18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie, nie widziałem tego autobusu (kobieta - 42 lata)

Halman • 2020-05-02, 11:02

nie, nie widziałem tej kobiety... (kierowca - 67 lat)
Incydent miał miejsce w Puszkinie, na skrzyżowaniu bulwaru Kadeckiego i ulicy Sapernaya.

tonieja

2020-05-02, 12:42
Kierowca 67 lat. k***a mać. W tym wieku powinien już tylko na działkę Ładą jeździć.

Shaogoth

2020-05-02, 12:47
Dobrze zrobił od samego początku widać, że głupie babsko gada przez telefon zamiast popatrzeć na ulicę, kierowca powinien dla pewności jeszcze kilka razy przejechać.

McQurwa

2020-05-02, 13:28
tonieja napisał/a:

Kierowca 67 lat. k***a mać. W tym wieku powinien już tylko na działkę Ładą jeździć.



W tym wieku się umiera na korona wirusa a nie jeździ się autobusem po mieście

alususs

2020-05-02, 13:57
Chciał czy nie chciał , czy to istotne ważne, że uderzył :)

Pawehan

2020-05-02, 14:55
No to se oglądła autobus od spodu.

OpenStreetMaps

2020-05-02, 15:23
Baba jak gada to jej mózg skupiony jest tylko na rozmowie i niczym więcej. Mam w swym rowerze światło przeciwpiechotne jak spawara takie mocne. Nawet jak od tyłu nadjeżdżam to na widok zbliżającej się poświaty piesi odwracają się i ze ścieżki rowerowej złażą. Ale nie dwie idiotki tak zagadane że sobą że nie reagowały na to że moje oślepiające światło od jakiś 300 metrów wypala im gały patrzyły prosto w światło i zagadane szły dalej środkiem drogi dla rowerów. Prawie w nie wjechałem i gdy zahamowałem gwałtownie tuż przed nimi to dopiero mnie dostrzegły z przerażeniem i był wrzask żebym to ja uważał.
Do tej pory nie jestem w stanie tego zrozumieć jak 2 pary oczu bezpośrednio patrzące się w moją stronę mogły mnie nie widzieć. Byle mucha co na gównie siada już jest bardziej spostrzegawcza.

gumstg

2020-05-02, 15:29
pysznyJabol napisał/a:

Po co wlazila. Piesi to cioty



Powiedzial to zjeb ktory nie ma pojecia o przepisach. Widzisz znaki ??? Jak nie to cie olsnie. Kobieta byla na pasach. A do tego miala zielone

wdowa40

2020-05-02, 15:33
A jak by to była wasza mama to byście inaczej śpiewali.

Budrys2000

2020-05-02, 15:39
wdowa40 napisał/a:

A jak by to była wasza mama to byście inaczej śpiewali.



Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?



;-)

Black Snake

2020-05-02, 17:09
@OpenStreetMaps, takie światła są sztos :D też mam takie co wypala oczy + włączam stroboskop. Raz od tyłu jak zajechałem grupkę lasek koło 20stki to 2 z nich wyj***ły piwo w krzaki i krzyknęły "o k***a policja" :D Lepiej działa takie światło niż dzwonek na tych kretynów.

PieronJasnySzlag

2020-05-02, 18:38
Ale jak to możliwe? Przecież była na pasach gdzie pieszy ma pierwszeństwo. Jak mogło do tego dojść??
Może wytłumaczy mi to jakaś lewicowa sp***olina popierająca te idiotyczne przepisy?

stonefenix

2020-05-02, 22:42
Obojga mi szkoda.
Koleś już czuł zapach emerytury a tu takie coś co pewnie już przeciągnie się z nim do śmierci.
Kobiety mi tez szkoda, bo sam nie raz na zielonym miałem głowę w chmurach. Raz pan motocyklista by mnie prawie skosił (jechał na czerwonym świetle).
Osądy części użytkowników na tym portalu są żenujące. Kobieta przechodzila na zielonym i nawet rozglądając się na samym początku mogłaby uznać ten autobus się zatrzyma.
Kierowca to nie kierowca osobówki. To kierowca autobusu, zawodowiec. Zawodowiec nie ma prawa potrącić pieszego na pasach gdy ma zielone.
Gdybyście byli kierowcami z zawodu nie uznalibyście tego za brak profesjonalizmu ?