18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem co to było...

Halman • 2020-11-18, 07:46

ale fajnie sie ogląda... :szydera:

Rebeliant

2020-11-18, 19:45
Rafao napisał/a:

Tam tak to coś docisnął, że aż szyba pękła.



I musiałem kolejny raz zobaczyć. Ja pie**ole. 3 zdarzenia na jednym filmie.

M00nSpeLL

2020-11-18, 23:19
Rebeliant napisał/a:

Różowa farba... tęsknię za czasami, gdzie ten kolor był tylko u starych bab na głowie. Jeszcze 15 alt temu to było, a świat był mniej pedalski, mniej debilny, mniej lewacki. Jedyny plus dziś tego różu, to system wczesnego ostrzegania przed debilkami, co widać na filmie, bo jak można pomyśleć, że trzymając za drzwi zatrzyma się ruszające auto...



Czy ty jesteś aż tak prymitywny, że łączysz kolor z jakąkolwiek ideologią? Tak, 15 lat temu świat był inny, a jeszcze 15 lat wcześniej był inniejszy. Problem jest nie w świecie, a w tobie, skoro czyjaś fryzura to dla ciebie taki problem.

notak

2020-11-19, 07:03
up
nie masz racji, istnieje korelacja pomiędzy kolorem wlosów a stanem psychicznym

Rebeliant

2020-11-19, 18:35
M00nSpeLL napisał/a:

Czy ty jesteś aż tak prymitywny, że łączysz kolor z jakąkolwiek ideologią? Tak, 15 lat temu świat był inny, a jeszcze 15 lat wcześniej był inniejszy. Problem jest nie w świecie, a w tobie, skoro czyjaś fryzura to dla ciebie taki problem.



Niestety, ale to jednak ty jesteś popie**olony.


Metale mają długie włosy.
Skinheadzi nie mają włosów.
Punki mają irokezy, często z różnokolorowymi kolcami.
Emo miały zaczesaną grzywkę na pół ryja.


A subkultura lewackiego sp***olenia umysłowego płci identyfikującej się z p*zdowatą ma różowe i krótkie włosy, ale czasem i niebieskie krótkie. Ogólnie łatwo ich poznać.


I dla powyższych są wyjątki potwierdzające regułę - nie każdy z długimi piórami to metal, nie każdy łysy to skinhead itd..


I na koniec pytanie. Jesteś zwykłym debilem, czy lewackim sp***oleńcem, któremu pękła żyłka po napotkaniu mojego komentarza?

M00nSpeLL

2020-11-19, 21:32
Rebeliant napisał/a:

Niestety, ale to jednak ty jesteś popie**olony.
Metale mają długie włosy.
Skinheadzi nie mają włosów.
Punki mają irokezy, często z różnokolorowymi kolcami.
Emo miały zaczesaną grzywkę na pół ryja.
A subkultura lewackiego sp***olenia umysłowego płci identyfikującej się z p*zdowatą ma różowe i krótkie włosy, ale czasem i niebieskie krótkie. Ogólnie łatwo ich poznać.
I dla powyższych są wyjątki potwierdzające regułę - nie każdy z długimi piórami to metal, nie każdy łysy to skinhead itd..
I na koniec pytanie. Jesteś zwykłym debilem, czy lewackim sp***oleńcem, któremu pękła żyłka po napotkaniu mojego komentarza?



większość z różowymi czy niebieskimi włosami to zwykli liberałowie, którzy z lewicą nie mają nic wspólnego.