18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wkurwiaj psa...

Dz...........ak • 2013-04-24, 12:41
...bo pies zęby ma. ;-)


Ryuk

2013-04-24, 16:35
djp - I Ty wierzysz, że taki pies (żeby nie było, nie jestem ich wielkim obrońcą, bo i nie jeden mnie pogryzł ;]) ugryzie człowieka przez swoje "widzi-mi-się". Psy bronią swoich terytoriów, właścicieli, posesji, itp itd. więc jeśli ktoś obcy wtargnie na jego teren - jak najbardziej ma prawo do zaatakowania. Co do kagańców i smyczy - jestem za, po to w końcu zostało to wymyślone, ale nie wrzucajcie wszystkich psów do jednego worka... dalsze wnioski i spostrzeżenia wyciągnijcie sami.

herbalix

2013-04-24, 16:46
szkoda tylko, że ch*j jeden wie o co poszło

Fisz_

2013-04-24, 16:54
Koleś musiał mieć pełne gacie po tym ataku.. pies dorwał.. i przetargał po chodniku.. urocze :D Ale cóż się dziwić - tępy kretyn wk***ił psa, ale nie wpadł już na to, że pies może się dosłownie odgryźć..

NafazowanyKoleś

2013-04-24, 17:35
djp napisał/a:

Abstrah*jąc od tego kto tu jest winny to wszystkie psy powinny być w kagańcach i na smyczy!
Bardzo dobrze k***a że je teraz uśpią, 6 lat temu taki jeden "niegroźny kundelek - panie on tylko tak szczeka ale nikomu krzywdy nie zrobi" pogryzł mojego sześcioletniego kuzyna - efekt - trwały niedowład ręki, od tego czasu nienawidzę tych włochatych sk***ysynów i już dwa razy mi się zdażyło że takiego obszczekującego bez kagańca psiknąłem gazem żelowym po ryju, pierwszy, wyglądający na owczarka właśnie - uciekł a drugi dostał bardzo ciekawych drgawek.





Twój sześcioletni syn jest mniej więcej na poziomie intelektualnym takiego większego psa, jedyna różnica jest taka, że sześciolatek robi, ale nie wie co, bo w ogóle nie analizuje faktów, a zwierzę reaguje instynktownie na bodźce.

Dlatego właśnie takich małych gnojów które mają jeszcze IQ mniejsze od banana się PILNUJE frajerze, oraz EDUKUJE. Zapamiętaj to, bo pewnego dnia zamiast psa może być to wilk. Wtedy za niedowład rączki będziesz dziękował. Jak wk***ił psa to dostał po głowie. Naturalne prawo silniejszego, że większy zjada mniejszego.




Nienawidzisz psów i próbujesz je tępić? Pomyśl, że ktoś kiedyś te psy udomawiał. Masz z tym jakiś problem? Zadzwoń do przodków i powiedz im, że są sk***ysynami bo przez wieki psy odganiały zagrożenie i często ratowały im życie. Kto wie, może dzięki jakiemuś "sierściuchowi" w ogóle przyszedłeś na świat.



hu...........nn

2013-04-24, 18:14
I dobrze k***ie, powinny mu łeb upie**olić.

peersil

2013-04-24, 18:57
Jest k***a jest!!! Wkońcu mi się ryj uśmiechnął :D
Krata piwa z filmik, a te piękne owczarki chętnie zabrałbym pod swój dach i porządnie nakarmił

mizab

2013-04-24, 19:24
un_nem napisał/a:

i dobrze tej k***ie! pieski takie sliczne a te pie**olone kocie pedaly w nie kamieniami beda rzucac.



dobrze gada. Polać mu! :>

danielp4

2013-04-24, 19:28
Jak dla mnie idealne rozwiazanie. :) sam bym puscil pieski na takiego brudasa. :) kto normalny rzuca kamieniami w psa.. piwko leci.. :D

ProfessorHix

2013-04-24, 19:43
Biedne psiska, pogubiły się w tej j***nej dziczy.

Najłatwiej poznać się na człowieku, obserwując jego stosunek do zwierząt (to tak a propos udzielających się tu cwaniaczków).

djp

2013-04-24, 20:03
Cytat:

trzeba uczyć bachory żeby psów nie drażniły



bahorów to szukaj w swojej rodzinie, inaczej byś gadał gdyby to Twoje dziecko tak potraktował no ale idąc twoim tokiem rozumowania powiedziałbyś po fakcie: "powinienem był go uczyć aby psa nie drażnił"

Cytat:

djp - I Ty wierzysz, że taki pies (żeby nie było, nie jestem ich wielkim obrońcą, bo i nie jeden mnie pogryzł ;]) ugryzie człowieka przez swoje "widzi-mi-się".



Tak właśnie w to wierzę, bo taka właśnie była sytuacja: ciotka szła z sześcioletnim kuzynem, obok przechodzi koleś z kundlem, kundel zaczyna szczekać, właściciel mówi "on nic nie zrobi można go pogłaskać", ciotka ciągnie młodego na bok, w tym momencie młody wyciąga rękę i dalej już sprawy się toczą jak napisałem.

I nie pie**olcie mi że to wina dziecka, bo dziecko możesz uczyć wiele rzeczy, to nie znaczy że nie powtórzy swoich błędów. Szczególnie jak starsza osoba go utwierdza w przekonaniu że pies jest nie groźny, myślisz że dzieciak w tym momencie zacznie analizować "nie mam słuchać obcych, ale przecież to nie obcy skoro rozmawia z mamą" itp itd.. To był moment - ciotka odciągnęła młodego, a młody zdążył wyciągnąć rękę - pewnie dla przekory, pies go dziabnął.
NIE jest to wina dziecka, dzieci popełniają błędy, bo są DZIEĆmi co do argumentów w stylu "no to już teraz bahor będzie wiedział" - a puknijcie się we łby..

Cytat:

Twój sześcioletni syn




To nie mój syn, gdyby to był mój syn to pewnie siedziałbym teraz w kryminale za to co zrobiłbym właścicielowi

Cytat:

Dlatego właśnie takich małych gnojów które mają jeszcze IQ mniejsze od banana się PILNUJE frajerze, oraz EDUKUJE. Zapamiętaj to, bo pewnego dnia zamiast psa może być to wilk.



Widzisz, taki mądry jesteś a gówno wiesz o wychowaniu dzieci. Myślisz że jak coś powiesz dziecku to on to od razu zakoduje i już zawsze będzie się do tego stosował ? Mniemam, że własnego nie masz, no i pewnie długo się nie doczekasz - tak mniemam patrząc na twoją filozofię:
Cytat:

"Naturalne prawo silniejszego, że większy zjada mniejszego."

. No chyba że siłą zaciągniesz swoją samicę do jaskini.

Cytat:

Nienawidzisz psów i próbujesz je tępić? Pomyśl, że ktoś kiedyś te psy udomawiał. Masz z tym jakiś problem?



Widzisz, dalej nie kumasz , to czy ja psy lubię czy nie to jest tutaj nieistotne, wk***ia mnie łamanie prawa - PIES MA k***A BYĆ NA SMYCZY I W KAGAŃCU I ch*j, właśnie dlatego abym nie musiał łapać dzieciaka i schodzić z drogi przed każdym dresem idącym chodnikiem ze swoim rzeźnikiem bez kagańca.

Czytając wasze komentarze, odnoszę wrażenie że te wasze biedne zwierzątka mają większe prawa niż człowiek (no dobra, zły przykład jako że ten na filmie to był ciapaty).

tomek2302

2013-04-24, 21:32
gryz k***a gryz

bulla

2013-04-24, 23:06

maciejmss

2013-04-24, 23:26
jak ja nienawidze tych j***nych brudasow co za k***y j***ne śmiecie na poziomie gówna każdy normalny czlowiek ma odrobinę empatii ale zeby byc tak k***a jebniętym brak słów. ścierwo dla tych kurew auschwitz ponownie otworzyć sam pierwszy cwe*i żywcem do pieca bym j***ł itakie przepalyby były że energa i gazprom poszlyby sie j***ć

oozyxak0o

2013-04-26, 22:23
ch*j murzyński w dupę wszystkim fanatykom kotów.