inny, ale byki to chodzace napakowane testosteronem 800kg do ponad tony zbite miecho

Sobut16

2022-01-31, 21:58
Czy tylko ja słyszę na start "k***a j***na", czyżby spiker wiedział co się wydarzy :D ?

Greku01

2022-01-31, 23:19
Jaki tytuł gry?

Kuleczka

2022-02-01, 00:25
Co się najeździł jak w lunaparku, to jego.

Honoratka1401

2022-02-01, 06:22
Sobut16 napisał/a:

Czy tylko ja słyszę na start "k***a j***na", czyżby spiker wiedział co się wydarzy ?



Nie tylko t, podobno to imie dżokeja

Suovetaurilie

2022-02-01, 11:55
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "k***a j***na"?



Ja nawet słyszę "k***a j***na zajeb w dupe"

ritu4l

2022-02-01, 15:18
k***a j***na za ile w dupę pie**olę komunale

Cycu320

2022-02-01, 18:50
Jerzy_Owsik napisał/a:

czy tylko ja słyszałem na początku "k***a j***na"?



k***a j***na z alimentów będą

ququa

2022-02-02, 05:43
ProVVe napisał/a:

Nie tylko Ty

Gdzie spokojne. Kolega wyżej ma rację. Jak bedziesz mial okazje być na wsi wejdz do gospodarza z bykami. Takiego hałasu i "niezadowolenia" nie zobaczysz w porannej telewizji. Nawet do obory nie musisz wchodzic wystarczy, że Cię wyczują na podwórzu . Nawet w naszych górach czasem masz okazję szlakiem kolo obory isc z bykami i jest młyn. Krowy tak sa spokojne tym bardziej jesli sa przyzwyczajone do obcych jak np w Szkocji mozna czasem isc przez srodek stada na wyciagniecie reki majac "baśkę" Kazdy stwor jest inny, ale byki to chodzace napakowane testosteronem 800kg do ponad tony zbite miecho







No właśnie mieszkam na wsi ...mało tego miałem styczność z bykami bo je hodowałem
i nigdy nie było sytuacji żeby byk przejawiał jakąś agresje, owszem jak poczuje, ze jakaś krowa jest w rui to wtedy tylko jedno mu we łbie i trudniej nad nim zapanować, ale żeby atakował ....no chyba ze go uderzysz to wtedy pewnie tak

bardziej nieprzewidywalne są jałówki

co do krów ....jak każde domowe zwierze one są strasznie ciekawskie