18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zostawiaj dzieci w aucie

maksymilian45 • 2014-07-11, 18:02
Pewien Afroamerykanin sprawdził na sobie jak to jest być zamkniętym w aucie na słońcu. Apeluje o to aby nie zostawiać dzieci zamkniętych a samochodzie.

wlochi

2014-07-12, 13:56
Shaq o'neal!!!

mekarolly

2014-07-12, 13:58
gojlad napisał/a:

murzyn albo gówno, a nie afroamerygrubas... Czy my k***a we p*zdowatej francji żyjemy? albo w szwabii, żeby to gówno tolerować?!


pie**olnięty rasista. Czasami kolor skory nawet dla takich ludzi jak ty nawet nie powinien mieć znaczenia, zwłaszcza gdy chodzi o ludzkie życie. Bo może dzięki takiemu filmikowi ktoś z twoich bliski czy ktoś kogo znasz nie pozostawi dziecka w samochodzie na śmierć bo mu się ten film przypomni i dzięki temu nie będzie kolejnej tragedii. Rasisty nie przegadam ale nie wszyscy biali są mądrzy i dobrzy tak jak nie wszyscy czarni są źli i głupi.

go...........ek

2014-07-12, 13:59
co on od małego siedział w tym aucie na słońcu i zrobił się czarny??

Genedan

2014-07-12, 14:00
Nie stać go na sałne :D

pwck87

2014-07-12, 14:01
@up
że niby na co?

Nemayu

2014-07-12, 14:06
@up Sałne, Doktołku.

Jab7kO

2014-07-12, 14:15
W sumie zadziwia mnie poziom rasizmu Polaków, biorąc pod uwagę, że raczej w Polsce ciężko znaleźć murzyna. Nasuwa się więc twierdzenie, że cała ta nienawiść bierze się z mediów, czasopism etc. często naginających pewne historie. Nie mówię, że to dobrze, czy źle. Ale warto jednak by się nad tym chwilę zastanowić.

wernetto

2014-07-12, 14:32
@up po prostu boją się tego co nieznane. Jest to naturalny odruch. Natomiast niejeden z tych pseudo sadolowych rasistów będzie w przyszłości mieć jeszcze czarnego za szefa :D

zonk

2014-07-12, 14:33
@up, to raczej wynika z wrodzonego debilizmu. Patrz posty od gojlada.

PoMaluchu

2014-07-12, 14:39
Wszedł jako rudy Norweg, a wyjdzie jako czarny murzyn.

Pazi92sc

2014-07-12, 14:51
az sie spocił od tego pie**olenia

Unihoc

2014-07-12, 15:02
j***ny asfalt, kradnie auto a potem bezczelnie kręci sobie filmiki.

reczi

2014-07-12, 15:18
^ Zajebiste. A teraz popraw okulary, bo ci spadły na nos od walenia gruchy.

bowmanek

2014-07-12, 17:11
Gościu dobrze gada. To nie jest ten typ, na którego należy wołać murzyn. Jego przekaz może komuś uratować życie. Piwko.

Jab7kO napisał/a:

W sumie zadziwia mnie poziom rasizmu Polaków, biorąc pod uwagę, że raczej w Polsce ciężko znaleźć murzyna. Nasuwa się więc twierdzenie, że cała ta nienawiść bierze się z mediów, czasopism etc. często naginających pewne historie. Nie mówię, że to dobrze, czy źle. Ale warto jednak by się nad tym chwilę zastanowić.



Zatem zapoznaj się z danymi z amerykańskich więzień oraz z raportami policyjnymi. Wśród czarnych występuje największy odsetek przestępstw. Należy też zauważyć, że meksykanów zalicza się w tych sprawozdaniach do białej rasy.

FizzyFizzy

2014-07-12, 22:40
@jab7k0, zdziwiłbyś się, jak bliskie prawdy są te czasopisma. Byłem kiedyś w hamburgerystanie, i uwierz mi, murzyny porządnie dbają o to, by rasizm wciąż istniał... Każde, KAŻDE zebranie co najmniej 3 "nigga" w grupie kończy się darciem ryja i bezsensownym, małpim wręcz skakaniem po okolicy. W najlepszym razie, bo jak się "nigga" nie sparują odpowiednio, to zaczynają pięści latać między nimi. A jak się dogadają ze sobą, to pięści mogą polecieć na niewinnych przechodniów. Nie chodzić po Bronksie wieczorem, pamiętajcie :amused: