18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie po sionym cz.2

luxus150 • 2022-04-14, 13:02
komu tym razem w szkodę?


pr...........47

2022-04-14, 14:24
Halman napisał/a:

dla niezorientowanych przytaczam część pierwszą;


Filmy na miarę sadola. I jeszcze debil wrzuca link do następnego gowna. Dla piwek to byś rodzine sprzedał.

xXx5226

2022-04-14, 14:34
Halman napisał/a:

dla niezorientowanych przytaczam część pierwszą;



Widzę na nowy poziom żebrania o piwa wszedłeś.

Jesse.Pinkman

2022-04-14, 14:46
xXx5226 napisał/a:

Widzę na nowy poziom żebrania o piwa wszedłeś.


Koreański pop, ptak z ulicy sezamkowej - ja już się przyzwyczaiłem, po prostu omijam jego gówna. Niech się dzieciak nacieszy wirtualnymi piwkami bo to jedyny sens jego marnej egzystencji.

W tym twoim rankingu jesteś ze swoją średnią na 17. miejscu czyli tuż przede mną więc nie spuszczaj się tak intensywnie bo sobie spodnie poplamisz 8-)

Halman

2022-04-14, 14:51
Jesse.Pinkman napisał/a:

Koreański pop, ptak z ulicy sezamkowej - ja już się przyzwyczaiłem, po prostu omijam jego gówna. Niech się dzieciak nacieszy wirtualnymi piwkami bo to jedyny sens jego marnej egzystencji.



nikt w historii sadola nie miał tak niskiej średniej za tematy w każdym przedziale czasowym jak jesse pinkman bolesny...
miałeś, masz i pewnie będziesz miał najniższą ocenę w ranku za swoje tematy, brawo ty.

i nie wycieraj sobie mną bużki na przyszłość... :kawa:

baronturbina

2022-04-14, 15:48
hdposter napisał/a:

W ch*j śmieszne


Ty. Ja bym taka kanapkę opie**olił. :-D

xXx5226

2022-04-14, 18:26
Halman napisał/a:

nikt w historii sadola nie miał tak niskiej średniej za tematy w każdym przedziale czasowym jak jesse pinkman bolesny...
miałeś, masz i pewnie będziesz miał najniższą ocenę w ranku za swoje tematy, brawo ty.
i nie wycieraj sobie mną bużki na przyszłość...



Nie wiem jak ch*jowe musi być twoje życie halman ale po tym co tutaj napisałeś mam ochotę wysłać sms o treści "pomagam" . Ty serio powinieneś poszukać pomocy u jakiegoś specjalisty.

Lolo18

2022-04-14, 18:36
Zjeby kłócą sie o wirtualne piwka.

Figlarz_

2022-04-14, 19:18
Jeśli chodzi o batalie Halman vs pinkman, moim zdaniem jest jakieś 3720473819481728-0 dla Halmana. Ten drugi pan wrzuca zazwyczaj gownianej jakości filmiki z chin, zdecydowana większość na jedno kopyto. Już wole raz na jakiś czas ptaka z ulicy sezamkowej przeplatanego dobrymi i średnimi materiałami, a nie 15 potrąceń, 5 kradzieży w Brazylii ze strzałem w okradanego i 5 randomowych wypadków, wszystko w jakości 13p z monitoringu ulicznego. Nic dziwnego, ze z piwami tak cienko.

ritu4l

2022-04-14, 23:38
Figlarz_ napisał/a:

Jeśli chodzi o batalie Halman vs pinkman, moim zdaniem jest jakieś 3720473819481728-0 dla Halmana. Ten drugi pan wrzuca zazwyczaj gownianej jakości filmiki z chin, zdecydowana większość na jedno kopyto. Już wole raz na jakiś czas ptaka z ulicy sezamkowej przeplatanego dobrymi i średnimi materiałami, a nie 15 potrąceń, 5 kradzieży w Brazylii ze strzałem w okradanego i 5 randomowych wypadków, wszystko w jakości 13p z monitoringu ulicznego. Nic dziwnego, ze z piwami tak cienko.



Pinkman i Halman to ta sama osoba, jak również fantastico i jeszcze conajmniej jeden którego nicka już nie pamiętam. Było o tym już sporo gadane, poszukaj sobie o ile mody nie pousuwali niewygodnych postów.

Jesse.Pinkman

2022-04-14, 23:54
Karmazon napisał/a:

Pinkman i Halman to ta sama osoba, jak również fantastico i jeszcze conajmniej jeden którego nicka już nie pamiętam. Było o tym już sporo gadane, poszukaj sobie o ile mody nie pousuwali niewygodnych postów.


Technicznie to niemożliwe żeby jedna osoba wrzucała taką ilość tematów w tym samym czasie. Teoria godna Antoniego Macierewicza, wróżę ci piękną karierę w podkomisji smoleńskiej, nadajesz się.

Figlarz_ napisał/a:

Ten drugi pan wrzuca zazwyczaj gownianej jakości filmiki z chin.



A pie**olisz pan bzdury, wiele dobrych materiałów wrzuciłem ale najman wmówił wam, że ,,jego jest lepsze" i łykacie to jak pelikany, on się spuszcza w gacie na widok piwek a ja mam wyj***ne w te wasze rankingi i statystyki którymi jarać się mogą tylko dzieci z wodogłowiem. Wrzucam dla tych, którym pasują moje materiały a na resztę leję cieplutkim strumieniem moczu.

Figlarz_

2022-04-15, 00:19
Spoko, uważaj sobie co tam chcesz, ja uważam, ze wrzucasz w przeważającej większości gowniane materiały i zazwyczaj je po prostu omijam, bo są nudne. I żaden Halman i najman mnie nie namawiali, to jest moja osobista opinia. Pozdrawiam

peterka84

2022-04-16, 11:27
hdposter napisał/a:

W ch*j śmieszne



Zrobiłeś mi dzień :D