18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ufaj nigdy kobiecie...

T3RMINATOR • 2023-12-20, 20:54
...bo będzie bolało.


darek1234

2023-12-21, 01:34
smc napisał/a:

Tak. Jak jesteś dziewczyną to możesz się wypiąć do r*chania. Jak jesteś chłopakiem, to znaczy, że nie jesteś do tego stworzony. Proste.



Zabłysnąłeś jak błyszczyk na czubku ch*ja

bimaczow

2023-12-21, 01:45
Jeżeli ktoś nie zna tego gościa to podpowiem że to zawodnik i często wstawia filmy jak łamie piszczelem kije baseballowe albo gnie rury od rusztowania, rękoma rozbija otoczaki ito. Ustawiony film bo gość to dobry kozak

Siriuz

2023-12-21, 03:24
dOpieca napisał/a:

Nie rozumiem po co ktos sie bierze za rzeczy do ktorych nie jest stworzony badz ewidentnie mozliwosci fizyczne mu na to nie pozwalaja , ja nie mam 2m wzrostu to sie za koszykowke nie biore.



Bo ktoś mu do głowy nawkładał, że liczą się chęci a nie rezultat. To takie modne ostatnio - nie oceniać, tylko poklepać po głowie za chęci.

Tibianus1991

2023-12-21, 06:38
akurat to bylo celowe, widzialem filmy jak ten gosciu kopie i wygina latarnie, rury stalowe czy jakies tam slupy w tamtejszym kraju

Bul_od_bytu

2023-12-21, 10:15
Kriski napisał/a:

Z tym kolesiem i tak nie wygra



Nowy przeciwnik dla Najmana?

darek1234

2023-12-21, 12:36
Siriuz napisał/a:

Bo ktoś mu do głowy nawkładał, że liczą się chęci a nie rezultat. To takie modne ostatnio - nie oceniać, tylko poklepać po głowie za chęci.



A skąd wiesz co jest rezultatem dla niego samego? A może chodzi o to by uwierzyć w siebie?

zbigniewz

2023-12-21, 12:51
@goregarg

k***a rzeczywiście

Siriuz

2023-12-21, 15:10
darek1234 napisał/a:

A skąd wiesz co jest rezultatem dla niego samego? A może chodzi o to by uwierzyć w siebie?



Tak, niech sobie bułki za to kupi. Co mnie obchodzą jego wyimaginowane sukcesy?
Typ nie dość, że jest niepełnosprawny fizycznie to wyznaczając sobie niedorzeczne cele pokazuje też ze jest niepełnosprawny umysłowo i to razem z ludźmi, którzy jeszcze mu przyklaskują. Debile. Współczuje każdemu kogo otaczają tacy ludzie - gówno w życiu osiągną. Zamiast Hawkinga mielibyśmy zawodnika na paraolimpiadzie.

darek1234

2023-12-21, 19:03
Siriuz napisał/a:

Tak, niech sobie bułki za to kupi. Co mnie obchodzą jego wyimaginowane sukcesy?
Typ nie dość, że jest niepełnosprawny fizycznie to wyznaczając sobie niedorzeczne cele pokazuje też ze jest niepełnosprawny umysłowo i to razem z ludźmi, którzy jeszcze mu przyklaskują. Debile. Współczuje każdemu kogo otaczają tacy ludzie - gówno w życiu osiągną. Zamiast Hawkinga mielibyśmy zawodnika na paraolimpiadzie.



Jest na Sadolu taki pewien Siriuz co się zna na wszystkim, ale szczególnie na przepisach ruchu drogowego. Otóż w tym to temacie Siriuz wyznaczył sobie niedorzeczne cele, ale czy to świadczy, że jest niepełnosprawny umysłowo? No nie wiem...

Siriuz

2023-12-21, 19:33
darek1234 napisał/a:

Jest na Sadolu taki pewien Siriuz co się zna na wszystkim, ale szczególnie na przepisach ruchu drogowego. Otóż w tym to temacie Siriuz wyznaczył sobie niedorzeczne cele, ale czy to świadczy, że jest niepełnosprawny umysłowo? No nie wiem...



Punkt widzenia zależy od dupy umiejscowienia. Dla kogoś kto nie zna się na niczym i nic nie potrafi pojąć każdy kto wie cokolwiek wydaje się omnibusem.

Metyl30

2023-12-21, 19:43
Film podstawiony.... juz widzialem tego typa predzej on wlasnie nak***ia w takie twarde rzeczy .wiec to normlane dla niego

vladpalovnick

2023-12-21, 21:12
Czekam kiedy Korwin zorganizuje ten turniej szachowy.

darek1234

2023-12-22, 10:07
Siriuz napisał/a:

nic nie potrafi pojąć



"niczego" ;)