18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zaczynaj z pejsatymi...

Halman • 2022-06-06, 04:27

bo oni są wszędzie... ;-)

dennissliwa

2022-06-06, 09:24
Halman widzę że ty nawet o 4 00 wstawiasz filmiki. Ty wychodzisz w ogole z domu?

Halman

2022-06-06, 09:51
dennissliwa napisał/a:

Ty wychodzisz w ogole z domu?


tak, a co?

zb...........ig

2022-06-06, 10:32
Nie, żebym lubił oszołomów religijnych, bo daleko mi do tego (niezależnie od religii), ale wygląda mi na to, że jakieś prawackie gówno zaatakowało kolesia, bo się nosi jak na ortodoksyjnego żyda przystało.

ch*j prawaczkowi na grób, sam się prosił :D

bercisko

2022-06-06, 11:34
Beznapletkowi miłośnicy czosnku i leżenia obrzezanym ch*jem do góry w sobotę maja wiele ukrytych talentów (złota) :-)

TheBadFrog

2022-06-06, 12:01
mgiuliemo napisał/a:

Nie, żebym lubił oszołomów religijnych, bo daleko mi do tego (niezależnie od religii), ale wygląda mi na to, że jakieś prawackie gówno zaatakowało kolesia, bo się nosi jak na ortodoksyjnego żyda przystało.
ch*j prawaczkowi na grób, sam się prosił



przecież gołym okiem widać że typ celuje w danego ortodoksa innych ignorując więc pewnie jakieś porachunki zapewne finansowe xD

Juzwa

2022-06-06, 12:10
Właśnie przyszła mi do głowy taka myśl. Dobroć, asertywność, uczciwość i honor, mężczyźni muszą mieć w końcówce ch*ja czyli w tym miejscu, które jest usuwane przez niektóre nacje.

JackCola

2022-06-06, 13:53
Wielka draka w Kijowie.

zb...........ig

2022-06-06, 14:03
TheBadFrog napisał/a:

przecież gołym okiem widać że typ celuje w danego ortodoksa innych ignorując więc pewnie jakieś porachunki zapewne finansowe xD



Może i tak. Jeśli to prywatny zatarg, to może być to niejakim usprawiedliwieniem, chociaż większość ludzi (co może być szokiem dla uczestników tego forum :amused: ) rozwiązuje swoje konflikty bez walenia się po gębach :D

Tak czy tak, zaczął pierwszy i dostał w dziób, ch*j mu na grób :D

Zbysław

2022-06-06, 17:29
Z Żydem to jest jeszcze nic,
mnie Indianin skopał w parku