18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie lubi sąsiadów

Syn_Milionera • 2022-12-30, 23:20
Chyba nie do końca przemyślała swój ostatni czyn.


Extermis

2022-12-30, 23:29
Na logikę. Jakim trzeba być debilem, podpalać dom, który jest tak blisko własnej nieruchomości. Tylko małpa mogła wpaść na tak debilny pomysł. A później: "Oh my God... Shieeeeet My house is on fire" :niggasmile:

~Velture

2022-12-30, 23:55
Extermis napisał/a:

Na logikę. Jakim trzeba być debilem



Jakim? Hmmm :amused:


ZenObi

2022-12-31, 03:33
Echh... Myślałem że już nikt nie wierzy w tę mapę... Ale widać że internety zataczają kolejny krąg.

@Velture, czy chociaż sprawdziłeś skąd ta mapa pochodzi? Bo każdy debil, nawet bez nóg, może wrzucić coś wyglądającego na naukowego, ale już samemu doczytać, dowiedzieć się, to kurr... nie łaska.

https://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_the_Wealth_of_Nations#Scores_that_do_not_support_the_theory

Badania dawno zdyskredytowane, nawet ludzie oficjalnie głoszący rasism odcięli się od tych dwóch durniów-autorów. To tacy Danikenowie naszych czasów - ani porządnej, powtarzalnej metodologii, ani sensownych założeń, a jak fakty nie pasują, to do kubła albo zeszlifować parę centymetrów, żeby pasowało.

Dla tych co nie umieją czytać... Zrobię badania inteligencji na Uniwersytecie, polegające na umiejętności rozróżniania rodzajów komórek mięśniowych. Wyjdzie mi pewnie że biolodzy to geniusze, a informatycy to debile.

slaveyy

2022-12-31, 05:10
ZenObi napisał/a:

Echh... Myślałem że już nikt nie wierzy w tę mapę... Ale widać że internety zataczają kolejny krąg.
@Velture, czy chociaż sprawdziłeś skąd ta mapa pochodzi? Bo każdy debil, nawet bez nóg, może wrzucić coś wyglądającego na naukowego, ale już samemu doczytać, dowiedzieć się, to kurr... nie łaska.
Badania dawno zdyskredytowane, nawet ludzie oficjalnie głoszący rasism odcięli się od tych dwóch durniów-autorów. To tacy Danikenowie naszych czasów - ani porządnej, powtarzalnej metodologii, ani sensownych założeń, a jak fakty nie pasują, to do kubła albo zeszlifować parę centymetrów, żeby pasowało.
Dla tych co nie umieją czytać... Zrobię badania inteligencji na Uniwersytecie, polegające na umiejętności rozróżniania rodzajów komórek mięśniowych. Wyjdzie mi pewnie że biolodzy to geniusze, a informatycy to debile.



Ty się dobrze czujesz? Wystarczy zobaczyć gdzie cywilizacja się rozwinęła i kto popchnął ten świat do przodu, bo Twoi geniusze czarni to jeszcze chodzące artefakty z epoki w której byliśmy 20-30 tys lat temu.

Zulu-Gula

2022-12-31, 06:59
Mam jedno zastrzeżenie.


onucek

2022-12-31, 08:10
Zulu-Gula napisał/a:

Mam jedno zastrzeżenie.



ruscy nie są nieinteligentni, tylko po prostu głupi

andrzejrobert75

2022-12-31, 10:16
ZenObi napisał/a:

Echh... Myślałem że już nikt nie wierzy w tę mapę... Ale widać że internety zataczają kolejny krąg.
@Velture, czy chociaż sprawdziłeś skąd ta mapa pochodzi? Bo każdy debil, nawet bez nóg, może wrzucić coś wyglądającego na naukowego, ale już samemu doczytać, dowiedzieć się, to kurr... nie łaska.
Badania dawno zdyskredytowane, nawet ludzie oficjalnie głoszący rasism odcięli się od tych dwóch durniów-autorów. To tacy Danikenowie naszych czasów - ani porządnej, powtarzalnej metodologii, ani sensownych założeń, a jak fakty nie pasują, to do kubła albo zeszlifować parę centymetrów, żeby pasowało.
Dla tych co nie umieją czytać... Zrobię badania inteligencji na Uniwersytecie, polegające na umiejętności rozróżniania rodzajów komórek mięśniowych. Wyjdzie mi pewnie że biolodzy to geniusze, a informatycy to debile.



Masz czarną żonę i tesciową?

~Velture

2022-12-31, 11:04
ZenObi napisał/a:

Echh... Myślałem że już nikt nie wierzy w tę mapę... Ale widać że internety zataczają kolejny krąg.
@Velture, czy chociaż sprawdziłeś skąd ta mapa pochodzi? Bo każdy debil, nawet bez nóg, może wrzucić coś wyglądającego na naukowego, ale już samemu doczytać, dowiedzieć się, to kurr... nie łaska.
Badania dawno zdyskredytowane, nawet ludzie oficjalnie głoszący rasism odcięli się od tych dwóch durniów-autorów. To tacy Danikenowie naszych czasów - ani porządnej, powtarzalnej metodologii, ani sensownych założeń, a jak fakty nie pasują, to do kubła albo zeszlifować parę centymetrów, żeby pasowało.
Dla tych co nie umieją czytać... Zrobię badania inteligencji na Uniwersytecie, polegające na umiejętności rozróżniania rodzajów komórek mięśniowych. Wyjdzie mi pewnie że biolodzy to geniusze, a informatycy to debile.



Testy są standaryzowane i nie ma w nich pytań z dziedzin nauki. Pewnie nigdy nie robiłeś testów na inteligencję w mensie ale jak kiedyś zrobisz, tak jak ja, to się przekonasz, że wiedza w konkretnej dziedzinie nie ma żadnego znaczenia.

Testy na inteligencję polegają na zdolności kojarzenia faktów, wykrywania schematów i pamięci wzrokowej.
Tak wygląda prawdziwy test na iloraz inteligencji w mensie. Kojarzenie faktów, wykrywanie schematów, stosowanie wykrytych schematów do przewidzenia wyniku, wykorzystywanie pamięci wzrokowej do odtworzenia skomplikowanych figur geometrycznych.

PabloSkills

2022-12-31, 15:02
Stara, dobra... Stara, czarna sąsiadka.

p47

2022-12-31, 20:48
Extermis napisał/a:

Na logikę. Jakim trzeba być debilem, podpalać dom, który jest tak blisko własnej nieruchomości. Tylko małpa mogła wpaść na tak debilny pomysł. A później: "Oh my God... Shieeeeet My house is on fire"



sugerujesz ze małpy cokolwiek myślą? dopiero co zeszły z drzewa daj im spokój.