18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego spania

phrontch • 2019-05-16, 07:16
Bezdomny został poratowany porcją czystej wody do picia




molejniczak

2019-05-17, 08:15
nowynick napisał/a:

j***na k***a, gość nie wygląda na pijaka, nie naszczał jej na te drzwi, zrobiła to tylko po to żeby się dowartościować, że są gorsi od niej. Mam nadzieję znów jej mąż wróci nawalony i wypierze po mordzie...



To był jej mąż ;)

kojot_pedziwiatr

2019-05-17, 08:25
sereja3 napisał/a:

Może nie wygląda na degenerata, ale na bank nie myła się od kilku dni.



To samo można powiedzieć o każdym, nawet autorze tej wypowiedzi. Chyba że faktycznie wygląda na degenerata.

Mom and Death

2019-05-17, 08:45
Cytat:

Co Ty pierdoilisz. Zrobili to dla swojego i przy okazji jej dobra,. Może nie wygląda na degenerata, ale na bank nie myła się od kilku dni. Może był dzień wcześniej ichniejszy sanepid i doj***ł się o bezdomnych z bramy? Weźmy Tobie do klatki wrzućmy bezdomnego i zobaczymy co zrobisz jak dostaniecie podwyżkę za światło, ogrzewanie i śmieci właśnie o jednego człowieka.



Co on pie**oli? Co TY pie**olisz?

Seavitia

2019-05-17, 16:25
kulawiec napisał/a:

A wąchałeś kiedyś bezdomnych? Polecam, to się przekonasz dlaczego się leje wodą, a nie dotyka i budzi.



Nie każdy bezdomny jebie, ze na wdechu się go mija w promieniu50 metrów. Goścma na tyle jasne spodnie, że ewidentnie nie należy do tych cuchnacych - wstał też bez większych problemów, nie zataczajac sie itp. A jak ktos sie brzydzi, moze chocby noga szturchnac.

TB303

2019-05-17, 16:26
Mom and Death napisał/a:

Co on pie**oli? Co TY pie**olisz?


Co oni pie**olą? Co Wy pie**olicie? :krejzi:

P4GER

2019-05-17, 19:44
nowynick napisał/a:

j***na k***a, gość nie wygląda na pijaka, nie naszczał jej na te drzwi, zrobiła to tylko po to żeby się dowartościować, że są gorsi od niej. Mam nadzieję znów jej mąż wróci nawalony i wypierze po mordzie...



To nie jest gość, ma cycki

castagir

2019-05-18, 11:41
Dobrze zrobiła. j***ć tych śmierdzących nierobów i przeganiać z przestrzeni publicznej. Gadacie głupoty bo nie mieliście widocznie do czynienia z tymi podludźmi. Inaczej byście mówili gdyby to dotyczyło Was bezpośrednio.

U mnie w mieście też jest podobny problem z tą "szlachtą". Zbliża się lato i znowu w centrum miasta będą wylegiwać się śmierdzące napite padliny od których będzie capić na kilkanaście metrów. Nie dość, że psują krajobraz to jeszcze zniechęcają ludzi do odwiedzania wielu miejsc, bo nikt nie ma ochoty przepychać się z najebusem, który tarasuje wejście do sklepu/knajpy albo po prostu zmienia kierunek gdy widzi, że leży rozwalony na całej długości chodnika.

W dodatku jeszcze obciążają budżet i służbę zdrowia, bo nie ma tygodnia, żeby nie było wezwania do pijanego śmierdziucha, którego słoneczko przygrzało i główka zabolała albo kropelka krwi poleciała z noska.

Pager

2019-05-26, 00:58
Szmata pie**olona!!! Jak mogła!