18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pykło 2

Halman • 2020-12-14, 23:25

ja to lubię takie sytuacje... :amused:


PERKUN

2020-12-15, 00:14
Coś pięknego!!! :kawa:

Kutasiarz

2020-12-15, 05:58
To teraz ja jestem sprite a wy jesteście pragnienie.

Gamonn1

2020-12-15, 10:20
Społeczeństwo było by o wiele lepsze gdyby karę na przestępcach mogły by wykonywać same ofiary nawet na miejscu nieudanego miejsca przestępstwa, tak jak w tym filmiku. Chciałeś ukraść samochód? Kierowca cię rozjechał. Wszedłeś na prywatną posesję z zamiarem rabunku? Właściciel siekierą odrąbał tobie dłoń. Dokonałeś gwałtu? Jądra i penis ucięte sekatorem przez rodzinę rządną zemsty. I raz do roku noc oczyszczenia. Ludzie byli by dla siebie o wiele przyjaźniejsi wiedząc jakie natychmiastowe konsekwencje ich mogą czekać lub późniejsze w wspomnianej nocy oczyszczenia.

z0...........ee

2020-12-15, 15:00
Gamonn1 napisał/a:

Społeczeństwo było by o wiele lepsze gdyby karę na przestępcach mogły by wykonywać same ofiary nawet na miejscu nieudanego miejsca przestępstwa, tak jak w tym filmiku. Chciałeś ukraść samochód? Kierowca cię rozjechał. Wszedłeś na prywatną posesję z zamiarem rabunku? Właściciel siekierą odrąbał tobie dłoń. Dokonałeś gwałtu? Jądra i penis ucięte sekatorem przez rodzinę rządną zemsty. I raz do roku noc oczyszczenia. Ludzie byli by dla siebie o wiele przyjaźniejsi wiedząc jakie natychmiastowe konsekwencje ich mogą czekać lub późniejsze w wspomnianej nocy oczyszczenia.



tylko wiesz, to tak jakbym zaj***ł kogoś i powiedział w sądzie ze to był pedofil bo mi się po alko wyspowiadał, udowodnij to teraz ...

DarioLee

2020-12-15, 16:43
szkoda ze ich nie pozabijał tym autem .. :(

Czerstwy

2020-12-15, 19:34
Świetna akcja, tylko ten niedosyt, że nie zdechli