18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie miał nawet szans zareagować...

Muminek69 • 2021-03-04, 00:47
Zderzenia pojazdów ze zwierzętami bywają tragiczne w skutkach. Czyli trochę przetrąconych pchlarzy.

Źródło yt "wypadki samochodowe".


Erich_Priebe

2021-03-04, 09:56
Natura sama eliminuje bezpańskie kundle

LB...........BZ

2021-03-04, 10:06
Zajebisty materiał. To co Sadole lubią najbardziej :mrgreen:

Melchiormaczeta

2021-03-04, 10:10
Rozumiem rozczłonkowanych da silvów, połamane motop*zdy itd, ale co jest k***a emocjonującego w oglądaniu krzywdy zwierząt to nie mogę skumać.
Przeciętny użytkowniku sadola - hhhaa tfu, pluje Ci do dupy

LB...........BZ

2021-03-04, 10:23
Melchiormaczeta napisał/a:

Rozumiem rozczłonkowanych da silvów, połamane motop*zdy itd, ale co jest k***a emocjonującego w oglądaniu krzywdy zwierząt to nie mogę skumać.
Przeciętny użytkowniku sadola - hhhaa tfu, pluje Ci do dupy



Bardziej ubolewasz nad krzywdą jakiegoś pchlarza niż człowieka? Masz dziwne poczucie wartości...

Melchiormaczeta

2021-03-04, 10:28
LBZ napisał/a:

Bardziej ubolewasz nad krzywdą jakiegoś pchlarza niż człowieka? Masz dziwne poczucie wartości...



Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku k***a k***e pogania

Tetrix

2021-03-04, 11:13
Erich_Priebe napisał/a:

Natura sama eliminuje bezpańskie kundle



'Wypadki s a m o c h o d o w e.'

LB...........BZ

2021-03-04, 11:19
Melchiormaczeta napisał/a:

Wysłany: 32 minuty temu C



Spoko ale skąd wiesz, że motop*zda która się rozwali albo da silva który zostanie zastrzelony/ograbiony był złym człowiekiem? Nawiązuje do tego bo wspominałeś o nich. Mnie osobiście bardziej rusza śmierć człowieka niż jakiegoś zwierza co nie oznacza, że nie mam z tego beki.

Melchiormaczeta

2021-03-04, 11:52
LBZ napisał/a:

Spoko ale skąd wiesz, że motop*zda która się rozwali albo da silva który zostanie zastrzelony/ograbiony był złym człowiekiem? Nawiązuje do tego bo wspominałeś o nich. Mnie osobiście bardziej rusza śmierć człowieka niż jakiegoś zwierza co nie oznacza, że nie mam z tego beki.



Jak Ci odcinają łeb w dżungli to ciężko mi uwierzyć ze za nic. A mówiąc motop*zdy - miałem na myśli tych którzy doprowadzili do wypadku własną głupotą. Nie mylić z motocyklistami do których nic nie mam.

outline

2021-03-04, 12:00
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku k***a k***e pogania



pie**olisz mi z tym oszukiwaniem :D

Jak psa zaganiam do budy, to leci ze mną w ch*ja jak tylko za winkiel pójde - wychodzi i drze mordę :D Wrócę każę mu sp***alać, to wchodzi i jak tylko zniknę to wyłazi j***niec :D

Jest słodki i kochany, ale w ch*ja to sobie ze mną leci aż miło!

Prof._Kot_Budd

2021-03-04, 15:17
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku k***a k***e pogania



Tak k***a, zwierzęta za to mają wysoką moralność, empatię i poczucie solidarności, szkoda na was słów, serio tylko śmiech pozostał :D

Kowal.

2021-03-04, 22:28
dziwne ze jeszcze nikt tego tu nie wkleil :amused:

MordaWKubełSzmato

2021-03-05, 02:53
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku k***a k***e pogania



no i jestes jedna z nich. Tfu ci na morde leszczu

:-D