18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

modoc

2014-01-22, 10:22
Prawie jak NEO :)

niddy1920

2014-01-22, 14:58
Masz piwo i lec na glowna

swampman

2014-01-22, 15:25
headshot w dupe

panchamityle

2014-01-22, 15:36
Cała ta sytuacja na Ukrainie to Matrix, walczą z władzą, żeby być bliżej Unii Jełropejskiej. Jeszcze tego będą żałować ;)

Jedrass

2014-01-22, 15:46
Wiosna Ludów zbliża się do Europy.

kapral

2014-01-22, 17:37
panchamityle napisał/a:

Cała ta sytuacja na Ukrainie to Matrix, walczą z władzą, żeby być bliżej Unii Jełropejskiej. Jeszcze tego będą żałować ;)



a podasz jakiś logiczny argument, czy opierasz się na wnioskach które wysnułeś grzebiąc w nosie? ;)

poldekmisiak

2014-01-22, 17:43
Oni na tej Ukrainie walczą żeby przejsc z deszczu pod rynne.

Faith955

2014-01-22, 19:37
kapral napisał/a:



a podasz jakiś logiczny argument, czy opierasz się na wnioskach które wysnułeś grzebiąc w nosie? ;)


Zamiast argumentów to Ty potrzebujesz oczu i mózgu jeśli trzeba Ci tłumaczyć dlaczego Unia Europejska jest ch*jowa :roll:

wojniz2

2014-01-22, 19:52
Oni walczę, żeby się odsunąć od Rosji. UE nie jest przymusem. To UE by bardziej chciała Ukrainę do siebie, niż zachodnia Ukraina chce do UE.

kapral

2014-01-23, 16:48
Faith955 napisał/a:


Zamiast argumentów to Ty potrzebujesz oczu i mózgu jeśli trzeba Ci tłumaczyć dlaczego Unia Europejska jest ch*jowa :roll:



moje:
1. dała nam możliwość podróżowania bez przeszkód po strefie Schengen, oraz pracowania w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji bez większych problemów.
2. dostaliśmy ogromne dofinansowania, które są namacalne w każdej mieścinie.
3. jeśli nasz system prawny zawiedzie i zostaniesz przezeń skrzywdzony, unia to nadzoruje i możesz odwołać się do trybunału w Brukseli
4. Każdy mógł dostać 21.000 zł na otwarcie własnej firmy


słucham, podaj mi 3 argumenty dlaczego unia jest "ch*jowa".

Rezor

2014-01-23, 18:26
ch*jowa jest jak każde przymierze wybijającego się Państwa z "Elitą". Skończy się jak na przymierzu z Anglią. Jak nam będzie się głód do dupy dobierał to nikt nam nie pomoże, a jak taka Grecja bankrutowała to tak biedny kraj jak nasz musiał kasy na nich rzucić. Kolejny argument: Kiedyś artykuły spożywcze były tańsze. Przyszła UE i zakazuje nam produkcji tego i owego, a za nadwyżki dostajemy kary. Żeby jajko ze wsi kosztowało 1zł to przegięcie. Kiedyś takie a 16 groszy były, a pamiętam jak moja matka za głowę się łapała jak były po 20 bo Unia stwierdziła, że za dużo mamy jaj i mleka. A jeśli chodzi o dofinansowanie to śmiech. Ktoś musiał tą kasę dać, a daliśmy ją my. Kolejne są ceny paliw. Obecnie koszt baryłki ropy jest identyczny jak podczas wchodzenia do UE... A jeśli chodzi o pracę to jak ktoś chciał to potrafił wyjechać i zarobić i niekoniecznie na czarno... W Austrii od paru lat płaczą, że wszystko drożeje i wali im się gospodarka przez EURO ale przyjdzie taki i stwierdzi, że Unia jest piękna.

kapral

2014-01-23, 21:41
Rezor napisał/a:

ch*jowa jest jak każde przymierze wybijającego się Państwa z "Elitą". Skończy się jak na przymierzu z Anglią. Jak nam będzie się głód do dupy dobierał to nikt nam nie pomoże, a jak taka Grecja bankrutowała to tak biedny kraj jak nasz musiał kasy na nich rzucić. Kolejny argument: Kiedyś artykuły spożywcze były tańsze. Przyszła UE i zakazuje nam produkcji tego i owego, a za nadwyżki dostajemy kary. Żeby jajko ze wsi kosztowało 1zł to przegięcie. Kiedyś takie a 16 groszy były, a pamiętam jak moja matka za głowę się łapała jak były po 20 bo Unia stwierdziła, że za dużo mamy jaj i mleka. A jeśli chodzi o dofinansowanie to śmiech. Ktoś musiał tą kasę dać, a daliśmy ją my. Kolejne są ceny paliw. Obecnie koszt baryłki ropy jest identyczny jak podczas wchodzenia do UE... A jeśli chodzi o pracę to jak ktoś chciał to potrafił wyjechać i zarobić i niekoniecznie na czarno... W Austrii od paru lat płaczą, że wszystko drożeje i wali im się gospodarka przez EURO ale przyjdzie taki i stwierdzi, że Unia jest piękna.



zaprzeczasz sam sobie. nikt nam nie pomoże - a jednak grecji pomogli wszyscy. ceny poszły w górę - tak jak pensje i możliwości zarabiania.

Faith955

2014-01-24, 00:06
kapral napisał/a:



moje:
1. dała nam możliwość podróżowania bez przeszkód po strefie Schengen, oraz pracowania w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji bez większych problemów.
2. dostaliśmy ogromne dofinansowania, które są namacalne w każdej mieścinie.
3. jeśli nasz system prawny zawiedzie i zostaniesz przezeń skrzywdzony, unia to nadzoruje i możesz odwołać się do trybunału w Brukseli
4. Każdy mógł dostać 21.000 zł na otwarcie własnej firmy


słucham, podaj mi 3 argumenty dlaczego unia jest "ch*jowa".


śmieszniej będzie skontrować Twoje:
1. Żeby wstąpić do tej strefy nie trzeba być w UE.
2. To akurat wina Rządu, że woli rozpie**alać kasę, zamiast inwestować w Państwo. Popatrz lepiej ile kosztują składki członkowskie + kary które nakłada na nas UE, przykład: za to, że mieliśmy nadprodukcję k***a MLEKA lub wydzielanie Co2(lista jest większa)
Żeby coś komuś dać, trzeba wpierw zabrać. Widzę, że ślepo wierzysz w te hasła "UE da nam 300mld euro" szkoda, że nie uwzględnia się w tej sumie ile my jej damy, zyskujemy realnie na tym niewiele(o ile w ogóle).
3.
Spoko, że ktoś może mieć wpływ prawny na nasze państwo/prawo, tak bardzo suwerenni. Poza tym do tego też nie jest potrzebna UE, są od tego inne instytucje. Jeśli system prawny zawiedzie, to trzeba go po prostu zmienić.
4. Kolega chyba nigdy nie miał styczności z zakładaniem firmy, a wiedza o tym na jakich zasadach te dofinansowania są przyznawane chyba pojechała na wakacje, o ile w ogóle była :roll:
a ch*j raz się żyje, dodam coś od siebie:
5. Waluta Euro - chyba nie muszę komentować co by się stało jeśli byłaby wprowadzona u nas

coś jeszcze czy już mogę odmaszerować? :samoboj:

btw. to pewnie przypadek, że Rosja staje się coraz potężniejsza bez UE, Chiny coraz bogatsze, a USA co prawda upada(co nie zmienia faktu, że jesteśmy przy nich wyp***em liżącym dupę), ale też przypadkiem bez UE dawali sobie radę :idzwch*j: