18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aaaaaaaaaaaaaa

2018-11-05, 11:14
No dobra, jak już się pojawią zdjęcia na harda to wrzucać...
Nie wróżę jej długiego życia...

~Velture

2018-11-05, 11:15
Świecenie dupą kiedyś - k***a, dz**ka, suka.
Świecenie dupą teraz - odważna, wyzwolona kobieta.

petru23

2018-11-05, 11:21
a kogo to interesuje gdzie i kiedy świeci dupą. Ważne, że dupka zacna jak i cała laseczka. Mniam.

andrzejrobert75

2018-11-05, 11:28
zaprosili ją już do konsulatu Arabii Saudyjskiej na kawę?

Misiek_KRK

2018-11-05, 11:34
zdjęcia laski z ocenzurowaną c*pką na sadisticu?
A może na harda z tym?

100Burned

2018-11-05, 12:30
Bardzo pomysłowy sposób na samobójstwo. Zupełna nowość.

janlew

2018-11-05, 12:41
Baba protestuje pokazując cipę przeciw ...no właśnie czemu?
Przeciw religii? Przecież ona jest antyreligijną lewaczką, a to typ człowieka którzy stworzyli żydzi, choć byli pod czerwoną gwiazdą, a nie gwiazdą Dawida. Oczywiście swoje dzieci, dalej uczyli kultury i tradycji, ale Gojom, serwowali nauki sodomi, kurestwa, antychrześcijaństwo, antypatriotyzm, walkę z rodziną itd. I teraz durna Gojka, pojechała protestować by Gojki mogły się k***ić i robić za szmaty, do kraju który optuje za tym najbardziej? ...debilizm

Sa...........hi

2018-11-05, 13:12
Velture napisał/a:

Świecenie dupą kiedyś - k***a, dz**ka, suka.
Świecenie dupą teraz - odważna, wyzwolona kobieta.


Pod warunkiem że nazwie się to "performance".

TB303

2018-11-05, 13:13
janlew napisał/a:

Baba protestuje pokazując cipę przeciw ...no właśnie czemu?
Przeciw religii? Przecież ona jest antyreligijną lewaczką, a to typ człowieka którzy stworzyli żydzi, choć byli pod czerwoną gwiazdą, a nie gwiazdą Dawida. Oczywiście swoje dzieci, dalej uczyli kultury i tradycji, ale Gojom, serwowali nauki sodomi, kurestwa, antychrześcijaństwo, antypatriotyzm, walkę z rodziną itd. I teraz durna Gojka, pojechała protestować by Gojki mogły się k***ić i robić za szmaty, do kraju który optuje za tym najbardziej? ...debilizm


Ty akurat jesteś ostatnią osobą, która powinna krytykować kogoś za bezmyślny fanatyzm, bo twój jest analogiczny do lewactwa.

kickyourheadoff

2018-11-05, 13:26
Każde wyznanie zasługuje na szacunek i godne zachowanie w miejscu kultu.

ciężki wpie**ol się należy i dziewczynie i fotografowi

Wiewór

2018-11-05, 13:39
A to k***a szmata jawnogrzesznica jedna! Niech tak spróbuje zrobić w meczecie! ... a nie wróć. :amused:

kickyourheadoff napisał/a:

Każde wyznanie zasługuje na szacunek i godne zachowanie w miejscu kultu.


Bo? A niby czemu i z jakiej racji?

Szanować go mogę jak każdego drugiego człowieka a nie za to w co wierzy bo akurat za to nie mogę. Dorosły człowiek z wymyślonymi przyjaciółmi. Czy może być coś bardziej żałosnego? Zawsze czuję się zażenowany w obecności kogoś kto zaczyna mi pie**olić o Jezusie, pam buku i innych absurdach. Patrzę na takiego człowieka z jawnym zakłopotaniem wymieszanym z politowaniem. Jestem zdumiony jego głupotą. Co najwyżej mogę mu współczuć choroby umysłowej.
Religia nie daje żadnego przywileju nadzwyczajnego traktowania. Co więcej jest wielu ludzi wierzących, którym wręcz należy się tylko pogarda.

kickyourheadoff

2018-11-05, 13:57
@Abraxus do teatru nie chodzisz z bębenkiem, a do muzeum na czworaka bo tak się nie robi. Jeśli w meczecie nie wypada pokazywać p*zdy to się tego nie robi. To nie przejaw wolnomyślicielstwa, a jedynie chamstwa

Sa...........hi

2018-11-05, 13:59
Abraxus napisał/a:

Zawsze czuję się zażenowany w obecności kogoś kto zaczyna mi pie**olić o Jezusie, pam buku i innych absurdach. Patrzę na takiego człowieka z jawnym zakłopotaniem wymieszanym z politowaniem. Jestem zdumiony jego głupotą. Co najwyżej mogę mu współczuć choroby umysłowej.


Wtedy wystarczy zapytać dlaczego wierzy akurat w swojego pamkuba, a nie na przykład w Zeusa/Odyna/Thora/Lokieko/Anu/Enlila/Enkiego/Marduka/Ahura Mazdę/Arymana/Wotana/Kali/Krysznę/Latającego potwora spaghetti etc.
spoiler