18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie rozumiem motocyklistów...

Halman • 2021-08-25, 16:57

za punkt honoru mają żeby się zabić czy jak..? :kawa:

precission

2021-08-25, 17:23
Ty halman jesteś już tak wk***iajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki k***a punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.

Halman

2021-08-25, 17:25
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wk***iajacy, że weź już opuść ten portal.
.


dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.

garota

2021-08-25, 17:36
To nie chodzi o bycie motocyklistą, po prostu brak logiki w twojej ocenie sytuacji.

Zasysacz

2021-08-25, 17:38
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wk***iajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki k***a punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.



Jakie zajechało drogę ? Jak by nie zapie**alał to by dal radę to auto zmieniało juz pas jazdy (fakt nie na swój) ale juz dużo wczesniej miał możliwość .

merol

2021-08-25, 17:44
Zniszczyli tak pięknego pick-up'a...

pablohasan

2021-08-25, 17:56
Z kilometra było widać tego pick-upa. Motop*zda chyba oczy w dupie miał...

palziu

2021-08-25, 18:38
nie, nie mają w zwyczaju się zabijać... Może to tak wyglądać na filmie, jednakże ma to swoje uzasadnienie w instynkcie samozachowawczym. W sytuacjach podbramkowych mózg powoduje że skupiasz swój wzrok na przeszkodzie, którą dostrzegłeś i za wszelką cenę nie chcesz w nią uderzyć . Stan ten określany jest fiksacją wzroku. Dodając do tego fakt, że na 2 kołach "jedzie się tam gdzie się patrzy", facet wjeżdża na czołówkę z samochodem bo na nim skupił swój wzrok i wjechał na sadola. Jest wiele takich pułapek w instynkcie samozachowawczym jeżdżąc na 2 kołach.

An...........20

2021-08-25, 18:53
Każdy ma w życiu jakiś cel...

precission

2021-08-25, 19:34
Anosa20 napisał/a:

Każdy ma w życiu jakiś cel...





Halman napisał/a:

dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.





Halman napisał/a:

dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.



No i widzisz nie jestem motocyklistą, ale za to mam mózg i go używam, a jak widać u Ciebie zwoje się wyprostowały.

barniak

2021-08-25, 20:01
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wk***iajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki k***a punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.



Przecież widać ze motocyklista zapier… jak poj***ny a na filmiku widzimy tylko jego hamowanie. Gość z osobówki nie był w stanie oszacować jego odległości i prędkości tak zapier… smierć na własne życzenie

Ab...........ez

2021-08-25, 20:51
Oho halmana stary przerobił i teraz musiał coś dodać w swoim stylu, żeby uspokoić emocje. Moderacja jest bardzo prawilna i lubi brać w p\/.

dżonyłojlker

2021-08-25, 21:01
palziu napisał/a:

nie, nie mają w zwyczaju się zabijać... Może to tak wyglądać na filmie, jednakże ma to swoje uzasadnienie w instynkcie samozachowawczym. W sytuacjach podbramkowych mózg powoduje że skupiasz swój wzrok na przeszkodzie, którą dostrzegłeś i za wszelką cenę nie chcesz w nią uderzyć . Stan ten określany jest fiksacją wzroku. Dodając do tego fakt, że na 2 kołach "jedzie się tam gdzie się patrzy", facet wjeżdża na czołówkę z samochodem bo na nim skupił swój wzrok i wjechał na sadola. Jest wiele takich pułapek w instynkcie samozachowawczym jeżdżąc na 2 kołach.



W piździe ma to uzasadnienie, a nie w instynkcie. Poza tym, jeśli próbujesz kogoś usprawiedliwiać, że kieruje się instynktem, a nie rozumem, to robisz z niego bezmyślnego zwierza. Jeśli na prawdę nie widzisz co się tu stało, to jesteś jeszcze głupszy niż te instynktowne, zafiksowane motop*zdy.