18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie kradnij

~Angel • 2021-09-21, 09:07
szczególnie pieniędzy za sprzedane prochy



i kolejne dziewuchy które przej***ły kasiorkę za dragi


Halman

2021-09-21, 09:11
siniak zejdzie, rana się zasklepi ale przez to gówno na twarz laska dobry miesiąc z domu nie wyjdzie...

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-09-21, 09:26
Mieszane uczucia. Z jednej strony szkoda dziewuszki, a zdrugiej lata w dragach więc piszę się na takie konsekwencje. Albo sztywniutki charakter albo sztywniutki korpus.

baronturbina

2021-09-21, 09:38
Po co bić jak można zdupczyć? Za długi, czy tam za co kolwiek.

Dedec

2021-09-21, 09:41
Halman napisał/a:

siniak zejdzie, rana się zasklepi ale przez to gówno na twarz laska dobry miesiąc z domu nie wyjdzie...



Co to za gowno?

Jokerd

2021-09-21, 09:44
Te dwie dobre do przebolcowania. Po co je tak straszyc, bic… i tak nie maja pewno z czego oddac. To chociaz pobolcowac mozna. Moglbymbyc takim egzekutorem wykonawczym takich dlugow…
Bolc-komornik. ch*ja odzyska ale wydupcy ;-)

Halman

2021-09-21, 09:45
Dedec napisał/a:

Co to za gowno?



zieleń malachitowa

Hose88

2021-09-21, 09:54
baronturbina napisał/a:

Po co bić jak można zdupczyć? Za długi, czy tam za co kolwiek.



Cóż... "drobna płotka" por*cha dziewuszkę za niespłacony dług, a jak ta "płoć" ureguluje swój dług u troszkę grubszej ryby?

Opowie mu jak było?

Pokaże zdjęcia c**y?

Sam się nadstawi do wyr*chania?

Obskoczy grubszy wpie**ol, o ile mu ręki przy samej dupie nie upie**olą za brak hajsu?

W dupie byłeś i gówno widziałeś kolego. W tym interesie nie ma miejsca na sentymenty. Zapożyczyłeś się - to oddaj, bo kiedy przyjdą po Ciebie, to nie będą się prosić czy grozić. Przejdą do rzeczy i w najlepszym wypadku trochę rzeczy z domu stracisz.
No chyba żeś Pablo Escobar województwa, albo chociaż okolicznej grupy, to sobie możesz zamieniać długi na r*chanie, bo to za Twoją kasę poszedł towar w miasto.

Bobik33

2021-09-21, 12:18
Za okradanie kacapów powinna być nagroda, a nie wychwalanie ruskich cwe*i w internecie. Ile będziesz spamował tym gównem.

AnalAcrobat

2021-09-21, 12:59
Mogli by je chociaż k***a rozebrać do tych filmików :roll:

Mixy321

2021-09-21, 13:00
Jokerd napisał/a:

Te dwie dobre do przebolcowania. Po co je tak straszyc, bic… i tak nie maja pewno z czego oddac. To chociaz pobolcowac mozna. Moglbymbyc takim egzekutorem wykonawczym takich dlugow…
Bolc-komornik. ch*ja odzyska ale wydupcy



ty bys tylko bolcował, a jedyne co w zyciu ci zostalo to renia raczkowska.

Bojawiem4

2021-09-21, 13:50
Staniki w dół a nie takie coś

JARO666

2021-09-21, 13:57
Halman napisał/a:

siniak zejdzie, rana się zasklepi ale przez to gówno na twarz laska dobry miesiąc z domu nie wyjdzie...



Zapomniałem jak się ta zieleń nazywa. Wiesz?

LubięFacetów

2021-09-21, 13:58
Bardzo łagodnie potraktowane, aczkolwiek w 2 filmiku widać że siedzą w wykopanym dole, a wiadomo co oznacza wykopany dół.

djpyza

2021-09-21, 14:06
Jokerd napisał/a:

Te dwie dobre do przebolcowania. Po co je tak straszyc, bic… i tak nie maja pewno z czego oddac. To chociaz pobolcowac mozna. Moglbymbyc takim egzekutorem wykonawczym takich dlugow…
Bolc-komornik. ch*ja odzyska ale wydupcy



jprdl ale cię musi stuleja swędzieć....