18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wolno chodzić po DDR

Flodzia • 2021-08-25, 09:31

To niebezpieczne 8-)

Gandalf

2021-08-25, 10:21
Może jechał Roverem ;-)

kr...........ka

2021-08-25, 10:55
Gdzie kuwa ścieżką rowerową chodzisz

Mietek7567

2021-08-25, 11:07
Cymbał ma chodnik to musi dla zasady robić z siebie debila przed wszystkimi?

DiamondBack

2021-08-25, 11:38
k***a zgubił telefon. Dobrze, że się po niego wrócił XD

cedrikk

2021-08-25, 12:00
Gadozer napisał/a:

Dobry refleks



Ultra Instynkt

zubek25

2021-08-25, 12:11
No kurna tyci tyci i hardzik pewnie :(

ProboszczKotfas

2021-08-25, 12:26
Tak się zesrał, że aż telefon zgubił

Tobiahus96

2021-08-25, 12:56
A kobieta to oczywiście dała by się jebnąć :amused:

KebabRemover

2021-08-25, 13:59
Mietek7567 napisał/a:

Cymbał ma chodnik to musi dla zasady robić z siebie debila przed wszystkimi?



to coś jak anty kowidowiec, kiedy podczas pandemii rząd zamknął lodowiska nagle skoczył boom na lodowiska i każdy chciał mieć na insta wrzuconą fotkę jak podczas pandemii pomimo zakazu bawi się na lodowisku.

to coś takiego w psychologii jak się bahorowi czegoś zakazuje to to zrobi specjalnie na złość, nawet jeśli by tego nie zrobił gdybyś mu nie zabronił, albo by nawet nie pomyślał żeby to robić: to zakazując mu tego praktycznie zachęcasz go do zrobienia tego.

taka forma buntu sługi wobec pana, pan dał ścieżkę rowerową dla rowerów i obok chodnik: nakazał pieszym chodzić po chodniku a rowerzystom po ścieżce rowerowej --- w ramach swojego wewnętrznego buntu, chęci okazania własnej niezależności i własnej woli --- piesi będą chodzić po ścieżce rowerowej a rowerzyści jeździć po jezdni dla samochodów. taka to już ludzka sk***iała psychologia. każdy chce pokazać że jemu to niczego nie będzie się zabraniac ani niczego nie będzie się nakazywać, i choćby te zasady były narzucane im przez ludzi mądrzejszych od nich, dla ich własnego bezpieczeństwa to i tak każdy zrobi jak zechce. Często poświęcając własne bezpieczeństwo dla okazania "temu mądremu, jajogłowemu pedałowi co ustalił te debilne zasady , na pewno żeby myśleć że może mnie kontrolować i ustawiać mnie tymi zasadmi po kątach" że on się nie da tak łatwo kontrolować i nie będzie się słuchać byle kogo. skoro dla mojego bezpieczenstwa zbudowano ścieżkę rowerową żeby nie potrącił mnie od tyłu samochód, to ja to pie**ole swoje bezpieczenstwo nie będę się słuchał jakiegoś pedała co mi karze po niej jeździć, nikt mi nie będzie rozkazywać ani niczego zabraniać i będę jeździć gdzie ja chce choćby i o autostradzie, bo ja jestem wolnym człowiekiem i mam swoją własną wolną wolę i nikogo sie nie słucham

grudzin7

2021-08-25, 15:23
Jakby tam baba szła to by ją jebło ;-)

Black Pitt

2021-08-25, 16:53
Rozłożył te gałązki jakby jakiego byka na corridzie ubił