18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie trąb kurwa...

Halman • 2021-08-08, 06:55

bo zaraz jakaś e-c**a się wystraszy... :szloch:

baronturbina

2021-08-08, 07:55
Ktoś nie zje na czas albo w jednym kawałku. Uber shits!

mygyry

2021-08-08, 09:00
Nie wiem co wiózł, ale ktoś dostanie sałatkę

Quassar

2021-08-08, 09:11
Nie ma to jak zrobić elektryczną hulajnogę co jeździ szybko silniczek napędza tylnie koło a hamulec dać na przednie koło inżynier pewnie z siebie dumny...

Co do samego gamonia co hamuje nagle przednich hamulcem może ten wypadek go nauczy żeby następnym razem ubrać ochraniacze na ten zakuty łeb.

35i

2021-08-08, 10:57
Nadruk na torbie z żarciem, adekwatny do jej zawartości. :-)

Polemon

2021-08-08, 13:24
Czy to wasze wyzywanie wszystkiego co ma 2 kółka od moto/e cip/p*zd wynika z potrzeby podbudowania morale, męskości czy czego tam wam brakuje, czy zwyczajnie nie możecie zaakceptować że ktoś opanował jazde na 2 kółkach bo wam rowerka na komunie nie kupili :-P Może pora już dorosnąć i zaakceptować pojazdy dwukołowe i ich użytkowników, bo pół swiata na tym jeździ i brzmicie trochę jak prymitywy z maczugą co nie mogą się pogodzić z tym że ktoś ma siekierkę. :lol:

siedlik

2021-08-08, 15:03
Jechał z telefonem w reku, to sie wyj***ł.

Folur

2021-08-08, 20:12
Halman mam nadzieję że życię Cię jeszcze mocno zajedzie za ten frajerski komentarz...

FeeGiee

2021-08-09, 13:31
Quassar napisał/a:

Nie ma to jak zrobić elektryczną hulajnogę co jeździ szybko silniczek napędza tylnie koło a hamulec dać na przednie koło inżynier pewnie z siebie dumny...
Co do samego gamonia co hamuje nagle przednich hamulcem może ten wypadek go nauczy żeby następnym razem ubrać ochraniacze na ten zakuty łeb.



Widać, że konstrukcję hulajnogi znasz jedynie z klipów na sadolu.
Statystyczna hulajnoga ma napęd na przednim kole i hamulcem tarczowy z tyłu + kers (hamowanie silnikiem).

Na powyższym filmiku widać, że chciał zeskoczyć, ale nie pomyślał, że pęd go wywróci po kontakcie z glebą. Także ten