18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niech wygra lepszy

Flodzia • 2022-07-30, 18:46

Mecz towarzyski :amused:

sataanekk

2022-07-31, 00:00
To niezła główna, przecież to spam jak ch*j. Ale zawsze coś ma swój czas i skończy się jak Pinkman.

illuminati220

2022-07-31, 05:13
ty same jakieś tiktokowe gówna wrzucasz na główną. Weź idź się powieś na kablu od zmywarki

JebacPis100procent

2022-07-31, 06:17
Tobiahus96 napisał/a:

k***a bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypie**olić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



Cicho sza, bo bana dostaniesz za niestosowne zachowanie. Oglądaj te piękne, przyjemne filmiki i raduj się. Chwała adminowi ! Chwała moderatorom !

Suckday

2022-07-31, 08:21
Tobiahus96 napisał/a:

k***a bez jaj



Bardzo trafny komentarz, słabe to, że szkoda słów.

baronturbina

2022-07-31, 08:37
Tobiahus96 napisał/a:

k***a bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypie**olić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.


Ja mam cos fajnego co uratuje temat


PanKukuruźnik82

2022-07-31, 09:19
zwierzak30 napisał/a:

@Flodzie.Jak zwykle piwko ode mnie.Żona mi się popłakała ze śmiechu.Dzięki. :)



Nie zesraj się

Suckday

2022-07-31, 09:32
baronturbina napisał/a:

Ja mam cos fajnego co uratuje temat



Pewnie, że tak.


sadol001

2022-07-31, 10:18
Tobiahus96 napisał/a:

k***a bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypie**olić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



bo admini zawieszają jak napiszesz zły komentarz na któregoś z ich pupilków

Suckday

2022-07-31, 10:53
sadol001 napisał/a:

bo admini zawieszają jak napiszesz zły komentarz na któregoś z ich pupilków



pie**olisz, mam konto od tygodnia i myślałem, że ta strona jest od tego żeby bez zahamowań pisać co się myśli, a tu taki ch*j.
Mam się bać ?

Figlarz_

2022-07-31, 11:28
Tak, masz się bać, bo jak skrytykujesz nieodpowiednia osobę, pisząc „ch*jowy filmik”, to usuwają, bo „komentarz nic nie wnoszący do tematu”. A w temacie obok kilku typów wyzywa sobie matki, mając w ogóle w dupie materiał, to już wtedy ich komentarze nie są nie na temat ;-)

Olashenco

2022-07-31, 11:53
@up
Potwierdzam. A spróbuj napisać nazwę kraju na "U" poza jego osobistym tematem, to w ogóle zamykają komentarze i sypia się bany :lol:

Internet nieublaganie staje się coraz bardziej p*zdowaty i restrykcyjny. W ogóle wszystko jest na opak i z dupy.
Mieliśmy mieć wolność słowa, a jest cenzura. Miała być ochrona danych, a jest inwigilacja i handel nimi. Miała być równość i tolerancja a jest biały rasizm i podwójne standardy. Hipokryzja i wybielanie głupoty. Szkoda strzępić ryja jak mawiał Stonoga, który miał rację, ale dla ludzi to było śmieszne bo przeklinał...

Suckday

2022-07-31, 11:58
@Figlarz_i @Olashenco, to tu chyba jest coś nie halo, aż trudno uwierzyć, Niby sadistic,pl, a tu taka lipa. Prawie jak TVPis :)

baronturbina

2022-07-31, 12:17
radek225 napisał/a:

Flodzia, może łaskawie połączysz przyjemne z pożytecznym i staniesz na jakieś krajówce opie**alać ch*je za 10 zł, a za wyj***nie twojej rozj***nej norki rozkoszy, z której przy kichnięciu wypada wątroba brać będziesz 30 zł? Będziesz miała na nowego ajfona, a zostawisz tę stronę w spokoju. Bardzo cię prosimy, mogę cię nawet 1 dnia pracy zawieźć gdzie trzeba.


Radek stary dajesz do myślenia. Ostatnio dk94 jadę koło taśmociągu w Strzemieszycach. I jeden osobnik na Cb pyta czy są tam jakieś k***y. No to odpowiadam.. że są ale strasznie grube i obrzydliwe. Gość mówi ze Ok nie szkodzi. No to wracając do tematu Flodzia mogła by się 100m dalej rozbić. Dla onanistów wrzucam mapkę gdzie stoją.

grexik

2022-07-31, 13:48
dennissliwa napisał/a:

Za takie ch*jowe filmiki powinien być ban



Nie wiem co się dzieje z.sadistic, ale mi admini wyj***li film, jak facet wypier.. orła na motorze, ale to gówno jest na głównej ...

Dzieciaki z gimbazy chyba przejęły moderowanie .

2ic

2022-07-31, 13:56
Tobiahus96 napisał/a:

k***a bez jaj, czemu żaden admin nie zareaguje i nie wypie**olić takiego użytkownika? Może zacznijmy wrzucać tutaj pranki z jewtube.



Strzelasz sobie w kolano.

Pozatym to nie jest Hard więc stul pysk !!