18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie równa nawierzchnia...

Tfujojczym • 2021-03-07, 23:59

Jeszcze poprawił.

rzeznianumer5

2021-03-08, 17:23
Tfujojczym napisał/a:

k***a mogłem sprawdzić.



I gówno byś się dowiedział bo obie formy są OK. Zależy czy stosujesz partykułę z zaprzeczeniem czy z przysłówkiem ale pewnie i tak ch*ja wiesz co to przysłówek i partykuła bo się uczysz zdalnie drugi rok.

zukon

2021-03-08, 20:23
Tych z telefonami na ryju mi w ogóle nie szkoda...

eLzar

2021-03-08, 22:27
Pamiętam jak dziś kolega zawsze wracając z trasy zabierał ciężarowe auto do siebie pod blok.
Pewnego ranka kiedy chciał wycofać i jechać na bazę po załadunek starsza kobieta szła i nawet nie spojrzała , że auto cofa i mimo, że ma sygnał dźwiękowy cofania włączony dalej sobie szła. Dosłownie taka sama sytuacja co na tym wyżej pokazanym filmie. Nie miał szans kolega jej widzieć bo to auto dostawcze z dużą paką.. tylko zobaczył, że ślady opon jakieś takie dziwne na ulicy bo czerwone. No i kobietę szlak trafił.
Kolega dostał zarzut ale uniewinniony bo to z automatu prokurator wszedł.

Ogólnie selekcja naturalna. Ja to się zastanawiam jak ludzie używają telefonu wchodzą na jezdnię nie patrzy czy jedzie coś czy nie idzie jak ten debil ..
Dla mnie to jest po prostu "cicha śmierć" i się dziwić , że takie sytuacje są , że auto potem wjeżdża na typa.

Tfujojczym

2021-03-09, 00:10
rzeznianumer5 napisał/a:

I gówno byś się dowiedział bo obie formy są OK. Zależy czy stosujesz partykułę z zaprzeczeniem czy z przysłówkiem ale pewnie i tak ch*ja wiesz co to przysłówek i partykuła bo się uczysz zdalnie drugi rok.



W tym przypadku tylko jedna forma jest prawidłowa :-)
Pozatym ktoś już zwrócił uwagę na to że w zły sposób napisałem owy wyraz, także twój komentarz jest tutaj zbędny.

viader80

2021-03-09, 06:28
przyczyna śmierci smartfon. Tak powinni wpisać w akcie zgonu