18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie komentuję...

Halman • 2020-10-14, 03:08

bo znów będzie że popieram rowerowych społeczniaków lub przeciwnie; promuję zlewanie przepisów o ruchu drogowym. Sami się żryjcie... :amused:

M@recki

2020-10-14, 12:36
Jestem rozdarty bo z jednej strony ten pedalarz ma rację na tym i na kilku innych jego filmach które obejrzałem. Ale z drugiej strony ma tak wk***iający sposób bycia że czekam kiedy ktoś nie wytrzyma i rozsmaruje jego gębę na jego ścieżce rowerowej

Jestem_na_nie

2020-10-14, 12:38
Mam nadzieję że ktoś kiedyś tego pedalarskiego atencjusza dojedzie jak szmatę.

KebabRemover

2020-10-14, 13:35
jak mnie wk***iają te beduiny z kwadratowymi kolorowymi plecaczkami uber eats czy inny ekologicznych rowerowych dostaw, jakie poniżenie, jak ciapaty tragarz pustynny, niedługo będą jeszcze im na łby takie same kosze zakładać jak murzynskie baby noszą w nich owoce, co za poniżająca praca jeździć z takim wielkim plecakiem

hdposter

2020-10-14, 13:43
Błędem przygłupów rządzących jest wydawanie zgód na budowanie ścieżek rowerowych i pozwolenie poruszania się na drogach publicznych dla rowerzystów.

1.Brak przeglądów czy może się poruszać tym po drodze
2.Brak składek ubezpieczenia OC i NW
3.Brak tablic rejestracyjnych, które uniemożliwiają identyfikacje warzywa.

Chcą mieć warzywa jakieś prawa i ścieżki rowerowe niech zaczną płacić i potem wymagać i pajacować jak to warzywo na filmie.

Sierioża

2020-10-14, 13:48
Ja tam nie mam problemu z debilami zastawiającymi ścieżki rowerowe, z p*zdy z butem wjeżdżam w tył i tyle. A jak gość się pyta co się stało to odpowiadam, że nie wiem, bo jakiś baran zatarasował ścieżkę rowerową.. A w razie problemu każę mu zadzwonić na policję i zazwyczaj i tak pajac odjeżdża z wgniecioną klapą...

Krak

2020-10-14, 13:57
CzerstWybut napisał/a:

sposób mowienia tego pedalarza mnie rozpie**ala od środka.


A ja mogę i jego mówienie własnie jest bardzo dobre do tych ku*asów drogowych, którzy innych mają w dupie.
Piwko dla pedalarza i człon w dupę takim ku*asom drogowym i ich kolegom.


Hollow_Man

2020-10-14, 15:14
ten czas który poświecą na byciu idiotą poświecił by na znalezienie sobie drugiego takiego pedalarza i razem by się pedalili bo na znalezienie dziewczyny to nie ma co liczyć.

Justynka99

2020-10-14, 15:34
Pewnie jeździ w czerwonej pelerynie z wielkim przekonaniem, że walczy o losy świata.

Wpfight

2020-10-14, 16:17
Sierioża napisał/a:

Ja tam nie mam problemu z debilami zastawiającymi ścieżki rowerowe, z p*zdy z butem wjeżdżam w tył i tyle. A jak gość się pyta co się stało to odpowiadam, że nie wiem, bo jakiś baran zatarasował ścieżkę rowerową.. A w razie problemu każę mu zadzwonić na policję i zazwyczaj i tak pajac odjeżdża z wgniecioną klapą...



Rozj***ł bym Ci łeb jak byś mi tak zrobił, i pewnie nie tylko ja, pojebów nie brakuje, kiedyś się zdziwisz

hdposter

2020-10-14, 16:20
Nie mogę już edytować swojego posta wyżej, Chciałem tylko dodać 3 sytuacje gdzie ewidentnie są łamane przepisy przez pedalarzy


ApokaliptycznyHiperGouomp

2020-10-14, 16:38
CzerstWybut napisał/a:

Nie mogę tego oglądać i sluchac do końca bo sposób mowienia tego pedalarza mnie rozpie**ala od środka. Gość k***a jest niezłym smutnym ch*jem co chyba pracy nie ma wiec marnuje czas swoj i innych.



gdzieś tam były ploty, że robił w ZTM, ale go wyj***li po części za te film. Negatywny wpływa na wizerunek itp.

MatiLodz

2020-10-14, 16:46
Ty smutny dupku z kamerą, szkoda mi Cie wiesz? Pewnie czujesz adrenalinę i podniecenie jak tak szukasz zaczepki i cwany jesteś bo masz kamerę ale na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak uwierz mi. Na starość pewnie będziesz siedział smutasku w oknie swojego smutnego mieszkania i podpie**alał sąsiadów co źle auto zaparkowali bo zamiast półtora metra jest 1.20m albo jednym kołem stoi na wydeptanym trawniku. Pewnie, że młodzi piwo piją też Ci będzie przeszkadzać? Kolegów nigdy nie miałeś a jak miałeś to wszyscy Ci dokuczali i nikt Cie nie lubił? W dodatku jesteś rudy i nie masz dziewczyny zgadłem? Jak ja takich ludzi nie lubię. Rowerowy strażnik. Jakbym miał tak nudne życie jak Ty to też bym nagrywał was ROWERZYSTÓW jak to przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Ale na szczęście mam co robić. PS obowiązkowe OC i tablica rejestracyjna na każdym rowerze. Dziękuję dobranoc!

AdamBrown

2020-10-14, 17:18
CzerstWybut napisał/a:

Nie mogę tego oglądać i sluchac do końca bo sposób mowienia tego pedalarza mnie rozpie**ala od środka. Gość k***a jest niezłym smutnym ch*jem co chyba pracy nie ma wiec marnuje czas swoj i innych.



w sumie gość stał na awaryjnych, równie dobrze mógłby stać na srodku drogi po to sa awaryjne. I nawet jaśnie panu zjechał, mógł sobie pojechać w p*zdu jak chciał, ale nie zaczoł ścigać gościa bo ten mu stanoł na chwilę na jego prywatnej drodze rowerowej.
Niech sobie jedzie gnebić Policje, przekupnych lekarzy, nieuczciwych sędziów, bezlitosnych komorników, zagraniczne supermarkety i korporacje, i niech sie odwali od zwykłych ludzi.