18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

komin321

2018-09-19, 10:54
Ten 03:10 to jakis mega pechowy :D a chcial tylko pas zmienic... jak mogl sie znalezc w rowie.... to byl napewno "wypadek" ? nie widzialem takich reakcji samchdu na suchej drodze(przed uderzeniem w barierki) :D

Pantilion

2018-09-19, 11:39
@up przede wszystkim przy zjeżdżaniu na lewy pas trzeba upewnić się czy nikt akurat nie leci nim z dużą prędkością. Tu tego nie było pan/pani zauważył auto z lewej strony i się wystraszył. Wykonał gwałtowny skręt w prawo kiedy kierownicę miał skręconą lekko w lewo. Niestety to co działo się później to już oznaka paniki. Kolejne gwałtowne odbicie w lewo i dziękujemy za przejażdżkę. No i jeszcze pytanie w jaki stanie były opony w jego aucie ;)

LiveUndead

2018-09-19, 11:42
Podziwiam polskie ratownictwo medyczne - dwa razy byli już na miejscu :D

babubabu89

2018-09-19, 11:51
@Pantilion jedno zasadnicze pytanie: po ch*j zmieniał pas na lewy skoro prawy, którym jechał, jest wolny?

boss.

2018-09-19, 12:05
Prawidłowa i godna pochwały reakcja świadków przy ostatnim wypadku.

Pantilion

2018-09-19, 12:08
babubabu89 napisał/a:

@Pantilion jedno zasadnicze pytanie: po ch*j zmieniał pas na lewy skoro prawy, którym jechał, jest wolny?



Nie wiem może mu się nie podobał, albo coś :D fakt jest taki, że zrobił to nieprawidłowo

komin321

2018-09-19, 12:23
Gdzie tacy "kierowcy" sa ? Znajac zycie nigdy nie trafie na takich palantow... a zyje juz prawie 20 lat

niektore filmiki sa takie glupie ze az smieszne hehe

Zezrox987

2018-09-19, 12:40
komin321 napisał/a:

Gdzie tacy "kierowcy" sa ? Znajac zycie nigdy nie trafie na takich palantow... a zyje juz prawie 20 lat

niektore filmiki sa takie glupie ze az smieszne hehe


Gdyby to było 20 lat za kółkiem, ale tak to nie powinieneś się w ogóle wypowiadać. Bo gówno widziałeś.

overgod

2018-09-19, 12:44
Piwo za pedalarza na słupie!

Ostatnia akcja to skrzyżowanie Łabiszyńskiej w Kondratowicza na warszawskim Bródnie. Drugie najniebezpieczniejsze skrzyżowanie na tym osiedlu. Każdy ma swoje światła, nawet lewoskręt, który tu widzimy a i tak nie ma tygodnia żeby coś tam się nie wydarzyło. W poprzedniej kompilacji też matoł przejechał przez tą krzyżówkę na pełnym gazie na czerwonym.

InnyName

2018-09-19, 16:29
k***a skąd ci ludzie mają prawko no ja pie**olę, ja jak słyszę dźwięk podobny nawet do karetki to wyłączam radio i jej szukam zjeżdżając delikatnie od razu do krawędzi jezdni. A ci k***a mają ją przed sobą i jej nie widzą, no ja pie**ole

overgod napisał/a:

matoł przejechał przez tą krzyżówkę na pełnym gazie na czerwonym.




No jak takich macie driverów to nie ma się co dziwić, to nie skrzyżowanie jest ch*jowe tylko kierowcy.



Polskie Drogi cos rzadko te filmy ostatnio lecą chamie :roll:

Swirek86

2018-09-19, 17:39
Sadistic sadistic'iem, ale ostatni film przywrócił mi wiare w ludzi!
Około 10 osób się rzuciło do pomocy widząc, jak pogotowie ratunkowe się rozbiło. Szacun, oby więcej takich ludzi!

pierdolnik

2018-09-19, 17:56
Debil z passerati z 4:40 mistrz, nie ma to jak na jedynce po strzale ze sprzęgła wyk***ić w drugi samochód :amused:

Lam3rZ

2018-09-19, 18:47
ostatnia akcja piwo za dobry dzwon, a przede wszystkim za reakcje ludzi, jednak duch pomocy jeszcze gdzies sie tam tli w dobie znieczulicy...

Kosmodysk

2018-09-19, 19:47
boss. napisał/a:

Prawidłowa i godna pochwały reakcja świadków przy ostatnim wypadku.


Biegli z telefonem by mieć najlepszy film na sadola :-D