18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wypalaj traw, one nie mają szans na przeżycie!

Sklasyk • 2022-03-17, 11:16
One też nie chcą, ale nie mają szans!


Sv...........ge

2022-03-17, 23:45
masiur napisał/a:

co za k***a połączyła Polaków z brakiem kultury? te sk***ysyny już od dzieciaka uczą, żeby wstydzić się swojego obywatelstwa? jakbyśmy mieli się czego wstydzić
zresztą, w obwodzie kaliningradzkim, czy tam Królewcu, wypalają na potęgę...u nas sporadyczne przypadki. I zdz**ko latem że nie można wysiedzieć na zewnątrz bo komary chcą ci wleżć nawet do dupy



Ten cały kaliningrad to będzie z pół mazowieckiego czy nie bardzo? A łªczenie pl z brakiem kultury- zerknij do lustra, albo podziękuj np tirowcom

Draxs

2022-03-17, 23:57
TyCioto napisał/a:

j***ć zwierzęta! Co za syf wypad na wiochę z tym!!!



j***ć twoją matke

Clarx

2022-03-18, 03:41
masiur napisał/a:

co za k***a połączyła Polaków z brakiem kultury? te sk***ysyny już od dzieciaka uczą, żeby wstydzić się swojego obywatelstwa? jakbyśmy mieli się czego wstydzić
zresztą, w obwodzie kaliningradzkim, czy tam Królewcu, wypalają na potęgę...u nas sporadyczne przypadki. I zdz**ko latem że nie można wysiedzieć na zewnątrz bo komary chcą ci wleżć nawet do dupy



no jak ty chcesz się ruskimi inspirować to możesz już wypie**alać tam do nich od razu

Pawellawski

2022-03-18, 05:24
Jak dla mnie to tak jak kolega napisał wcześniej... Na wioskę z tym.... Ale ktoś miał fajny pomysł z tymi ŻULAMI... PIWKO DLA NICH I ZA ICH ZDROWIE... aby zdążyli sp***olić z tych wypalanych traw. :lol:

Ciekawy_Zycia

2022-03-18, 07:34
PanBukTwój napisał/a:

Każda ofiara jest mi miła, nawet paloną żabą nie pogardzę.



Jesteś zwykłym zwyrodnialy dobrze jebnietym zjebem...

Tetrix

2022-03-18, 08:15
TyCioto napisał/a:

j***ć zwierzęta! Co za syf wypad na wiochę z tym!!!



Ty hooyu niech CI matke ruskie zaciaza znowu to bedziesz mial kacapa brata do pogawariszowania a nie tutaj mi obrazasz zwierzeta.

zwierzak30

2022-03-18, 10:15

Pożary są nieodłączną formą "recyclingu" w naturze.

raistpol

2022-03-18, 11:44
k***a mać, temat zlatuje mi do sucharów, po widzimisię jaśnie moderatora, bo od godziny 5 rano do 7 uzyskało tylko 5 piw.
Pal licho, że jakby dzieci wstały i wróciły ze szkoły, to by to wbiły na główną, ale k***a mierzi mnie takie k***a pie**olone pie**olenie, że tamto suche a to k***a GŁÓWNA SADOLA jaśnie państwo.

Jaja sobie ususz modzie a nie tematy wrzucane przez sadoli bez ich oceny.
Bo z oceną sadoli, to połowa tematów Pinkmana, Halmana Edka i Flodzi vel Pener pszczółka hitlerowska vel udaję babę na sadolu jest do wyj***nia.

lesku73

2022-03-21, 01:02
O nie podpalanie traw trzeba poprosić samych strażaków, oni sami podpalają żeby mieć jak najwięcej wyjazdów bo za to kasa jest, pracuję z takim co kilka lat temu na wsiach podpalał trawy a potem sam je gasił.