18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wierzcie sondażom! List od ankietera

papcio666 • 2014-10-18, 12:44
PodziemnaTV o tym jak „robi się” ankiety. Można uzyskać każdy pożądany wynik.


De...........37

2014-10-18, 13:15
Tak. Ale jakoś dziwnym trafem potem, na wyborach i tak się to pokrywa z wynikami :D .

SPISEG.

Ko...........on

2014-10-18, 13:46
@up
Przecież to manipulacja jest! TVN podaje takie wyniki, że PO wysoko i ludzie głosują bo PO jest wysoko.

Mnie interesuje skąd nagle taki temat? Niby nic o wyborach nie ma, ale akurat teraz dostali list od "zawodowego ankietera"? Ciekawe kto opłaca ten kanał :) Która partia polityczna.

Poza tym, zawodowy ankieter :D http://www.gumtree.pl/cp-inna-dla-studentow/katowice/praca-dla-uczniow-studentow-atrakcyjne-wynagrodzenie-612064894?featuredAd=true taki pewnie

Ale to i tak bez znajomości do takiej roboty nie wezmą.

Tak naprawdę dużo prawdy w tym jest, że ludzie mogą się sugerować sondażami. Jak dużo ktoś ma to %, to głosują, ale równie dobrze jak widzą, że jakaś partia nie przekracza nigdy progu wyborczego, to także głosują, bo mają mało i zrobimy sobie jaja.

Na koniec dodając. Ja się słucham tylko Korwina. Nie słucham gościa, który nie ma żadnego wykształcenia ekonomicznego, kto wie czy ma w ogóle wyższe, a na co dzień zarabia na montowaniu filmików z wesela i innych rzeczy. Proszę was. Jego głos jest gównem przy głosie profesora akademickiego. Jak to krul powiedział, tak jest. Choćby to nawet Hartman był to demokracja jest zła. W końcu Hartman jest profesorem.

De...........37

2014-10-18, 14:59
Białawy, ale ja tego nawet nie oglądnąłem :D . Szkoda mi czasu a i tak wiem co ten filmik będzie głosił, to po co? :D .