18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zdążył.

losy • 2017-02-25, 14:16
Zdjęcie wykonane przez kolegę z pracy (ZRM).
Zdarzenie miało miejsce jakiś rok temu.
Czarny ch*j nie zdążył przebiegnąć, ale i tak przyniósł pecha.
Kierujący turbokomarorometem trafił na neurochirurgię z obrażeniami głowy.

in...........ei

2017-02-25, 18:08
TB303 napisał/a:


Dzięki za info. Teraz będę zabijał każdego czarnego kota, tak profilaktycznie :amused:



Co Ty nie zrobisz, żeby zabłysnąć? Ty się nadajesz ;) Szkoda kociego życia w zamian za Twoje :roll:

TB303

2017-02-25, 18:13
intei napisał/a:



Co Ty nie zrobisz, żeby zabłysnąć? Ty się nadajesz ;) Szkoda kociego życia w zamian za Twoje :roll:


Ja nie próbuję błysnąć, jestem zwyczajnym egoistą i dla mnie liczy się tylko ja, i moje życie. Siebie i swoje życie, zawsze będę stawiał wyżej od innych, a zwłaszcza od zwierząt - mimo, że je bardzo lubię.

No i daj sobie spokój z sadisticiem, skoro żartobliwe posty cię tak irytują. To żenujące zachowanie, zwłaszcza na stronie dotyczącej czarnego humoru.

krzyks

2017-02-25, 18:24
TB303 napisał/a:


Siebie i swoje życie, zawsze będę stawiał wyżej od innych, a zwłaszcza od zwierząt



Co do zwierząt rozumiem... ale dzieci, żona, matka, ojciec.. za żadne z nich nie oddasz życia? :mom_please:

spoiler

in...........ei

2017-02-25, 18:26
TB303 napisał/a:


Ja nie próbuję błysnąć, jestem zwyczajnym egoistą i dla mnie liczy się tylko ja, i moje życie. Siebie i swoje życie, zawsze będę stawiał wyżej od innych, a zwłaszcza od zwierząt - mimo, że je bardzo lubię.

No i daj sobie spokój z sadisticiem, skoro żartobliwe posty cię tak irytują. To żenujące zachowanie, zwłaszcza na stronie dotyczącej czarnego humoru.



Zauważyłem ostatnio, że temat ludzi mnie nie rusza. Tu mam wysoką tolerancje na krew, flaki itp. :lodowka: Ale jeśli chodzi o śmieszki i zabijanie zwierzaków to jest na odwrót. Pewnie tylko ja tak mam i jestem idiotą :roll: Nie pusz się kolego, nie potrzebnie ;-)

TB303

2017-02-25, 18:34
krzyks napisał/a:

ale dzieci, żona, matka, ojciec


Co do żony i dzieci nie wiem, bo nie mam zamiaru mieć. Jeśli jednak chodzi o rodziców? To są wyjątki i będę ich bronił, jak dojdzie do czegoś złego. Jednak tak, by nikt nie stracił z nas życia.
Zaraz, k***a... szydzisz ze mnie! :(
intei napisał/a:

Nie pusz się kolego, nie potrzebnie


Ależ ja się nie puszę, jest spoko. Chciałem jedynie powiedzieć, byś nie brał tak na poważnie wszystkiego, co piszę ;)

krzyks

2017-02-25, 19:55
TB303 napisał/a:


Zaraz, k***a... szydzisz ze mnie! :(



No skąd... ja? 8-)

t3mp

2017-02-25, 20:06
wyrwał niezłą szprychę

waloos

2017-02-25, 20:24
brat mojej babci tak umarł - chyba z 10 lat temu to było, facet około 70, okaz zdrowia, pełny życia, niejednego młodszego przewyższał werwą, nic mu nigdy nie było, nawet kataru nie miał. Jechał na rowerze, kot wleciał mu pod koła, przewrócił się i zaj***ł głową w krawężnik. Trup na miejscu. Sierściuch ch*j, nawet nie draśnięty.

Debosy

2017-02-25, 23:51
To bylo obywatelskie zatrzynanie.

bbbbbartek

2017-02-26, 00:43
I pies się wkręcił :)

bugmenot7

2017-02-26, 01:51
Jakby miał kask to nic by się nie stało ale że nie był potrzebny to były wakacje na neurochirurgii.

kalijanek

2017-02-26, 08:28
fatalnie to wygląda

sharolin

2017-03-02, 03:58
czarny ch*j nie zdarzyl co zrobic? (wybaczcie brak polskiej klawy)