18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego filmowania

~LegendarnyZiom • 2013-10-29, 15:38
Cel, pal! :dead:



W zwolnionym tempie:


quartz75

2013-10-29, 22:23
Ta, i taka kamerka potrafi coś złapać. Kurzy nie, dziwne przycinki jak czołg się ustawia. Gdzie macie mózgi?

gameboy008

2013-10-29, 22:25
Teraz czas na wykazanie się znawców z World of Tanks.

solteck

2013-10-30, 10:33
długo tą rakietę ładowali

pi...........ja

2013-10-30, 12:15
Zdaje mi się że, to nie był pocisk w sabocie. Sabot odpada po opuszczeniu lufy i kryje cały pocisk w sobie a tu widać stały pierścień wokół pocisku. Chyba to się nazywa pierścień prowadzący, który ma się rozszerzyć od gazów prochowych i docisnąć podkalibrowy pocisk do gwintu lufy. Potwierdzałoby to wirowanie pocisku, które zwiększa zasięg, ale w przeciwpancernych jest raczej bardziej szkodliwe, bo zmniejsza prędkość wylotową i siłę uderzeniową. Nie gram w czołgi, czytam sobie amatorsko książki o nich.

quartz75

2013-10-30, 12:58
Typowy podkalibrowy, co ty bredzisz. Podkalibrowy, nie znaczy że ma średnicę mniejszą od średnicy lufy. Sabot, co to jest sabot? Dużo to może czytasz ale więcej wiesz właśnie z gier, niestety.

Xun

2013-11-01, 08:26
Jak sama nazwa wskazuje pocisk podkalibrowy jest pociskiem kalibrowo (średnica) mniejszy od lufy. Przestań grać w czołgi zacznij czytać. Sabot element mający na celu zwiększenie kalibru pocisku do kalibru lufy tak aby ten w ogóle mógł wylecieć z niej. Osobiście wydaje mi się że pocisk na filmiku mógł być odłamkowo-burzący choć pocisków podobnych jest od cholery i ciężko stwierdzić. Mogli równie dobrze strzelać skondensowanym ciapatym i jego kozą...