18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

niech będzie pochwalony jarosław zawsze dziewica

rubaszny_rollo • 2015-03-15, 20:35
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jaroslaw-kaczynski-dzwoni-do-radia-maryja-i-wspiera-andrzeja-dude,524344.html W sobotę wieczorem Andrzej Duda był gościem Radia Maryja z telefonicznym udziałem słuchaczy. - Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Jarosław Kaczyński. Z Warszawy - przedstawił się jeden z dzwoniących do rozgłośni.
Wyjaśnił, że postanowił włączyć się do dyskusji, "bo warto parę słów o kandydacie powiedzieć".

Wiara, dojrzałość i doświadczenie
- To jest człowiek ogromnej pracy i wielkiej sprawności - zachwalał Dudę. Jak dodał, kandydat jest dojrzały nie tylko "w sensie osobistym, bo to w końcu mężczyzna po czterdziestce, ojciec dorosłej prawie już córki", ale także "dojrzały w sensie politycznym".

Podkreślił, jak ważne jest doświadczenie zdobyte przez Dudę w czasie pracy w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

- Jednocześnie Andrzej jest człowiekiem zasad, bardzo głębokiej wiary. Mogę powiedzieć, chociaż nie jestem jego krewnym, że wywodzi się z bardzo katolickiej, po prostu porządnej rodziny, tak po katolicku porządnej - mówił Kaczyński.

- Sam jest katolikiem, i to takim katolikiem - chyba można użyć tego słowa - intensywnym. Który wie, że wszystkich reguł trzeba przestrzegać i jednocześnie trzeba tę wiarę praktykować tak, jak to nakazuje Kościół - przekonywał prezes PiS.