18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie weszłeś

sebsossj • 2018-05-20, 09:59
Coś go zatrzymało


artiee

2018-05-20, 10:08
Nie wszedłeś k***a.

sebsossj

2018-05-20, 10:27
@up mamy 2018 rok a znajdzie się jeszcze taki który się przypie**oli o to pejoratywne sformułowanie. Polonista się znalazł w k***e j***ny.

~Velture

2018-05-20, 11:11
sebsossj napisał/a:

@up mamy 2018 rok a znajdzie się jeszcze taki który się przypie**oli o to pejoratywne sformułowanie. Polonista się znalazł w k***e j***ny.


Człowieku weź nie pie**ol. Dałeś dupy to się grzecznie przyznaj do błędu bo robisz z siebie teraz pajaca.

"przyszłem, weszłem, pierdłem, bekłem i poszłem bo chamstwa nie zniese"

habiTEK

2018-05-20, 11:25
Za Piotrem Bałtroczykiem: poszłem - bo blisko, poszedłem - bo daleko :)

baxter

2018-05-20, 12:11
serio tego nie znacie ? od internetu wam urwali ? jestescie hardkorami

MgrMajster

2018-05-20, 12:14
Velture, Mało tego, pisząc "weszłeś", system automatycznie podkreśla wyraz na czerwono, by osoba pisząca wiedziała o popełnionym błędzie. Ale po co poprawiać błąd? Lepiej zignorować. Chyba, że piszący jest ślepy, lub prawie niewidomy, jeśli chodzi o czerwone szlaczki. Jeszcze zrozumiem gościa, jeśli nie byłoby podpowiedzi ze strony systemu. Cóż, nie każdy w swoim życiu przeczytał choć jedną książkę, by zobaczyć jak się pisze dany wyraz. Ale jeśli system sam wskazuje błąd, a mimo to autor jest ignorantem....to można śmiało wskazać, iż jest to połączenie jego niskiego IQ plus ignoranckiego buractwa.

sebsossj

2018-05-20, 13:10
Nawet nie wiedziałem, że przez mój tytuł który po prostu jest zaczerpnięty z klasyku "jestem hardkorem" wywiąże się taka gównoburza. Produkujcie się częściej pie**olone baranki.

~Velture

2018-05-20, 13:11
MgrMajster napisał/a:

Velture, Mało tego, pisząc "weszłeś", system automatycznie podkreśla wyraz na czerwono, by osoba pisząca wiedziała o popełnionym błędzie. Ale po co poprawiać błąd? Lepiej zignorować. Chyba, że piszący jest ślepy, lub prawie niewidomy, jeśli chodzi o czerwone szlaczki. Jeszcze zrozumiem gościa, jeśli nie byłoby podpowiedzi ze strony systemu. Cóż, nie każdy w swoim życiu przeczytał choć jedną książkę, by zobaczyć jak się pisze dany wyraz. Ale jeśli system sam wskazuje błąd, a mimo to autor jest ignorantem....to można śmiało wskazać, iż jest to połączenie jego niskiego IQ plus ignoranckiego buractwa.


Człowieku u mnie Microsoft edge jak chciałem mu napisać "przyszłem" to mi automatycznie zmienił na poprawne przyszedłem. Teraz jak tobie to pisałem to znów tak z automatu.

ellsworth

2018-05-20, 13:33
Niczym w jakiejś zlagowanej grze :D

Clarx

2018-05-20, 14:01
k***a, czy wy nie rozumiecie że "nie weszłeś" to cytat z słynnego filmiku o kaskaderze z hollywood?
czy wy naprawdę jesteście tacy zj***ni że robicie debatę na temat języka polskiego żeby poczuć się mądrzej a jesteście na tyle głupi żeby nie wiedzieć iż typ który to napisał zrobił bład umyślnie?

InnyName

2018-05-20, 14:50
ale go jutro plecy będą nak***iały, a matko boska

Mors_Nigra

2018-05-20, 15:09
Koleś cytuje z "jestem hardkorem" słynne "nie weszłeś", a wy se sracie do ryja...

felek666

2018-05-20, 15:12
j***ne zombie