18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego bicia

~LegendarnyZiom • 2015-05-17, 15:05
Tak należy traktować niegrzeczne bachory. :hitler:


Chleb razowy

2015-05-17, 15:29
@up A niby jak mają się drzeć? Jak ludzie?

okrutnyCham

2015-05-17, 15:35
ten gówniany syfiasty brud powinno się jak najszybciej uśmiercić i polać wybielaczem :szydera:

botspam

2015-05-17, 16:36
przyszedł treser, ukarał i do klatki pozamykał, a banana o którego walczyły młode sam zjadł.

carlos232323

2015-05-17, 17:24
wj***ł pasem i się uspokoiło :D piwko ;)

Asuritt

2015-05-17, 17:44
odgłosy jak u pawianów gdy jest zagrożenie O_O do tego dlaczego w ZOO dają ławki itp duperele przecież małpy sobie krzywdę zrobią

Policeman

2015-05-17, 19:05
Jestem silnie przekonany o tym, że to USA - czarni, zwierzęce odgłosy. Wiecie co? To jest przykre, kraj, który myślał o kolonizacji kosmosu teraz jest kolonizowany przez murzynów.

mastmc

2015-05-17, 19:13
Metoda z paskiem okazuje się skuteczna, wszyscy w parę sekund ustawieni do pionu, nikt krzywdy nie doznał bo zanim murzynki powstawały to już zapomnieli, że ich boli. Smutne jest tylko to, że niewiele trzeba, żeby teraz z nauczyciela zrobić sadystę potwora, który katuje bezbronne dzieci, pokazać jego gębę w TV i wywalić z wilczym biletem. Na dokładkę pomyślcie co by było gdyby nauczyciel z filmu był biały.

ke...........rx

2015-05-17, 19:29
Brawa dla tego Pana!

qwerq221

2015-05-17, 19:31
k***a czy wy widzicie to co ja? k***a czy tak wyglądają co 2 zajęcia małp w szkole? k***a ławki rozpie**olone i wszystkie małpy drą japę..??
k***a przecież to jakaś paranoja... A co gorsza białe dzieci podłapują te pok***ione zachowanie.
W ciągu całej mojej edukacji miałem może ze 3/4 sytuacje gdy ktoś w klasie zaczął się szarpać i robić burdel, ale nigdy aż w takiej skali jak to gówno. Owszem pamiętam, że jak ktoś się szarpał to ławki były poprzesuwane, ale tylko trochę a nie taki k***a cyrk...
k***a dziękować Bogu, że tego pie**olonego kurewskiego syfu nie ma jeszcze w naszej kochanej Polsce.
Jeśli w przyszłości będę miał dziecko i pójdzie do szkoły a będą tam jakieś murzyny to poproszę o przeniesienie mojego dziecka do takiej klasy gdzie ich nie ma j***ne podludzie tfu

MasterQWERTY

2015-05-17, 19:42
6 sekunda - widzimy okaz hipopotama który ucieka w popłochu przed silniejszym osobnikiem innego gatunku