18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie noście maseczek

slupczanin • 2023-02-10, 16:36
Bo wam się uszy zmęczą...


Igorek95

2023-02-11, 08:20
choina004 napisał/a:

Teraz sie z tego smiejemy, a tak nasze ostatnie 2 lata wygladaly. Gdzie sa teraz ci wszyscy obroncy z sadola ktorzy namawiali do masek i szczepien? Internet pamieta Az sobie ostatnio sam wszedlem w historie i czytalem co jeszcze 1.5 roku temu ludzie tutaj wypisywali



Ale weź zamknij p*zdę :D

Pizdus

2023-02-11, 08:59
choina004 napisał/a:

Teraz sie z tego smiejemy, a tak nasze ostatnie 2 lata wygladaly. Gdzie sa teraz ci wszyscy obroncy z sadola ktorzy namawiali do masek i szczepien? Internet pamieta Az sobie ostatnio sam wszedlem w historie i czytalem co jeszcze 1.5 roku temu ludzie tutaj wypisywali



Teraz nazywają wszystkich onucami

ALIGATORt1000

2023-02-11, 09:10
Co?

zlymaly2 napisał/a:

Chyba po to, żeby mu nie ścięło ... Tak jak prawego ucha , ale ekspertem nie jestem, Według mnie powinien ją jeszcze naostrzyć może by mu ścięło tą durną maskę z ryja ... Pozdrawiam



Jak odejdzie z tego świata na oczy sie da.

Rasael

2023-02-11, 17:42
Bo pod brodą nosi jak jak reszta przygłupów. "Bo przyciż mom zołożonom" - job twoja mać, A-TWU! :kawa:

choina004 napisał/a:

Teraz sie z tego smiejemy, a tak nasze ostatnie 2 lata wygladaly. Gdzie sa teraz ci wszyscy obroncy z sadola ktorzy namawiali do masek i szczepien? Internet pamieta Az sobie ostatnio sam wszedlem w historie i czytalem co jeszcze 1.5 roku temu ludzie tutaj wypisywali


W sensie że profilaktyka zadziałała i jeszcze żyjesz? Muszę przyznać że szczepienia przyniosły przynajmniej jeden, do tego najwyraźniej głęboko upośledzony minus.
P.S. Oddaj piwo płaskoziemco! Dałem pomyłkowo usiłując cytować tą mentalną sraczkę!

Enerv

2023-02-11, 22:58
Chłop to chyba założył przed pandemią i nie zdjął do dzisiaj, ja pie**olę. :roll: