18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie oceniaj książki po okładce

seba010101 • 2014-12-16, 19:10
Pozory czasami potrafią mylić...

Magicalan

2014-12-17, 12:17
frezarkacnc napisał/a:

Nawiązując do tematu :

Nadchodzą święta więc szukam jakichś drobnych prezentów dla rodziny i chodzę trochę po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś spoko. Dzisiaj po zajęciach wszedłem na chwilę do sephory i oglądałem jakieś zestawy, perfumy itp. Trochę się wk***iłem bo byłem ubrany w sportową kurtkę i miałem plecak, a ochroniarz dosłownie stał nade mną i patrzył mi na ręce jakbym był k***a przestępcą. Następnym razem założę k***a garnitur to może dadzą spokojnie pooglądać.



Wtedy też ch*jowo. Ostatnio poszedłem po paru spotkaniach służbowych w marynarce i koszuli właśnie do jakiejś drogerii i jak mnie babki z drogerii obskoczyły i zaczęły montować zestawy za 500zł i wyżej to mi się odechciało tam wchodzić schludnie ubranym :)

lansnaskary

2014-12-17, 12:18
ch*j że szybciej oceniany będzie ktoś kto wygląda jak ten po lewej. wyglądam tak samo, wiem co mówię

jarobtm

2014-12-17, 12:21
A ja myślałem, że ten długowłosy będzie jakiś napakowany i pogoni szalikowca :(

ToJeAmelinium

2014-12-17, 12:21
frezarkacnc napisał/a:

Nawiązując do tematu :

Nadchodzą święta więc szukam jakichś drobnych prezentów dla rodziny i chodzę trochę po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś spoko. Dzisiaj po zajęciach wszedłem na chwilę do sephory i oglądałem jakieś zestawy, perfumy itp. Trochę się wk***iłem bo byłem ubrany w sportową kurtkę i miałem plecak, a ochroniarz dosłownie stał nade mną i patrzył mi na ręce jakbym był k***a przestępcą. Następnym razem założę k***a garnitur to może dadzą spokojnie pooglądać.



Najlepsze jest to, ze kazdy w miare inteligentny zlodziej od dawna to wykorzystuje. Wszyscy pilnuja mlodych dresikow a ten mily pan w garniturze wynosi w tym samym czasie pol sklepu.
Podobnie jest z kieszonkowcami.
Wszyscy pilnuja sie przed cyganami, dresami, arabami a zdecydowana wiekszosc kieszonkowcow wyglada jak turysci lub normalni szarzy ludzie. Na wlasne oczy widzialem jak facet ubrany jakby byl jakims biznesmenem zaj***l starej jedzy portfel. :D

defcon1

2014-12-17, 12:29
Lepszy byłby efekt jakby ten z długimi włosami był za Cracovią i mu doj***ł

Promek

2014-12-17, 13:38
o ja pie**ole co to za syf na glownej?

kokroucz

2014-12-17, 15:44
paskudny grubas

en...........ea

2014-12-18, 01:07
ToJeAmelinium napisał/a:



Najlepsze jest to, ze kazdy w miare inteligentny zlodziej od dawna to wykorzystuje. Wszyscy pilnuja mlodych dresikow a ten mily pan w garniturze wynosi w tym samym czasie pol sklepu.
Podobnie jest z kieszonkowcami.
Wszyscy pilnuja sie przed cyganami, dresami, arabami a zdecydowana wiekszosc kieszonkowcow wyglada jak turysci lub normalni szarzy ludzie. Na wlasne oczy widzialem jak facet ubrany jakby byl jakims biznesmenem zaj***l starej jedzy portfel. :D



To prawda. Jak dorabiałem sobie w takiej dużej, sieciowej księgarni to fakt, jakiś dres wyniósł sobie gier planszowych i puzzli na 200 zł jak gdyby nigdy nic ale starszy facet w gajerze i płaszczu też zwinął 3 książki dla zasady.