18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niechlubne tabu dotyczące Koronawirusa.

T3RMINATOR • 2020-02-12, 09:39
Ludzie opierający się izolacji koronawirusa są systematycznie rozstrzeliwani przez chińskie szwadrony śmierci!



Chińskie władze dbają żeby tego typu materiały nie trafiały do internetu.

Coś na wzór reżimu w Korei Północnej.

głest

2020-02-12, 14:49
edek_kotek napisał/a:

Przecież oni walczą z zombie , strzał w łep to jedyny skuteczny środek widziałem w filmie World War Z



Lekarze recytują przysięgi Hipokratesa, przygotowując się do pracy :szczerbaty:
(cytat z twitta znalezionego w necie.. przy opisie materiału źródłowego umieszczonego w tym temacie....)

skandal

2020-02-12, 14:53
nowynick napisał/a:

przetrwanie? śmiertelność tego wirusa jest dość niska natomiast ludzie w panice nie zamawiają chińskich produktów , bo ch*j go wie co może na nich przetrwać podróż. Chiny są ostro w dupę finansowo na tym całym wirusie stąd zdecydowane kroki władzy.



Z pozoru wydaje się że śmiertelność na szacowanym na tą chwile poziomie jest niska. Porównywanie do "zwykłej" grypy jest głupie.
W 2019 roku, w Polsce na grypę zachorowało trochę ponad 3,6 mln ludzi z czego zmarło 146. Co daje śmiertelność na poziomie 0.0038%.
Kolejna sprawa, koronawirus znacznie szybciej się roznosi między ludźmi. W krótszym czasie, więcej ludzi mogłoby zachorować.

Wiecie jaka choroba miała śmiertelność na poziomie ok 2% ? Grypa hiszpanka, tuż po pierwszej wojnie światowej.
Wtedy nie było takich możliwość izolowania ludzi jak w tej chwili, dlatego zmarło (zależy od źródła) od 25 do 100 mln ludzi !
Wyobrażacie sobie teraz taką ilość zgonów.

Oczywiście że nie ma (na ten moment) co panikować, wydaje się ze choroba pozostanie w Chinach z nie licznymi zachorowania w innych krajach.


Ps. Z drugiej strony ciężko dyskutować z powodu nie pewności statystyk dostarczanych przez komunistyczny rząd.
Być może uda się potwierdzić (lub zaprzeczyć) jak Chińczycy wpuszczą ludzi z WHO.


davvv1

2020-02-12, 15:05
kotlettp napisał/a:

ch*ja wiem i w dupie byłem, ale ktoś tam mocno grzebał przy edycji dźwięku.



Takie samo odniosłem wrażenie, jak też takie, że 3/4 tych filmików o koronawirusie to ściema, by tylko liczba odsłonięć a przy tym kasa się zgadzała, a stado baranów to łyka.

Mindfullofhigh

2020-02-12, 15:47
Cytat:

ch*ja wiem i w dupie byłem, ale ktoś tam mocno grzebał przy edycji dźwięku.



Z tego co mi wiadomo, to chinczycy uzywaja petard do odstraszania zlych duchow. Mozliwe, ze wirusa tez chca hukiem odstraszyc xD

mazga50

2020-02-12, 16:07
Kara za "nie manie" maseczki.

Liveretto

2020-02-12, 17:15
kotlettp napisał/a:

ch*ja wiem i w dupie byłem, ale ktoś tam mocno grzebał przy edycji dźwięku.



Nikt tam przy dźwięku nie grzebał, to tylko antychińska propaganda z tym strzelaniem.
Poniżej źródło dźwięku.




Pozdrawiam.

Sawix

2020-02-12, 20:27
Fake jak ch*j