18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego jeżdżenia

dogip • 2016-03-09, 09:47
Mimo, że stracił buta to tylko się otrzepał.

Akcja od 0:40


elfis

2016-03-09, 11:04
rowerem takiego nie zatrzymasz , zresztą nie miał kamizelki i szkoda że go nie rozjechał

Pascarol

2016-03-09, 20:25
Otrzepał się, a po godzinie wylądował w szpitalu z obrażeniami wewnętrznymi. =-D

ka...........ly

2016-03-09, 23:53
Co on k***a wymyślił na tym rowerze?!

antek025

2016-03-11, 10:16
całkiem fajny pickup go pie**olnął

janlew

2016-03-11, 12:36
Jak kuźwa od 0:40??? W 0:05 koleś uruchomił światła w ciężarówce, klikając w koło najbliższego vana. Potem nic poza rozjeżdżaniem cyklistów i wegetarian się nie dzieje.

kokos_123

2016-03-11, 15:10
kamil1234563maly napisał/a:

Co on k***a wymyślił na tym rowerze?!


No jechał po chodniku i chciał przejechać na drugą stronę ulicy, ale jakiś ślepy musiał sobie wyjechać połową auta na ulicę, bo "nie widział". Rowerzysta chciał go ominąć i jechać dalej, ale gdy go omijał, tamten ruszył, co spłoszyło rowerzystę i zmusiło do wyjechania na środek skrzyżowania. A że nie miał podzielnej uwagi, to się gapił na tego co nie trzeba i wjechał pod "terenówkę". Na szczęście miał refleks i wyciągnął nogi spod kół.

ka...........ly

2016-03-17, 23:11
kokos_123 napisał/a:


No jechał po chodniku i chciał przejechać na drugą stronę ulicy, ale jakiś ślepy musiał sobie wyjechać połową auta na ulicę, bo "nie widział". Rowerzysta chciał go ominąć i jechać dalej, ale gdy go omijał, tamten ruszył, co spłoszyło rowerzystę i zmusiło do wyjechania na środek skrzyżowania. A że nie miał podzielnej uwagi, to się gapił na tego co nie trzeba i wjechał pod "terenówkę". Na szczęście miał refleks i wyciągnął nogi spod kół.


k***a rower to pojazd, na ulice, a nie po chodniku. Może to go czegoś nauczy. Głupia p*zda pewnie jeszcze, że panie władzo jaki ja biedy, ch*ja! Jeszcze mandat za jazdę po chodniki i nieprawidłowe włączanie się do ruchu!