18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wchodź w drogę BLMLGBT

Halman • 2020-12-18, 13:29

Policja nowego jorku oferuje 2,500 dolarów za wskazanie... eeee... napastnika :szloch:

ra0mir

2020-12-18, 13:45
On tylko walczy o swoje prawa. Nie wiem po co go policja szuka...

Asuritta

2020-12-18, 14:14
k***a jak widze takie nagrania ... noż k***a jestem rasistą anty murzyńskim anty gejowskim itp lgtbqwerty .... za nic się czepiają zjeby i atakują wystrzelał bym lub zadusił jak hitler nas polaków

cuurniprime

2020-12-18, 14:27
@up Jestem prostym chłopakiem. Widzę antysemicki/antylgbt/rasistowski post to stawiam piwo.

janlew

2020-12-18, 14:29
ra0mir napisał/a:

On tylko walczy o swoje prawa. Nie wiem po co go policja szuka...

Biden wygrał, więc szukają pewnie żeby przed tym klęknąć

Radbug

2020-12-18, 16:49
"Policja nowego jorku oferuje 2,500 dolarów za wskazanie... eeee... napastnika :szloch: "


Już pokazuję. To ta rasistowska szmata w klapeczkach, która próbowała zablokować drogę pokojowemu aktywiście LGBTQWERTY i zaatakowała jego otwartą dłoń, wyciągniętą w goście zgody, swoją obmierzłą faszystowską gębą.

Gdzie moje 2500 dolarów?

Rebeliant

2020-12-18, 18:37
Bardzo dobrze. Im więcej takich incydentów tym szybciej hamburgery zaczną nosić broń na ulicach aby z miejsca j***ć te czarne ścierwo, jak tylko skróci dystans - będzie to wtedy w pełni uzasadnione > im większa ilość przypadków agresji, tym łatwiej uzasdnić odj***nie ścierwa na miejscu, a nic mnie tak nie ucieszy jak reaktywacja KKK czy powstanie jakiegoś nowego stowarzyszenia miłośników eliminacji ludzkiego ścierwa i zabijanie tych odpadów wprost na ulicach USA, niezależnie od koloru skóry.

Kamil3l

2020-12-18, 18:51
Jego kumpelagejlesbijkainnetakie go podpie**oli niby. Ten coś dostanie nakrzyczane i 1k do zapłaty. Reszta będzie na dragi. Wolna ameryka