18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie! Paweł, Paweł!

KozakSemen • 2011-05-16, 13:09
Stara sztuczka, a ile radości. Śmiech zabija.


HardY-HarD

2011-05-16, 14:04
tatuaże na nogach to był odważny zrobić, a do ognia jak panienka :mrgreen:

krzak

2011-05-16, 16:59
I to ma być mężczyzna?
Skrzeczy jak baba, głosik jakby był przed mutacją.

I jak tam ładnie z kolegami pod pierzynką leży. :>

nowaczek145

2011-05-16, 17:18
krzak napisał/a:

I to ma być mężczyzna?
Skrzeczy jak baba, głosik jakby był przed mutacją.

I jak tam ładnie z kolegami pod pierzynką leży. :>



Widze ze kolega nie wie co to dystans do siebie. Jak bys mial troche oleju w glowie to bys wiedzial ze to wszystko robione jest dla beki zeby sie posmiac. No ale zawsze trzeba przykozaczyc i przyhejtowac, no ale niewiem widocznie prawdziwi mezczyzni tacy jak ty tak maja. Pozdro krzak

krzak

2011-05-16, 18:35
nowaczek145 napisał/a:



Widze ze kolega nie wie co to dystans do siebie. Jak bys mial troche oleju w glowie to bys wiedzial ze to wszystko robione jest dla beki zeby sie posmiac. No ale zawsze trzeba przykozaczyc i przyhejtowac, no ale niewiem widocznie prawdziwi mezczyzni tacy jak ty tak maja. Pozdro krzak



Prawdziwi mężczyźni nie mają tak jak ja. Może dlatego, że jestem kobietą. ;)
Serio to jest dla "beki" robione? Bo ja myślałam, że oni normalnie mają takie zwyczaje. :roll:

casimus

2011-05-16, 19:11
Poznać głupiego, po śmiechu jego.

koniu

2011-05-16, 20:33
spoko impra, każdy elegancko położył się spać w bluzie tudzież, k***a, w dresiku.

nowaczek145

2011-05-16, 23:18
krzak napisał/a:



Prawdziwi mężczyźni nie mają tak jak ja. Może dlatego, że jestem kobietą. ;)
Serio to jest dla "beki" robione? Bo ja myślałam, że oni normalnie mają takie zwyczaje. :roll:



Coz, nie moja wina ze wybralas sobie nick rodzaju meskiego.
Ja ogladam to z 10 raz i dalej ryje ze smiechu:) wiec nie krytykuj tylko pokaz ze posiadasz jakis slad poczucia humoru i posmiej sie ze mna :mrgreen:

karoldeicide

2011-05-17, 02:26
to są te dziewice co na Osame czekały

ojojoj

2011-05-17, 10:41
ach kolonie to jest to

Jeadong

2011-05-19, 01:40
nowaczek145 napisał/a:



Ja ogladam to z 10 raz i dalej ryje ze smiechu:) wiec nie krytykuj tylko pokaz ze posiadasz jakis slad poczucia humoru i posmiej sie ze mna :mrgreen:




Przyznaj się, że byłeś jednym z tych spod pierzynki, słodkie pedałki.

Jeśli uważasz, że ten cyrk jest śmieszny to wracaj do kolegów miziać się po łysinach. To nie miejsce dla Ciebie.
Nie miej mi za złe, że "przykozaczyłem" i "przyhejtowałem".

typczan

2011-05-19, 02:10
Ja pie**olę... Wymarzona sytuacja, żeby pocisnąć typką w luźnych bluzach... Widać, że chłopaki na luzie , a nie k***a sztywniaki jak wy. Pewnie szkolna wycieczka jakiegoś np. samochodowego technikum, ale nie k***a... luźną bluzę mają, trzeba cisnąć, bo w oczy nigdy się nie udało...Pozdrawiam wszystkie p*zdeczki z tego forum , dla których piskliwe dźwięki (słychać, że dla beki) wyznacznikiem. I wcale nie bawi mnie ten filmik, tylko chciałem skomentować waszą prostolinijność, myślenie typowych lamek. Tłuczcie dalej w klawiaturę, wylewajcie swoje żale, zaszyfrowane w wytykanie jakiegoś pedalstwa. Tematyka serwisu również wymarzona. Tutaj nerdy mogą się wyszumieć.

pptomek

2011-05-19, 03:43
Nie no k***a śmiech tego typa wygrywa.