18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma filmowania

Pantilion • 2018-12-18, 11:29
Jak się przyczaił j***ny :D


TB303

2018-12-18, 20:27
poligon6 napisał/a:

Premiera spraw wewnetrznych Francji cytuje: "Nasi obywatele sa zaniepokojeni wolnoscią sadów w Polsce" Cała hipokryzja zabojadów.


Daj źródło, bo nie mogę nic takiego znaleźć.

poligon6

2018-12-18, 20:44
Prosze bardzo wypowiedź z jedynastego Grudnia wiec w miarę ładnie już się paliło we Francji.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-francuska-minister-rozwoj-sytuacji-w-polskim-sadownictwie-ni,nId,2726086

Jednoczesnie:

Francuski minister spraw zagranicznych Jean-Yves Le Drian wezwał w niedzielę Donalda Trumpa, by nie mieszał się w wewnętrzne sprawy Francji. Była to reakcja na zamieszczone przez prezydenta USA na Twitterze komentarze o protestach ruchu "żółtych kamizelek".

Wiec żabojady same sobie zaprzeczają. Ale rozumiem niech Trump się trzyma ameryki, nie jego cyrk i małpy.

Tyle ze PE nawet nie chcial sie pochylić nad sytuacja we francji gdzie zgineło kilka osób, a zajmuje sie wiekiem emerytalnym sedziów w Polsce.

kolosasz

2018-12-18, 23:40
Użyte przez francuską minister sformułowanie to język dyplomacji.
Tak się mówi w dyplomacji.
"Wtrącanie się" Trumpa we Francuską politykę to po prostu jego komentarz na Twiterze, w którym
skrytykował Porozumienie Paryskie a pretekstem do krytyki były zamieszki w Paryżu.
W odpowiedzi francuski minister spraw zagranicznych napisał, że Francja nie bierze udziału w
debatach amerykańskich polityków.
link


Francja nie jest stanem Ameryki Północnej a USA nie są krajem członkowskim UE.

Różnica zasadnicza. W sprawie praworządności w Polsce został uruchomiony słynny już art. 7.
Ponadto Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zawiesił obowiązywanie przepisów polskiej ustawy o SN.
A więc to nie minister spraw zagranicznych Francji zmusiła Polskę do zawieszenia działania ustawy o SN.

Wiek emerytalny sędziów polskiego SN to bardzo ważna sprawa, bo pod pretekstem troski o zdrowie naszych
schorowanych i starych sędziów pozwala na ordynarne obsadzenie Sądu Najwyższego, KRS ludźmi którzy
będą orzekać zgodnie z oczekiwaniami partii

kreatywnakrowa

2018-12-19, 00:14
U mnie w Warszawie policja i wojsko 24h/7 dni w tyg. pilnuje pomnika smoleńskiego a teraz również czegoś podobnego do pomnika spadłej kaczki. 200 metrów dalej etatowi kieszonkowcy napie**alają w autobusach od 8 rano każdego kogo się da. To jest k***a normalne? Dokładnie to samo co na tym filmie policja robiła w trakcie protestów na Krakowskim Przedmieściu.

He...........el

2018-12-19, 02:21
Spiderowski napisał/a:


Ale niezawisłe sądownictwo to przecież bajka dla intelektualnego plebsu. To taki jednorożec wśród prawa.
Niezawisłych sądów nie było w PRLu, nie było za Wałęsy, nie było za Millera, nie było za Tuska i nie będzie za Kaczyńskiego.
k***a, jaką amebą umysłową trzeba być żeby wierzyć że tu chodzi o sądy? Ludzie litości. Poczytajcie sobie Bocheńskiego, Brzezińskiego, Bartosiaka, Sykulskiego, obejrzyjcie sobie aktualne wiadomości, dodajcie 2+2 i wtedy może dotrze co tu się teraz odpie**ala i dlaczego jest jak jest.



Oświeć mnie, co się odpie**ala?

poligon6

2018-12-19, 08:20
kolosasz napisał/a:

Różnica zasadnicza. W sprawie praworządności w Polsce został uruchomiony słynny już art. 7.
Ponadto Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zawiesił obowiązywanie przepisów polskiej ustawy o SN.
A więc to nie minister spraw zagranicznych Francji zmusiła Polskę do zawieszenia działania ustawy o SN.

Wiek emerytalny sędziów polskiego SN to bardzo ważna sprawa, bo pod pretekstem troski o zdrowie naszych
schorowanych i starych sędziów pozwala na ordynarne obsadzenie Sądu Najwyższego, KRS ludźmi którzy
będą orzekać zgodnie z oczekiwaniami partii



Ja to wszystko rozumiem, tylko ze jak we Francji gina ludzie na ulicach, łamana jest wolność innych ludzi to UE nad tym nie dyskutuje. Chowa głowe w piasek bo we Francji rzadzi "ich" człowiek. Chodzi tylko o to. Tak jak pisałem jakby u nas jakiś KOD-chodan dostał w morde z kulki to była by awantura na cała europę.

kreatywnakrowa napisał/a:

Dokładnie to samo co na tym filmie policja robiła w trakcie protestów na Krakowskim Przedmieściu.



Tylko że lemingu ten filmik to jedno z łagosniejszych zachowań francuskiej policji. Tam zgineło kilku ludzi, strzela sie do nich z gumowych kul, w ruch poszły armatki wodne i gaz i to nie w spraju tylko w granatach które urywaja kończyny. A leming płacze że go kieszonkowiec obrabował z 500+, które jako ochłap rzucił mu PiS.

kreatywnakrowa

2018-12-19, 13:36
poligon6 napisał/a:



Ja to wszystko rozumiem, tylko ze jak we Francji gina ludzie na ulicach, łamana jest wolność innych ludzi to UE nad tym nie dyskutuje. Chowa głowe w piasek bo we Francji rzadzi "ich" człowiek. Chodzi tylko o to. Tak jak pisałem jakby u nas jakiś KOD-chodan dostał w morde z kulki to była by awantura na cała europę.



Tylko że lemingu ten filmik to jedno z łagosniejszych zachowań francuskiej policji. Tam zgineło kilku ludzi, strzela sie do nich z gumowych kul, w ruch poszły armatki wodne i gaz i to nie w spraju tylko w granatach które urywaja kończyny. A leming płacze że go kieszonkowiec obrabował z 500+, które jako ochłap rzucił mu PiS.


I k***a dobrze, że się strzela. Można protestować ale nie palić ludziom samochody i demolować sklepy. Ktoś pracował by to kupić. Rozumiesz różnice lemingu?

Wiewór

2018-12-19, 13:45
Velture napisał/a:


k***a ten gość się przyznał do winy więc o ch*j ci chodzi?
Tak zeznał na początku. Dopiero później pod wpływem papug które mu peło dało aby była medialna afera wycofał się.

Czyli k***a minister podał prawdziwą wersję na obecną chwilę.

Zresztą już mi się chce srać tym pie**oleniem o tej kolizji. Tak KOLIZJI. To nie był wypadek tylko kolizja.

Więc jak już skończyłeś pie**olić to zobacz w grafiku czy nie masz jakiejś kolorowej parady czy czarnego wtorku czy co tam macie w planach.


Sąd orzeka która wersja jest wiarygodna i na tej podstawie wydaje orzeczenie.
Minister to sobie może z pyty strzelić.
Mógł się przyznać z wielu względów - był zastraszany, naciskano niego, grożono mu, mógł nie być świadomy, że jest niewinny a mógł być winny. Od tego jest adwokat, żeby bronić.
Na ten moment wiadomo, że nic nie wiadomo.
I moim zdaniem nigdy nie poznamy prawdy kto tam dał dupy bo to jest sytuacja słowo przeciwko słowu. Nie ma żadnych dowodów poza świadkami a nikt tak nie łże jak naoczny świadek.

Moim skromnym zdaniem winę za wypadek ponoszą kowboje z BOR bo już wielokrotnie udowadniali, że jeżdżą jak bandyci i mają zerowe umiejętności. Wersja, że jechali tylko na światłach i gówniak ich nie słyszał jest bardziej wiarygodna bo spotykałem na drogach naszą władzę i widziałem na własne oczy, że jeżdżą jak poj***ni i nie używają syren.

poligon6

2018-12-19, 13:49
kreatywnakrowa napisał/a:

I k***a dobrze, że się strzela. Można protestować ale nie palić ludziom samochody i demolować sklepy. Ktoś pracował by to kupić. Rozumiesz różnice lemingu?



To o co masz pretensje lemingu? Ze na krakowskim przedmiesciu usuwali bydło które blokowało legalna manifestacje? Widac działa tu prawo kalego.

Policja w Polsce jest i tak wyrozumiała dla KOD-czkodanów. W normalnym karju juz dawno dostali by gazem albo pradem, ale ze nasz rzad to cieniasy i boja się ze ktos poleci na skrgę to pozwalaja UB-ywatelem wleźć sobie na łeb i narobc.

Abraxus napisał/a:

Nikt się nie wpie**ala w ich politykę wewnętrzną bo to co się tam teraz dzieje to są zwykłe sprawy kryminalne.
Władzy UE nie interesuje, że jakiś tam Jan Pierr Wch*jondonton wk***ił się, że zarabia za leżenie 3000€ a chciałby 5000€ i za to poszedł i spalił somsadowi złodziejowi nowego Zitorena.



No akurat stzrelano co widac na filmikach do ludzi którzy nie palili ani nie łupili. A teraz weźmy analogiczna sytuacje w polsce gdzie bałwany rzucały sie pod auta i atakowali policjantów. Wtedy uE pewnie by sie wtraciło, wiec nie ruszaja mnie głodne kawałki o palonych samochodach.

Abraxus napisał/a:

To co się dzieje w Polsce to jest jawny zamach stanu i próba transformacji Polski na powrót w komuszą dyktaturę hybrydową.

I tak nie zaczaisz różnicy...



Ten rzad robi z konstytucji taka sama dz**ke jak poprzedni a to ze chce wprowadzić swoja wizje państwa tak jak PO wprowadzxało swój bantustan (gdzie ustawy pisali dziwni ludzie powiazani z biznesem) to rzeczywiście tez zadna róznica.

Jednym pasuje mętna woda i cyckanie panstwa na VAT i dawanie dupy Niemiaszkom, drugim pseudo komuna z bogiem na ustach. Różnicy nie ma żadnej!

Wiewór

2018-12-19, 13:53
Cytat:

Ja to wszystko rozumiem, tylko ze jak we Francji gina ludzie na ulicach, łamana jest wolność innych ludzi to UE nad tym nie dyskutuje. Chowa głowe w piasek bo we Francji rzadzi "ich" człowiek. Chodzi tylko o to. Tak jak pisałem jakby u nas jakiś KOD-chodan dostał w morde z kulki to była by awantura na cała europę.


Nikt się nie wpie**ala w ich politykę wewnętrzną bo to co się tam teraz dzieje to są zwykłe sprawy kryminalne.
Władzy UE nie interesuje, że jakiś tam Jan Pierr Wch*jondonton wk***ił się, że zarabia za leżenie 3000€ a chciałby 5000€ i za to poszedł i spalił somsadowi złodziejowi nowego Zitorena.
Nikt we Francji nie próbuje przejąć władzy nad sądami, nikt nie wyciera dupy konstytucją.
I przede wszystkim ich prezydent prywatnie jest tylko dewiantem, który lubi r*chać stare baby a nasz jest idiotą 24/7 i umrze idiotą.

To co się dzieje w Polsce to jest jawny zamach stanu i próba transformacji Polski na powrót w komuszą dyktaturę hybrydową.

I tak nie zaczaisz różnicy...

Cara_Al_Sol

2018-12-19, 23:46
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież filmy fantastyczne.
Wolność. Po co wam wolność?
Czasem zezwolenie demonstracji ulicznych.
Wolność. Po co wam wolność?
Z każdej wystawy dobrobyt tryska.
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież chleb i igrzyska.

Seksiaczek

2018-12-20, 14:40
Francuzi i Niemcy za bardzo zaczęli szczekać o niezależności(armia europejska) to koledzy zza oceanu postanowili urządzić im anarchię na ulicach.

PieronJasnySzlag

2018-12-20, 16:40
Abraxus napisał/a:


Moim skromnym zdaniem winę za wypadek ponoszą kowboje z BOR


Niedalej jak tydzień temu był tu wypadek gdzie a3 wyprzedzając na skrzyżowaniu przyj***ło w bmw które skręcało w lewo. Czyli sytuacja bliźniaczo podobna do tej z Szydło. Okazało się że winny był kierowca bmw a sebix w a3 dostał jedynie mandat za wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu. Okazuje się takie jest prawo (co generalnie mnie też zaskoczyło bo to przeczy logice).
Więc mylisz się że winny był BOR. Winny był koleś z seicento.

kreatywnakrowa napisał/a:


I k***a dobrze, że się strzela. Można protestować ale nie palić ludziom samochody i demolować sklepy. Ktoś pracował by to kupić. Rozumiesz różnice lemingu?


Problem w tym że do tych którzy palą samochody się nie strzela bo to rasizm. Strzela się do klasy średniej w żółtych kamizelkach.
Rozumiem że odpowiedzialność zbiorowa wg Ciebie jest jak najbardziej standardem demokratycznym?

Abraxus napisał/a:


Nikt we Francji nie próbuje przejąć władzy nad sądami, nikt nie wyciera dupy konstytucją.


No tak, ch*j że do nas strzelają, ch*j że walą gazem ale najważniejsze że konstytucja nie jest łamana :D

A powiedz mi gdzie był KOD, amnesty international, greenpeace, KE i inne kiedy PO łamało konstytucje? Pieniądze zapie**olone z OFE? Wybranie więcej sędziów do TK? Gdzie wtedy byli Ci wszyscy obrońcy?
Abraxus napisał/a:


I przede wszystkim ich prezydent prywatnie jest tylko dewiantem, który lubi r*chać stare baby a nasz jest idiotą 24/7 i umrze idiotą.


Prezydent francji jest prywatnie debilem i wydmuszką bez charakteru. To co odpie**ala Macron (wypowiedzi o armii UE pod niemieckim dowództwem) szokuje nawet francuskich wojskowych.
Francja jako potęga nuklearna nie może sobie pozwolić żeby idiota miał taką władze. Sarkozy, Hollande mieli swoje afery, byli skorumpowani ale byli inteligentni. macrone to totalny błazen stworzony na potrzeby niedopuszczenie do władzy Le Penn.

Seksiaczek napisał/a:

Francuzi i Niemcy za bardzo zaczęli szczekać o niezależności(armia europejska) to koledzy zza oceanu postanowili urządzić im anarchię na ulicach.


Brawo! Jeden z niewielu który wie co się dzieje. Piwko dla Ciebie kolego!