18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie tak szybko

Pantilion • 2018-12-18, 10:40
Hola hola panie starszy :krejzi:


Slatojesos

2018-12-18, 10:58
Co powie każdy szanujący-się i innych Polak?
Dobrze tak ch*jowi!

kolosasz

2018-12-18, 13:47
Szlaban w przeszłości należał do ZOMO. Sama prawda - poszukajcie w Internecie

hellbwoi

2018-12-18, 15:31
nie widzę tam żadnego kelnera...

mesjans

2018-12-18, 17:02
Nie wiem czy to starość czy głupota. Zero interpretacji elementów przestrzeni wokół siebie. Kiedyś prawie codziennie przechodziłem koło otwartego szlabanu który zawsze był otwarty ale i tak za każdym razem patrzyłem czy nie jebnie mi w hełm. Tak samo chodzą niektórzy za zaparkowanymi samochodami, idzie i widzi że zapala się światło cofania w aucie do którego się zbliża i nie obejdzie tego auta bo jego mózg widząc to światło nie myśli że zaraz może wycofać przejeżdżając po nim (dwa razy byłem świadkiem takiego przejechania).

~kotka_w_piwnicy

2018-12-18, 20:45
@up to jest spowodowane byciem pieszym - załączą się urojenie nieśmiertelności :ciasteczkowy:

freddy.krueger

2018-12-18, 22:19
Kotałkę napisał/a:

@up to jest spowodowane byciem pieszym - załączą się urojenie nieśmiertelności :ciasteczkowy:


Pieprzysz pan ... nieśmiertelność to się dopiero po 2 piwach i ćwiartce na szybkiego załącza :jezdziec:

Karboksylator

2018-12-19, 09:18
kiedyś, lat temu dziesiąt, widziałem jak gość z zespołem downa jechał z mamą na rowerku do kościółka. Zatrzymał się na szlabanie,na przejeździe kolejowym. Najpierw przywalił w ten szlaban, a później się go złapał i po przejechaniu pociągu szlaban go zaczął unosić do góry. Oj śmiechu był przy tym, niestety wówczas to telefony tylko stacjonarne były w użyciu...