18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie każdy policjant jest "PSEM"

agnoxx • 2012-11-29, 21:57
jak dla mnie to respekt dla Niego ale szkoda ze nie wszyscy tacy sa

coolfon

2012-11-29, 22:53
Zaj***li komuś pare domów ode mnie jakiś rozdzielacz do c.o. Pierwszy w województwie pies policyjny przyprowadził panów oficerów do nowego pieca c.o. który kupiłem dzień wcześniej i stał na palecie na podwórku, o tym że całą noc deszcz lał jak sk***ysyn a moja suka miała cieczke nie wspominam. Na okoliczność, że super pies doprowadził pod mój dom super policjantów wczoraj odbyłem już chyba 3 rozmowę z panami oficerami.

Wcześniej bym tego nie napisał ale teraz napisze. Policjanci to k***y i szmaty

Dziekuje z uwage

p.s. nie zaj***łem tego rozdzielacza

MUodyy

2012-11-29, 22:55
"Żebyś mógł szybciej stąd sp***alać brudasie!"

malvo

2012-11-29, 22:55
Eh mam nadzieję chociaż że buciki za małe czo xD

torro

2012-11-29, 22:55
agnoxx napisał/a:

jak dla mnie to respekt dla Niego ale szkoda ze nie wszyscy tacy sa



Jesteś pewny, że to właściwe miejsce na tego typu wrzutki? Zaraz przeczytasz, że zamiast kupować mu buty powinien go podpalić...

coolfon

2012-11-29, 22:58
torro napisał/a:



Jesteś pewny, że to właściwe miejsce na tego typu wrzutki? Zaraz przeczytasz, że zamiast kupować mu buty powinien go podpalić...



bo powinien :ukrzyzowany:

ALONEinHOME

2012-11-29, 23:01
Staliśmy się tak bezludzcy, że zachwycamy się czynami, które powinny być czymś normalnym.
Smutny jest ten nasz świat.

xiro

2012-11-29, 23:05
Wystawiono 61 piw(a):
polak by tego nie zrobil i murzyn dalej bylby w ciemnej dupie :-/

Dezeus

2012-11-29, 23:56
k***a też muszę to napisać. Co to jest że pomoc innemu staję się taka bohaterska? W jakim my świecie żyjemy? Gdzie normalne ludzkie odruchy są czymś nadzwyczajny? Trzeba to w telewizji i gazetach pokazywać? Zamiast pie**olić to pomóż babci przez przejście przejść, daj bułkę bezdomnemu ale nie trzeba się podniecać tym że ktoś komuś buty dał

camson

2012-11-30, 00:12
Pies to nie zawód tylko charakter i tyle w temacie.

torro

2012-11-30, 00:16
Ten policjant mówił wcześniej temu bezdomnemu, żeby sobie stąd poszedł, bo zawadza, a on mu na to, ze nie może iść, bo nie ma butów. No to ten policjant poszedł i kupił mu buty, żeby nie miał wymówki...

Darksaider

2012-11-30, 00:40
torro napisał/a:

Ten policjant mówił wcześniej temu bezdomnemu, żeby sobie stąd poszedł, bo zawadza, a on mu na to, ze nie może iść, bo nie ma butów. No to ten policjant poszedł i kupił mu buty, żeby nie miał wymówki...



Torro Ty i Twoje debilne wnioski, człowiek był człowiekiem i wykonał gest ludzki, zrobił to czego taki zakompleksiony flecik plujący jadem (który to jeszcze niedawno bronił wszystkich) jak Ty nigdy nie zrobi. A teraz dziecko biegnij do swojej zaprzyjaźnionej modki i się poskarż jaki to wujek DS jest niedobry dla Ciebie. ;)

Dezeus napisał/a:

k***a też muszę to napisać. Co to jest że pomoc innemu staję się taka bohaterska? W jakim my świecie żyjemy? Gdzie normalne ludzkie odruchy są czymś nadzwyczajny?



Widzę, że ktoś się w końcu obudził i wyciągnął rękę z nocnika.

torro

2012-11-30, 00:42
Patrzcie, humanista się znalazł od siedmiu boleści, oj moje zajady... Plujący jadem to ty jesteś i jak zwykle oskarżasz o to wszystkich dokoła...
P.S. Nie znam żadnej modki.Nabiłeś sobie łeb jakimiś bzdurami i powtarzasz je w nieskończoność. Nie przyszło ci do głowy, że moderatorzy czytają wszystkie wpisy i reagują wg własnego uznania? Pewnie nie, ty wolisz swoje teorie spiskowe...Dobrze, że ci mgły nie rozpyliłem, albo trotylu...
Jakbyś zachował odrobinę elementarnej kultury w swoich wpisach to byś warna nie dostał.

Darksaider

2012-11-30, 00:55
torro napisał/a:

Patrzcie, humanista się znalazł od siedmiu boleści, oj moje zajady... Plujący jadem to ty jesteś i jak zwykle oskarżasz o to wszystkich dokoła...
P.S. Nie znam żadnej modki.Nabiłeś sobie łeb jakimiś bzdurami i powtarzasz je w nieskończoność. Nie przyszło ci do głowy, że moderatorzy czytają wszystkie wpisy i reagują wg własnego uznania? Pewnie nie, ty wolisz swoje teorie spiskowe...Dobrze, że ci mgły nie rozpyliłem, albo trotylu...
Jakbyś zachował odrobinę elementarnej kultury w swoich wpisach to byś warna nie dostał.



I jak zwykle biedny Torro, wszyscy są winni tylko nie on a wystarczy tylko posta przeczytać wyżej... ;)

EudezetReprezent

2012-11-30, 00:56
jak dla mnie dobry piers,szacun dla niego ciekawe ilu z was mialo by taki gest

macko3339

2012-11-30, 01:36
Co sie dziwic kiedy w Ameryce mozna kupic dobre markowe buty za 19 $ :)