18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skończył swoich powtórzeń

Flodzia • 2022-02-12, 14:30

Oba bicki zerwane.

Bejker

2022-02-12, 23:06
ciekawe którą stopą będzie teraz konia walił

goldie01

2022-02-12, 23:53
CrookerS napisał/a:

Gdyby pompowal na stojoca z gryfem lamanym smialo by nie jeblo. A tak podporka wylaczyla miesien ramienny i ramienno-promieniowy.
Typ leszcz, sam sie pozamiatal
Nie wytrze juz dupy bez bolu



Nie da sie „wyłączyć” miesnia ramiennego i ramienno-promieniowego w takim ruchu. Co do reszty sie zgadzam. Ps takie zerwanie można wyleczyc. Tak jestem ekspertem.

Pan_Cogito

2022-02-13, 10:51
Jestem bardzo ciekaw jakie będę efekty długofalowe.

Jestem bardzo ciekaw jakie będę efekty długofalowe.

CrookerS napisał/a:

Gdyby pompowal na stojoca z gryfem lamanym smialo by nie jeblo. A tak podporka wylaczyla miesien ramienny i ramienno-promieniowy.
Typ leszcz, sam sie pozamiatal
Nie wytrze juz dupy bez bolu



Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jest bardzo ciekaw skutków takiego zerwania mięśni.
Tylko szczegółowo proszę.

goldie01 napisał/a:

Nie da sie „wyłączyć” miesnia ramiennego i ramienno-promieniowego w takim ruchu. Co do reszty sie zgadzam. Ps takie zerwanie można wyleczyc. Tak jestem ekspertem.



Jako ekspert bardzo proszę o rozwinięcie tego, że da się to wyleczyć i ogólnie więcej szczegółów.

dżonyłojlker

2022-02-13, 16:32
Pan_Cogito napisał/a:

Jestem bardzo ciekaw jakie będę efekty długofalowe.
Jestem bardzo ciekaw jakie będę efekty długofalowe.
Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jest bardzo ciekaw skutków takiego zerwania mięśni.
Tylko szczegółowo proszę.
Jako ekspert bardzo proszę o rozwinięcie tego, że da się to wyleczyć i ogólnie więcej szczegółów.



Normalnie: rozcinają skórę, szukają gdzie sp***olił przyczep ścięgna, przymocowują i do następnego razu. Chyba większość strongmenów miała pozrywane bicepsy.

janlew

2022-02-14, 18:55
xXx5226 napisał/a:

61 kg to nie jest duży ciężar.


Na izolowane ćwiczenie tak małego mięśnia jak biceps? Zdecydowanie za duży ciężar.