18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebieskie lambo wjeżdża na teren

~Velture • 2023-05-12, 07:39
Jest bajera na dzielni :amused:


Gosiaarek

2023-05-12, 17:50
Wie ktos co to za dziewczyną

royal86

2023-05-12, 20:07
Suczka_Stefana napisał/a:

Czy Wy też tak macie, że skucha jakiegoś Seby w takiej furze cieszy nawet trochę i ciepło się na sercu robi? No bezczelna jestem w skrytości swego serca, ale zawsze mam wrażenie, że taki dorobił się wykorzystując zwykłych roboli jak my.



Komuniści i zawistni ludzie zasługują na pogardę. Lata ideologicznego tresowania jak psy, że wszyscy powinni być równi weszły głęboko w kulturę.

Pepewatch

2023-05-12, 22:22
Polacco Sivusco napisał/a:

Główny problem skośnych, że nie sięgają do pedałów...
i potem takie omsknięcia za kilkadziesiąt tysi naprawy.



Zgaszę troche twego szczęścia gdy oglądasz tą cudzą szkodę.
To omsknięcie na pewno nie będzie kosztowało kilkadziesiąt tysi tylko minimum sto kilkadziesiąt chociaż najprawdopodobniej paręset tysi.
Właściciel tego nie zapłaci tylko pójdzie z ubezpieczenia AC, mając takie auto ma AC na 99,9% a jeżeli nie ma to i tak go stać bo takich samochodów nie kupuje się za ostatnie pieniądze tylko jak ma się min. parę baniek na koncie jako kolejne w domu.

Suczka_Stefana

2023-05-13, 06:51
royal86 napisał/a:

Komuniści i zawistni ludzie zasługują na pogardę. Lata ideologicznego tresowania jak psy, że wszyscy powinni być równi weszły głęboko w kulturę.



Masz rację, ale prawda jest taka, że gdyby to był wspomniany matiz to byśmy tego tutaj nie oglądali. Poziomy głupoty i takie stłuczki można sobie na stopchamach pooglądać. Ale cwaniaka w drogim aucie to fajnie jest zobaczyć, tylko rzadko ktoś się do tego przyzna.

Ryszardowo

2023-05-13, 08:53
Myślałem, że tak ch*jowo prowadzi się tylko w grach ale widać, że to głębszy problem.

żmij

2023-05-13, 09:54
Suczka_Stefana napisał/a:

Masz rację, ale prawda jest taka, że gdyby to był wspomniany matiz to byśmy tego tutaj nie oglądali. Poziomy głupoty i takie stłuczki można sobie na stopchamach pooglądać. Ale cwaniaka w drogim aucie to fajnie jest zobaczyć, tylko rzadko ktoś się do tego przyzna.



Jakby to był Matiz to byśmy tego nie oglądali, racja. Tyle, że głównie ze względu na brak mocy i przedni napęd ;)

Cipczan

2023-05-13, 20:35
TruckR napisał/a:

Drugi poślizg raczej jest tutaj spowodowany uszkodzeniami po pierwszym poślizgu, jak np. urwany wachacz etc.



Szczególnie wahacz przez CH. Zacznij czytać książki. Na to nigdy nie jest za późno.

I jeszcze łaciński skrót. Skąd Ty się wziąłeś?

Juzwa

2023-05-16, 19:17
Szkoda tego busika, bo pewnie koleś na nim zarabia na życie. Ten z Lambo ma w dupie ile będzie kosztowało nowe.

Gosiaarek

2023-05-19, 03:16
Kto wie kto to jest