18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe.

memphis60raines • 2015-07-09, 13:40
Jakiś czas temu (a dokładniej 2014-07-13) pojawił się temat naśmiewający się z kibiców Widzewa Byczyna:

http://www.sadistic.pl/kibice-widzewa-w-nowym-jorku-vt304872,15.htm#comments

Z perspektywy czasu najzabawniejsze są komentarze do tego tematu:

kevin171 napisał/a:

odpie**ol sie od Widzewa pedale!



ulifont napisał/a:

Od Widzewa to ty sie odpie**ol



Reveneek napisał/a:

haha żydki jak tam w 4 lidze idzie? ŚMIERĆ ŻEBRACKIEJ k***IE !! JEBAĆ łks



_naimaD_ napisał/a:

A siejcie sobie tą ch*jową propagandę kurewki, bo tylko na tyle was stać. My mamy się dobrze i tak pozostanie :D



kwinto1992 napisał/a:

Pejsata prowokacja... proponuję kibicom eŁKałeSu poczytać o założycielach swojego klubu.

Założyciele Widzewa: Antoni Sawicki, Ludwik Rękowski, Józef Wojtczak, Jan Augustyniak, Wincenty Suski.
Założyciele eŁKałeSu: Hajman, Hirszberg, Szwarc, Taubwurcel, Horocks, Lubawski.

A co do autora postu... każdy wie, że ten Twój marny lech to tak naprawdę Amica Wronki.



grzyb_33 napisał/a:

Taki cwany w internetach jesteś dodajac ten temat? Zazdrościsz tego że w całej Polsce są fanatycy widzewa? Zazdrościsz nam opraw jakie robilismy? Zazdrościsz nam miłości do klubu? Przyjedz do Łodzi i powiedz mi to prosto w twarz lub któremukolwiek widzewiakowi a skończysz pewnie w szpitalu lalusiu ;]

"Bo w mieście Łodzi jest ta drużyna której oddałem serce swe! Sto lat historii duma tradycja, to Łódzki Widzew RTS! I chociaż wielu by chciało naszego końca my nie poddamy się !"




I teraz kilka pytań do autorów komentarzy:
- czy mimo, że przestaliście istnieć, dalej się nie poddacie? :D
- ŁKS ma się nieźle w 3 lidze a Wy jak tam w A-klasie?
- czy zmienicie nazwę klubu na Byczyna zamiast Łódź?
- czy to prawda, że zamiast stadionu ma u Was powstać parking?
- czy dalej siejecie propagandę o wielkim Widzewie posiadającym kibiców na terenie całej Polski?
- czy to prawda, że robicie z meczu na mecz coraz lepsze oprawy? (podobno Amerykanie mają się na Was wzorować przy organizacji kolejnego SuperBowl, także szacun!)?
- czy to prawda, że na mecze jeździ Was coraz więcej i w dniach Waszych meczy wyjazdowych Łódź pustoszeje? :D (nawiasem mówiąc w A-klasie na pewno będzie jeszcze lepiej a Widzew będzie jeszcze większy i jeszcze silniejszy!)
- czy to prawda, że czerwony kolor i nazwa Robotnicze Towarzystwo Sportowe nawiązuje do komunistycznego nurtu politycznego?
- jak to jest przyjaźnić się z Rosjanami? Może tam się przeniesiecie? Widzew Moskwa - to dopiero byłby pomysł!

Pozdrawiam!

P.S.
W dupie mam, że kogoś nie interesuje piłka nożna. Poza tym, jak na sadola przystało, chodzi tu o pewną uszczypliwość a nie o jej powód :D

Policeman

2015-07-09, 13:57
Obojętnie od tego gdzie kto mieszka i komu kibicuje powinna istnieć jakaś brać kibicowska ponad podziałami. Macie k***A te same hobby, zainteresowania, ten sam styl życia i kochacie piłkę.

Tak samo było z Legią i Polonią. Polonia trafiła w łapy jakiegoś oszusta, który ją zniszczył finansowo, miasto się wypięło, bo wolało inwestować w Legię. Co zrobili kibicie Legii? Cieszyli się, kpili i bili brawo za to, że ich "wróg" przestał istnieć. Serio? A potem karty się odwrócą i nagle Legię ktoś załatwi. Pamiętacie jak wołaliście do wszystkich grup kibiców w Polsce jak was niby załatwili z tą sprawą z Celticiem? I co niby, teraz ma być ta brać?

Wisła z Cracovią - ci to w ogóle tną się nożami i strzelają do siebie. Oczywiście wiem, że to po części wojna gangów dilujących, ale ludzie przejęli tę tematykę jako wojna kibiców i tłuką się przypadkowi goście, nie ustawkowicze. Kończy się tym, że jacyś niewidomi dostają oklep, a w rewanżu obrywają jakieś dzieciaki z ligi szkolnej.

I teraz to z ŁKS vs Widzew, kolejny kwiatek, zamiast zebrać się i walczyć o swoje drużyny, to jedziecie po sobie. Widzew stracił prawie wszystko - ŁKS się śmieje, niedługo ŁKS straci wszystko, Widzew będzie pękał ze śmiechu.

To jest tak idealnie ukazujące Polskę w pomniejszeniu, że smutno mi się robi, nawet nie interesuje się piłką. Jestem pewien, że tylko u nas jest takie piekiełko wzajemnej nienawiści. Razem kibice mogliby robić wielkie akcje. Nie mówię o miłości, ale o sytuacjach wyjątkowych. Jak zamykają kibiców za bandyterkę w Holandii, złożyć się na prawników, którzy wyciągają podobnych typów z Anglii, Turcji czy Rumunii jak ci jadą gdzieś na mecze Pucharowe [także do Polski] i robią DOKŁADNIE to samo. Ale po co, nie? Lepiej cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, a potem dziwić się, że inni cieszą się z waszego.

bosslolkowy

2015-07-09, 14:12
Zawsze się cieszyliśmy jak widzew przegrywał derby albo spadali ligę niżej, ale prawda jest taka, że sezon bez derbów, sezon bez rywala to ch*ja nie sezon.

Więc uszczypliwe się cieszę, że kolegom zza miedzy jest ciężej.
Za to na serio mi smutno, że oba Łódzkie kluby grają w ch*jowych ligach, ich kondycja finansowa jest ch*jowa i wszystko w ogóle w Łódzkiej piłce leży i kwiczy. Ciekaw jestem kiedy znowu pojadę na Ekstraklasowe derby z pełnymi trybunami.


Pozdrawiam.

memphis60raines

2015-07-09, 14:21
bosslolkowy napisał/a:

Zawsze się cieszyliśmy jak widzew przegrywał derby albo spadali ligę niżej, ale prawda jest taka, że sezon bez derbów, sezon bez rywala to ch*ja nie sezon.

Więc uszczypliwe się cieszę, że kolegom zza miedzy jest ciężej.
Za to na serio mi smutno, że oba Łódzkie kluby grają w ch*jowych ligach, ich kondycja finansowa jest ch*jowa i wszystko w ogóle w Łódzkiej piłce leży i kwiczy. Ciekaw jestem kiedy znowu pojadę na Ekstraklasowe derby z pełnymi trybunami.


Pozdrawiam.



Szczerze mówiąc zgadzam się z Tobą ale nie mów nikomu :D

lapps

2015-07-09, 15:06
co do tamtego poprzedniego tematu, to jakby nie patrzec LKS jest chyba jedynym klubem zydowskim w Polsce, wiec troche nie trafione :P

De...........37

2015-07-09, 15:18
A kogo to k***a obchodzi..?

slig01

2015-07-09, 15:23
Proponuję zajmijcie się lepiej nauką głupie szczyle bo za parę lat waszą pracą będzie jazda taczką u niemca na budowie a rozrywką wino w kartonie. pie**olicie coś od rzeczy o oddawaniu serca i innych bzdetach. Wszystkie wasze "kluby" to zbieranina pseudosportowców o jednakowym poziomie Wólki Wyp*zdów a wy jesteście nie kibice tylko banda durnych łysych dresów.

ulifont

2015-07-09, 15:32
Wziął autor debil obraził, nic nie wniósł, nawet zacytował moje słowa, które były zwykłym żartem i myśli, że jest fajny.

hardowski

2015-07-09, 15:51
A kogo w ogóle k***a jakaś Łódź obchodzi, a zwłaszcza jakieś wasze obsrane 8-ligowe klubiki? pie**olone gruzowisko w centrum Polski, tyle.

memphis60raines

2015-07-09, 16:02
slig01 napisał/a:

Proponuję zajmijcie się lepiej nauką głupie szczyle bo za parę lat waszą pracą będzie jazda taczką u niemca na budowie a rozrywką wino w kartonie. pie**olicie coś od rzeczy o oddawaniu serca i innych bzdetach. Wszystkie wasze "kluby" to zbieranina pseudosportowców o jednakowym poziomie Wólki Wyp*zdów a wy jesteście nie kibice tylko banda durnych łysych dresów.



Cieszę się, że ktoś tak zasłużony dla sadistica udzielił mi merytorycznej i konstruktywnej krytyki. Niestety pozwolę sobie dalej być kibicem, tylko nieco starszym i lepiej ustawionym w życiu niż Ci się wydaje.

A na poważnie to chyba Cię poj***ło, że ktoś się przejmie Twoim komentarzem? :D Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.

kaiel

2015-07-09, 16:15
a co taczke z abs'em masz?

memphis60raines

2015-07-09, 16:22
Dobre :D ale zapomniałeś o ESP i o łopacie ze specjalnie wyprofilowaną rączką.

slig01

2015-07-09, 16:33
memphis60raines napisał/a:



Cieszę się, że ktoś tak zasłużony dla sadistica udzielił mi merytorycznej i konstruktywnej krytyki. Niestety pozwolę sobie dalej być kibicem, tylko nieco starszym i lepiej ustawionym w życiu niż Ci się wydaje.



"Zasłużony dla sadistica" człowieku nie bądź śmieszny, już nie mam gdzie zasług czynić tylko na Sadisticu. Widać że za poważnie traktujesz sprawy które "starszych i ustawionych" ludzi są gdzieś na poziomie chwili na wysmarkanie. Poza tym nic mi się nie wydaje odnośnie Twojej osoby, tylko stwierdzam fakt że gadasz jak szczyl z gimnazjum dywagując który "klub" jest syjonistyczny a który komunistyczny.

memphis60raines napisał/a:


A na poważnie to chyba Cię poj***ło, że ktoś się przejmie Twoim komentarzem? :D



No to po co tracisz czas odpisując komuś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

memphis60raines napisał/a:

Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.



Nie trzeba, ale ludzie którzy porównują syjonistyczność i komunistyczność oraz wyciągają posty sprzed roku aby kontynuować takie dywagacje niestety ale zazwyczaj są rodzaju, którego lepiej nie spotkać wieczorem w ciemnej ulicy.

EOT

memphis60raines

2015-07-09, 16:42
slig01 napisał/a:

No to po co tracisz czas odpisując komuś kogo zdanie Cię nie obchodzi.

memphis60raines napisał/a:

Kibicowanie to piękna sprawa i nie trzeba być od razu bandytą i debilem.



Nie trzeba, ale ludzie którzy porównują syjonistyczność i komunistyczność oraz wyciągają posty sprzed roku aby kontynuować takie dywagacje niestety ale zazwyczaj są rodzaju, którego lepiej nie spotkać wieczorem w ciemnej ulicy.



Przede wszystkim jestem Polakiem i nienawidzę socjalizmu, komunizmu i lewacta (o syjonistyczności nic nie wspominałem). Wychodząc z tego założenia, jeśli jakiś klub utożsamiany jest z tego typu "nurtem", to moim zdaniem powinien być to powód do wielkiego wstydu dla jego kibiców, tym bardziej, że to kibice w dzisiejszych czasach są głównymi obrońcami prawicowych przekonań.